Які знаки Зодіаку вам найбільше заздрять

Дізнаймося, хто з представників зодіакального кола Вам найчастіше заздрить і чому.

Дуже цікаво з’ясувати!

Овен

Ніхто не зрівняється з Овнами в завзятості й рішучості. Вони не бояться відповідальності, легко вступають в авантюри і часто опиняються на коні завдяки бажанню грати по-крупному. Такі якості захоплюють невпевнених у собі Раків, Терезів, які вічно сумніваються, а також Риб, що мають проблеми з встановленням цілей.

Телець

Телець стійко переносить будь-які невдачі. Їхнє раціональне мислення та вміння мобілізувати сили в найбільш відповідальний момент стає причиною заздрості представників водної стихії, які несвідомо заганяють себе в емоційну пастку. Риби, Раки і Скорпіони мріють мати таке ж тверезе мислення, яким володіє Тілець.

Близнюки

Близнюки – майстри встановлювати комунікації. Для них не існує бар’єрів, що заважають налагодити спілкування з самими незговірливими людьми. Цю якість дуже хотіли б мати Діви і Козороги. Представники цих сузір’їв відчувають труднощі, коли потрібно аргументувати свою позицію або відбити нападки співрозмовників.

Рак

Раки – володарі приголомшливої інтуїції. Внутрішній голос допомагає їм уникати неприємностей і знаходити правильні рішення. Така надздібності є недосяжною для раціонально мислячих земних знаків. Козороги, Тельці і Діви потай мріють мати таке саме чуття, але їм доводиться у всьому покладатися на логічні інструменти пізнання.

Лев

Лев відомий любов’ю до себе, яка іноді переростає в махровий егоїзм. Він також не боїться висловлювати свою думку в обличчя, оскільки йому все одно, що про нього подумають оточуючі. Непростий характер вогняного знаку є причиною недоброзичливого ставлення і одночасної заздрості Козорогів, Риб і Водоліїв.

Діва

Дів дуже складно ввести в оману, нав’язати їм свою думку або схилити до чогось проти їхньої волі. Серед їхніх чеснот не можна не відзначити самодисципліну і вміння фільтрувати коло спілкування. З усім перерахованим вище виникають проблеми у Стрільців, Терезів і Близнюків. Представники цих знаків хотіли б хоч трохи такої ж організованості, але розвинути її непросто, враховуючи їхню вдачу.

Терези

Терезам дістався дар у всьому знаходити прекрасне. Вони мають гарне почуття смаку і на інтуїтивному рівні виявляють естетичну цінність об’єкта оцінки. Цьому вмінню таємно заздрять Овни, Леви і Водолії. Їм би теж хотілося похвалитися подібним навичкою, але небесні покровителі не нагородили їх такою унікальною здатністю.

Скорпіон

Сила Скорпіонів полягає у знанні тонкощів психології. Мистецтво керувати іншими людьми стає предметом заздрості у Близнюків, Терезів і Тельців. Вони теж намагаються пізнати таємниці людських душ, але їм потрібно набагато більше сил і старанності, щоб розібратися в цьому питанні. Представники водної стихії, у свою чергу, діють на інтуїтивному рівні і практично ніколи не помиляються.

Стрілець

Стрілець – природжений оптиміст. Його енергійність захоплює пасивних Риб і Дів. Представники цих сузір’їв готові слідувати порадам вогняного знаку, але через різний темперамент вони фізично не зможуть перевершити об’єкт заздрості. Роздратування також відчувають Близнюки, які сприймають Стрільців як небезпечних суперників.

Козоріг

Типовий Козоріг являє собою зразок працьовитості і працездатності. Багатьом варто було б повчитися у нього доводити справи до кінця, наприклад, всім повітряним знакам. Кожен з них хотів би мати подушку безпеки, створену Козорогом. Однак ні Близнюкам, ні Терезам, ні Водоліям не вдається проявити таку ж старанність і старанність при створенні міцної матеріальної бази.

Водолій

Водолії володіють індивідуальністю і внутрішньою свободою. Вони не залежать від думки суспільства та ігнорують спроби поставити це в докір. Здатність абстрагуватися від зовнішніх факторів мріють отримати Раки і Терези.

Риби

Рибам дісталася гарна уява і вміння подобатися людям. Їм навіть не потрібно розвивати свою харизму, адже до них і так тягнуться оточуючі. Природній чарівливості водяного знака потай заздрять Овни, Тельці і Стрільці, змушені багато працювати над особистим магнетизмом. Особливо Риби дратують представників вогняної стихії поєднанням пасивного способу життя і неймовірної удачі.

Оригінал