Як підкорити серце чоловіка Лева?

Питанням, як закохати в себе чоловіка Лева, задається чи не кожна друга жінка. І це неспроста, адже чоловіки, народжені під знаком, якому протегує сонце – особлива каста представників сильної половини людства. Їх просто неможливо не помітити. Справжні царі, вони володіють дивовижною здатністю підкоряти серця всіх, хто знаходиться в їхньому найближчому оточенні. Шарм, дарований їм від народження, не тільки не ховається, але і навмисно демонструється. Закохати в себе «царя звірів», створити з ним шлюбний союз – кришталева мрія будь-якої дами.

Хто такий чоловік лев, і якому типу жінок він віддає перевагу?

Натура у представників сильної статі цього вогняного знаку зодіаку романтична. Щодо таких чоловіків діє одне неписане правило трьох «Л» – Леви Люблять Лестощі. Але їх важко назвати дурними, тому лестити потрібно майстерно і ненав’язливо. Дешеві лестощі ці чоловіки розкриють відразу ж, але у відповідь на щире захоплення вони готові покласти весь світ до ніг своєї дами серця.

Однак, не все так просто, як може здатися на перший погляд. Є кілька критеріїв, яким повинна відповідати жінка, яка бажає закохати в себе чоловіка, народженого під знаком лева:

 • Його ніколи не приверне «сіра мишка». Завоювати серце зможе тільки особа, гідна його величності.
 • Разом з тим, дама серця не повинна затьмарювати його своїм блиском – тут дуже важливо знайти золоту середину. Це зауваження варто взяти на замітку і жінкам, які віддають перевагу кар’єрі. Чоловік, який перебуває під заступництвом сонця, ніколи не змириться навіть з думкою, що його обраниця хоч у чомусь може його обійти.
 • Ревнощі і первісне почуття власності – ці особливості темпераменту Лева говорять самі за себе. Варто жінці лише дати привід себе ревнувати, і він не буде з нею церемонитися. Дама може відразу позбутися довіри з боку свого партнера, а після цього рано чи пізно настане розставання.
 • Також слід знати і про те, що ці чоловіки легко закохуються, але так само легко і остигають. Саме тому потрібно навчитися підтримувати в них вогник пристрасті. Жінка, яка заспокоїться і розслабиться, вирішивши, що обранець вже завойований, ризикує втратити його так само швидко, як і набула.

На замітку. Ніхто зі знаків зодіаку не здатний розлучатися зі своїми супутницями настільки легко і байдуже, як цей.

Інші особливості характеру чоловіка лева

Він відрізняється лицарським ставленням до представниць прекрасної половини людства. Завжди галантний, при необхідності не роздумуючи кинеться на захист своєї супутниці в будь-якій ситуації, будь то відстоювання інтересів дами серця чи фізичний захист від кривдника.

Натомість ці чоловіки вимагають безмежної відданості і захоплення. Для жінки, яка стане йому справжнім другом і соратником, яка в усьому підтримує його думку і вчинки, Лев стане справжнім виконавцем бажань.

Два в одному

Леви здатні поєднувати в собі, здавалося б, непоєднувані речі. Вони люблять компанії. І зовсім неважливо, що це – світські тусовки, галасливі вечірки чи пікніки в оточенні величезної кількості друзів, де вони завжди знаходяться в центрі уваги. Разом з тим вдома – це справжні майстри на всі руки і ласкаві люблячі чоловіки.

Дон Жуан чи відданий лицар?

Закоханий у свою половинку лев часом може задивлятися на симпатичних представниць слабкої статі і навіть робити їм вишукані компліменти. Але якщо не влаштовувати йому сцен ревнощів і не намагатися загравати з протилежною статтю ніби в помсту, він завжди залишиться при своїй левиці.

Егоїст чи альтруїст?

Попри те, що у чоловіка лева дуже сильно розвинене его і своє «я» у нього завжди на першому місці, він здатний подарувати своїй половинці турботу і любов. А якщо комусь із друзів доведеться туго, він завжди примчиться на допомогу. Деколи ці неоднозначні натури бувають настільки захоплені власними думками та ідеями, що можуть образити свою близьку людину, не помітивши цього. Але як тільки вони усвідомлюють, що мимоволі заподіяли комусь страждання – тут же роблять все, щоб загладити свою провину.

Екстраверт чи інтроверт?

Попри те, що чоловіки леви жити не можуть без загального захоплення і обожнювання, багато з них нерідко замикаються в собі, у своїх переживаннях, в якомусь своєму внутрішньому світі, у який не допускають нікого. В такому стані їх легко закохати в себе навіть жінці з розряду непоказних сірих мишок. Леви, намагаючись самоствердитися, стають простою здобиччю. Вони вважають, що такі супутниці повинні дякувати їм все життя за те, що цар звернув увагу на “простушку”.

Насправді ж часто ситуація обертається не на користь Лева і вже дуже скоро сірі мишки стають такими сірими кардиналами, взявши владу одноосібно у свої руки. У такому союзі леви або ще глибше занурюються в себе і впадають в стан, що межує з депресією, або розлучаються з невдячними особами, які посміли порушити межі дозволеного у відносинах.

Характерні ознаки того, що Лев закоханий

Поведінка убитого стрілами Амура царя звірів непередбачувана: він щедрий і пристрасний, але водночас не забуває подати себе максимально ефектно. І найчастіше така гра спостерігається в оточенні людей. Леву важливо, щоб його широкі жести оцінила не тільки його обраниця, але і як можна більше людей, нехай навіть сторонніх.

Гра на публіку

Він прагне дивувати і вражати. Щедрість закоханого чоловіка Лева, не відає кордонів, укупі з царськими манерами і романтичними прилюдними вчинками, здатна в момент закохати будь-яку, навіть саму неприступну жінку. Якщо в робочому колективі є цей вогненний чоловік, і він у когось закохався – це моментально стане відомо всім.

Зниклий безвісти

Його обраниці варто знати ще про одну особливість: якщо відносини стрімко розвиваються, цей чоловік може раптово взяти паузу на тиждень-інший. На цей час телефон стане недоступним, а сам він зникне з поля зору своєї коханої без будь-якого попередження. Так чинять ті леви, яким треба осмислити, що відбувається і зрозуміти, чи варто продовжувати стосунки.

Повернення блудного сина

Якщо рішення буде позитивним, палкий коханець з’явиться на горизонті так само раптово, як і зник. При цьому обставить свою появу, як завжди, досить нестандартним чином. Він може з’явитися серед ночі під вікна своєї коханої у супроводі ансамблю і заспівати серенаду, а потім вручити коханій жінці величезний букет троянд. Вінчатися такий спектакль може гучним феєрверком. І в цей момент його абсолютно не цікавить, що сусіди його обраниці можуть бути незадоволені порушенням нічного відпочинку. Головне для нього – справити враження, приголомшити.

Це цікаво. Серйозно налаштований чоловік Лев базує відносини на стабільності. Виражається це в прагненні бачитися як можна частіше, але при цьому ні одне з побачень не буде схоже на попереднє. Закоханий лицар зробить все, щоб його обраниці було з ним цікаво, комфортно. Зрозуміло, він і подбає про те, щоб вона ним безперестанку захоплювалася.

Як підкорити чоловіка лева?

Закохати цього чоловіка в себе – не так вже й складно. Люди сонячного знака спочатку налаштовані на любов і романтичні відносини. Якщо жінці дуже треба привернути увагу царственої особи, слід зробити все, щоб стати яскравою, помітною, але при цьому не вульгарною. Поводитися з гідністю, тримати інтригу. Цього цілком достатньо, щоб потрапити в поле зору хижого самця.

На замітку. Утримати Лева поруч надовго, а вже тим більше зробити його вірним супутником на все життя, дуже складно. Тут доведеться неабияк постаратися.

Вісім правил, які допоможуть утримати чоловіка лева

Є особливі хитрощі, вивчивши які, жінка, яка бажає закохати в себе одного з представників царського сузір’я, обов’язково здобуде перемогу:

 1. Чоловіки леви люблять публічний прояв почуттів, але виглядати це має пристойно. Не варто вішатися йому на шию і цілувати “взасос” при свідках. Досить подарувати легкий повітряний поцілунок, під час прогулянки ніжно взявшись за руку.
 2. Якщо жінка хоче закохати «царя звірів», їй ні при яких умовах не можна критикувати його у присутності друзів і навіть сторонніх людей – Леви цього не прощають.
 3. Будувати відносини спочатку потрібно на платформі його переваги, але не розчинятися у своєму партнері. Нехай він грає першу скрипку, партнерка повинна взяти на себе роль акомпаніатора.
 4. Не забувати стежити за своєю зовнішністю – для чоловіка Лева це дуже важливо. Його супутниця завжди повинна бути на висоті, але при цьому не затьмарювати його своїм блиском.
 5. Змусити чоловіка лева змінити точку зору можливо лише ніжністю з неабиякою часткою жіночої хитрості і мудрості. Якщо жінці вдалося його в себе закохати, то й умовити поміняти думку теж буде нескладно.
 6. Він завжди правий. При виникненні непорозумінь або розбіжностей в поглядах на яке-небудь питання не варто робити ображений вигляд, оголошувати бойкот, і вже тим більше скандалити і бити тарілки – представники вогняного знаку не терплять відкритої конфронтації.
 7. Навіть якщо вдалося закохати Лева, не можна дозволяти собі розслаблятися в його присутності, показувати свої слабкості, плакати. Представники цього знака зодіаку не переносять жіночих сліз. Супутниця чоловіка Лева повинна бути сильною і незалежною. Тільки такій жінці він із задоволенням надасть допомогу в складній ситуації.
 8. У сімейному житті ніколи не слід показувати чоловікові Леву, що він відійшов на другий план, навіть якщо питання стосується дітей. Представники цього знака зодіаку – прекрасні батьки. Просто потрібно дати Леву ініціативу і тоді він із задоволенням розділить всі клопоти по господарству і вихованню дітей. В іншому випадку чоловік зникне з життя своєї партнерки назавжди.

У кого з жінок більше шансів закохати царя звірів

З точки зору гороскопу для кожного знака в зодіакальному колі є ідеальна пара. Так само існують нейтральні і протилежні знаки, відносини з якими малоймовірні. Розглянемо союз чоловіка лева з жінками всіх знаків зодіаку у порядку спадання – від ідеальних до неприпустимих.

Близнюки

Бездоганна любовна сумісність. Це один з найбільш вдалих союзів, в якому роль серця віддана чоловікові Леву, а жінка Близнюки відповідає за розум. В інтимному плані все ідеально – партнери цього союзу можуть стати як коханцями, так і чудовою сімейною парою. В цих відносинах завжди буде присутній якесь відчуття новизни.

Овен

Хороша сумісність і досить вдалий союз. І Лев, і Овен – знаки однієї стихії. І це зближує. Дещо затьмарити відносини може зайва імпульсивність Овна – в таких сім’ях трапляються спалахи гніву і сварки з биттям посуду. Але в цілому ці прояви пристрасті лише освіжають відносини.

Терези

Вже при першій зустрічі між обома знаками виникає іскорка інтересу, яка пізніше розгорається в полум’я любові – закохати в себе Лева Терезам легко. Шлюб між знаками довговічний – він сповнений радістю, розумінням і душевною теплотою.

Лев

Досить поширений союз. Левиці взагалі нічого не потрібно робити, щоб закохати в себе короля зодіакального кола. Представники одного знака, ніби відчуваючи спорідненість, тягнуться один до одного. У них багато спільного, тому такі шлюби дуже міцні – часто кажуть, що укладаються такі союзи на небесах.

Стрілець

З представницею цього знака союз у царя звірів виходить досить динамічний. З боку ця пара справляє враження ідеальної. Зрозуміло, у житті не буває все гладко, проблеми бувають у всіх, але це не заважає Леву і Близнюкам побудувати щасливі відносини.

Водолій

Вдалий і плідний союз. Леву комфортно в компанії Водолія, тому останньому закохати в себе чоловіка дуже легко. Але є один мінус – духовна роз’єднаність. Нерідко жінка звинувачує свого партнера в егоїзмі, нерозумінні і небажанні визнати її незалежність. Однак, цей союз здатний проіснувати досить довго.

Телець

Небажаний союз – у ньому обидва обтяжуються один одного. Але якщо вже так сталося, що жінка Телець закохала в себе Лева, і він одружився, шлюб може тривати досить довго. Зазвичай в таких союзах ініціатором розриву стає чоловік.

Рак

Особливо важкий такий союз для Лева, навіть якщо спочатку жінці цього водяного знака вдалося закохати його. В емоційному плані відносини бідні. Партнери не сприяють взаємному процвітанню і духовному розвитку. Шлюб між цими знаками початку приречений на розрив.

Діва

Цей союз можна охарактеризувати відомою приказкою: «Добре зачав, лихо скінчив». Спочатку між знаками виникає взаємна симпатія, але як тільки проходить букетно-цукерковий період і рожеві окуляри падають, партнери починають займатися взаємним гонительством. Дрібні причіпки, постійне невдоволення то одним, то іншим роблять спільне життя нестерпним. І якщо така пара не розбігається офіційно, а продовжує жити під одним дахом, колишні партнери стають один одному просто сусідами.

Скорпіон

Цей союз неоднозначний. В плані сексу партнери ідеально підходять один одному, але довгий і щасливий шлюб не може бути побудований лише на інтимному житті. У підсумку взаємна підозрілість і звинувачення в зрадах кладуть край відносинам.

Козоріг

Такий союз – пряма протилежність попередньому. Козорогові нічого не варто закохати Лева в себе. Взаємна симпатія з часом проходить. Партнери холонуть один до одного, але шлюб може утримуватися за рахунок того, що подружжя влаштовують один одного в інтелектуальному відношенні.

Риби

Неоднозначний союз. У ньому партнери цілком можуть бути щасливі, але нерідко трапляється і навпаки. Йому імпонує жіночність і слабкість жінки Риби, а її зачаровує його сила. Але з часом вельми вірогідні зради, і які ставлять відносини під удар. Як підсумок – розлучення.

Зірки припускають, а люди мають, тому всю наведену вище інформацію можна лише взяти на замітку, збираючись будувати відносини з Левом. Але цілком і повністю покладатися на гороскоп не варто.

Якщо з чоловіком Левом відносини складаються добре, не слід переривати їх через нібито астрологічну несумісність. Те ж саме потрібно врахувати і в протилежній ситуації – за гороскопом все ідеально, а у відносинах не вдається знайти консенсус. Ознаки сумісності і несумісності часто видно вже на перших порах.