Гороскоп на 8 грудня

Овен ♈

Може стати ясно: якщо треба зробити щось добре, це повинні зробити Ви. Дійсно підтримка, яку Ви отримуєте від інших, призначена допомогти Вам – чи швидше порадувати їх? Вам корисно стати менш залежними від інших людей. Краще всього почати процес “вставання на ноги” зараз.

Телець ♉

Раптову перешкоду або затримка в реалізації плану може дратувати. Але це не кінець світу; це не слід сприймати негативно. Навпаки – “проблема” може стати ніжним нагадуванням про те, чому потрібно уповільнити певний процес. Прийміть цю коротку перешкоду як даність. Вона допоможе Вам змістити фокус.

Близнюки ♊

Визнавши свої почуття, Ви усвідомлюєте істинне джерело власних страхів. Ваші реакції зараз можуть бути занадто емоційними. Як тільки Ви зрозумієте, що відчуваєте і чому, Ви побачите ситуацію в більш логічному світлі – і зрозумієте, що страх не має під собою ніяких реальних підстав.

Рак ♋

Чужу думку необхідно враховувати, але не варто надто на ній загострюватися. Приділяючи занадто багато уваги тому, що хтось думає, і ігноруючи власний внутрішній голос, Ви не приносите собі користі. Дозвольте іншим висловити свою думку, але пам’ятайте, що останнє слово за Вами.

Лев ♌

Неважко поглянути на ситуацію і зрозуміти тільки те, наскільки вона далека від того, що Ви хотіли б бачити. Але не варто думати, що такий стан речей не зміниться. Можливо, Вам потрібна порада або допомога зі сторони, які допоможуть побачити, що у Ваших силах все змінити.

Діва ♍

Було б корисно розібратися в мотивах, які спонукали Вас присвятити себе тому чи іншому проекту. Може, Ви хочете справити враження на когось ще, а не просто порадувати себе? Головний ризик тут пов’язаний з необґрунтованими і, ймовірно, завищеними очікуваннями. Позбавте себе від зайвого стресу і дивіться на речі простіше. Не будьте самі собі суворим начальником.

Терези ♎

Якщо Вас з’їдає нетерпіння, важливо зрозуміти, звідки таке відчуття терміновості і поспіх. Перешкоди і затримки зникнуть, і дорога вперед буде розчищена в свій час. Наберіться терпіння. Коли загориться зелене світло, Ви зможете включити будь-яку швидкість.

Скорпіон ♏

Ви можете відчувати себе в більшій безпеці, дистанціюючись від інших. Приваблива і втеча в створений Вами власний кишеньковий світ. Але тримайте канали зв’язку відкритими. Ваша уява може видати щось приголомшливе. Літайте в хмарах, але не забувайте про землю.

Стрілець ♐

Чи так вже потрібна Вам підтримка зі сторони в реалізації дорогого серцю проекту? Про що б не йшла мова, Ви – капітан власної долі. Але якщо це розуміє, спільна робота виявиться дуже продуктивною.

Козоріг ♑

Нагадайте собі, заради чого Ви докладаєте такі старання в певній галузі. Яким би не було Ваш джерело натхнення, воно явно стало потужнішим у світлі всіх Ваших досягнень року, що минає. Так, прогрес не такий великий, як хотілося б. Але подумайте про те, скільки цінного досвіду Ви отримали! Це надихає саме по собі.

Водолій ♒

Працювати на межі сил – круто, але незмінно виснажує наші запаси енергії і терпіння. Отже, подумайте – чому Вам може здаватися, що потрібні надмірні зусилля? Чи не час зробити паузу і подбати про себе? Зараз відпочинок буде як ніколи до речі і вчасно.

Риби ♓

Деякі з найбільш творчих людей світу були і залишаються найбільш незрозумілими. І багато з них – Риби, як і Ви. Тому не приймайте близько до серця, якщо творча ідея не зустріне оплесків, хоча Ви чекали схвалення. Ви часто ставите занадто високу планку для самих себе. Не варто додавати завищені очікування ще і від інших.