Гороскоп на 31 травня

Овен ♈

Проблема, яка здавалася вирішеною, знову нагадає про себе. Ймовірно, Ви вважаєте, що це початок нової напасті. Але на ділі те, що відбувається, – це просто останній подих того самого дракона з минулого, якого Ви просто не добили в минулий раз. Потрібно розвинути стратегію, яка вже показала себе успішною. Цього разу перемога буде остаточною.

Телець ♉

І знову Ви опинитеся в ситуації, коли власні таланти залишаться прихованими, поки Ви не зробите сміливий крок в потрібному напрямку. Пошукайте поради або, можливо, наставника в цій справі. Поки Ви тільки вивчаєте ситуацію, Ви не розгляньте всіх можливостей, які вона таїть. Знайдіть приклад того, хто вже досяг успіху в подібному.

Близнюки ♊

Важко навіть уявити, скільки в нашому нинішньому житті речей, які люди минулого вважали б неможливими! Дехто, напевно, помер би від сміху, почувши, що коли-небудь подібне стане реальністю. Ось Вам і докази того, що божевільні мрії не такі вже й божевільні! Втім, сьогодні Ви переконаєтеся в цьому на власному досвіді.

Рак ♋

Слова “життя – це те, що відбувається, поки ми будуємо інші плани” приписують Джону Леннону, але щось схоже говорили багато людей. Вам є на що відволіктися, але все ж знайдіть час для спілкування з важливою людиною. Комунікація – вулиця з двостороннім рухом, але хтось повинен зробити перший крок. Будьте цією людиною сьогодні.

Лев ♌

Ми всі часом шкодуємо про те, чого не зробили. Звичайно, тобто не менше прикладів жалю про зроблене. Ми озираємося назад і щоразу думаємо про те, що треба, треба було робити, поки була можливість! Якщо зараз Ви ніяк не можете на щось зважитися, чесно оцініть всі причини, через які це варто зробити – можливо, їх виявиться відчутно більше.

Діва ♍

У спілкуванні з конкретною людиною Вас чекає несподіваний, але приємний новий рівень взаєморозуміння і співпраці. Якщо раніше Вам важко було донести до нього або неї свою точку зору, то тепер Ви будете приємно здивовані сприйнятливістю іншого боку. Це відкриває відмінні перспективи для подальшої співпраці.

Терези ♎

Промовчати завжди можна – і ми часто це робимо для того, щоб не лізти в пляшку і не підливати масла у вогонь. Але іноді ми просто не хочемо змовчати – і неважливо, скільки проблем це створить. Сьогодні будьте обережнішими. Уявіть себе на місці людини, яку Вам треба переконати, – що б Ви хотіли почути?

Скорпіон ♏

Поспішні висновки завжди таять в собі небезпеку. Ваші очі бачать тверді факти, але серце чує підступ. Чому вірити? Ось тут-то і починається проблема. Скажіть собі, що видимі факти не настільки точні, наскільки може здатися. Прислухайтеся до того, що підказує Вам серце.

Стрілець ♐

Ви будете отримувати відомості з багатьох джерел, що допоможе розібратися в різних точках зору, які заслуговують на увагу. З іншого боку, може виникнути замішання, особливо якщо рішення доводиться приймати з оглядкою на чужу думку. Але попри всі маніпуляції і спроби впливу, знайте, що вирішуєте тут все-таки Ви.

Козоріг ♑

Поступово ми звикаємо до певного рівня невизначеності в усьому. Приємно мати виправдання для власної нерішучості, але недарма кажуть, що краще шкодувати про скоєне, ніж про не скоєне. Зосередьтеся на результаті. Якщо Вам потрібно якесь відкриття чи результат, то знайте, що час для роздумів скінчився. Ви знаєте, чого хочете; пора діяти.

Водолій ♒

Думка передує дії. Так кажуть, але кожен день ми бачимо безліч бездумних дій. Здоровий глузд – штука не така вже поширена! Не те щоб існував ризик, що Ви підете на божевільний ризик, але все ж перед тим, як щось робити, дайте собі час обміркувати цю дію. Ризикувати – благородна справа, але сьогодні це небезпечно.

Риби ♓

Часом ми не відразу розуміємо, які події в нашому житті несуть сенс. Приводів для відкриттів і правда чимало. Дуже скоро щось, що в минулому здавалося Вам незрозумілим і абсурдним, знайде сенс. Будьте готові побачити, як проблемна або програшна ситуація обертається Вам на користь.