Астрологи вважають, що це найнадійніший партнер за Зодіаком

Вони можуть бути безсердечними і не виявити жодної емоції. Вони можуть бути впертими до неможливості і страшно темпераментними. Вони часто відмовляються визнавати, що були неправі, і не визнають, навіть якщо усвідомлюють це.

Вони можуть бути агресивними і різкими. Їм здається, що потрібно вдавати із себе залізну леді, коли насправді в них просто золоте серце. Вони можуть соромитися і тримати все при собі, а можуть розбовтати всім про все на світі. Вони – інтелектуальні та вдумливі. Вони – рідкісна порода. Вони – жінки-Водолії.

І ці жінки – одні з найкращих партнерів у стосунках. Чому? Ось 8 причин.

Вони дуже незалежні

Їм добре і самим по собі. Їм це навіть подобається. Але якщо Водолійка пустила вас у свій світ, значить, у вас є щось неймовірно особливе.

Вони неупереджені та об’єктивні

Вони здатні думати за межами рамок і підвалин. Вони бачать ситуацію з усіх кутів огляду. Укупі з глибокодумством це робить Водолійок великими фахівцями в ухваленні рішень.

Вони вперті

Це не найкраща якість, зрозуміло. Ну як може впертість сприяти хорошим стосункам? Навпаки, впертість часто призводить до суперечок, розбіжностей, сварок і образ. І це так. Але є тут і свій плюс – у Водолійок є свої чіткі переконання, від яких вони не відступаються і які захищатимуть до кінця. А це дуже добре.

Їм потрібно побути наодинці з собою

Їм потрібен час, щоб побути наодинці з собою. Для душевної рівноваги. Якщо ви дасте можливість своїй Водолійці побути самій – хоч годину, хоч тиждень, вона це оцінить і буде вам дуже вдячна. Зате як приємно знову бути разом після недовгої розлуки.

З ними завжди буде цікаво

Вони люблять ледь не шокувати оточуючих, аби життя було цікавим. Та й сюрпризи ще нікому не нашкодили. Креативність і широкий кругозір Водолійок ніколи не дадуть занудьгувати.

Вони віддані

Вони будуть віддані вам і тільки вам, що б не трапилося. Вони завжди будуть поруч і підтримають вас. Спина до спини.

Вони постійно шукають мудрості

Більшість розмов Водоліїв з іншими зводяться до запитань, які потрібні для поповнення їхнього розуму, що вічно прагне знань. Усе життя вони шукають мудрості та знань – навіть у стосунках. Зустрічаючись із Водолійкою, знайте, вам доведеться мислити набагато ширше, ніж ви звикли.

Вони постійно думають про майбутнє

Вони постійно думають про те, яким буде їхнє майбутнє, з ким вони там будуть і які пригоди їх далі чекають. Їхні минулі стосунки могли бути невдалими, але Водолійки витягнуть із них усю мудрість і привнесуть її в нові стосунки, щоб зробити їх кращими. Вони сприймають стосунки набагато серйозніше, ніж ви думаєте, і постійно думають про те, яким буде ваше спільне майбутнє.

У жінок-Водоліїв є і слабкі сторони, які часто перекривають для оточуючих їхні сильні характеристики. Але варто пам’ятати, що ніхто не кохатиме вас сильніше, відданіше і пристрасніше, ніж жінка-Водолій. З жодним знаком Зодіаку жіночої статі вам не буде так весело і цікаво.

Оригінал