Гороскоп на 7 грудня

Овен ♈

Вираз “шанси невеликі” також означає, що якісь шанси у нас є. З іскри розгорається полум’я, з крихітного жолудя виросте величезний дуб. Можливо, Вам зараз нема з чим попрацювати в певній області. Але шанс у Вас все ж є, і важливо правильно розіграти цю карту.

Телець ♉

Іноді ми озираємося на старі страхи і не розуміємо, чому ці речі здавалися такими страшними. Зазвичай виявляється, що нас лякала невідомість або хибне розуміння ситуації. Чимало цікавого також відбувається тоді, коли ми робимо те, чого боїмося найбільше. Будьте готові виявити, що те, на що Ви з побоюванням дивилися на відстані, поблизу виявиться набагато менш лякаючим і більш керованим.

Близнюки ♊

Щоб відчувати себе комфортно і безпечно у певних обставинах, доведеться ще раз порозумітися. У найближчих до нас людей немає влади розвіяти наші побоювання цілком. Можливо, що стабільність, якої Ви потребуєте, занадто сильно залежить від слів підтримки і обіцянок інших людей. Але на ділі все у Ваших руках. Постарайтеся пояснити, що не так.

Рак ♋

Саму нудну рутину цілком можливо змінити. Перший крок – це чесно визнати, чи не виявилося повторення одного і того ж джерелом звичного комфорту, і чи не пора рушити в більш надихаючому напрямку. Двері, які Ви, можливо, вважали закритими, варто ще разок посмикати за ручку.

Лев ♌

Про книгу не судять по обкладинці. З іншого боку, другий шанс справити перше враження випадає нечасто. Якщо видавець хоче, щоб ми отримали правильне уявлення про книгу, йому доведеться докласти зусилля і прикрасити її, щоб залучити наш інтерес. Подумайте, де Ви поставили чомусь оцінку “і так зійде”. А потім подумайте, що може статися, якщо Ви спробуєте це щось поліпшити. Зараз зовнішність дійсно має значення.

Діва ♍

Навіть якщо у Вас є сотня причин засмутитися або розчаруватися, одна причина для позитивних емоцій робить всі ці мінуси несуттєвими. Якщо розчарування пов’язане з, здавалося б, непереборною перешкодою на шляху до успіху в певній галузі, то зараз буде навіть корисно трохи розсердитися. Але Вам потрібно швидко перетворити негативну енергію на щось позитивне. Зробіть це, і Ви зумієте зробити корисний крок, який помилково вважали безглуздим.

Терези ♎

Якщо інстинкти говорять, що знайоме зло легше виправити, розумно прислухатися до них. Якщо помчати в новому напрямку через проблиск надії, це може викликати зміни і потрясіння, які того не варті. Тримайтеся того, що знаєте. Не поспішайте. Вірте, що час для того чи іншого кроку не за горами.

Скорпіон ♏

Актуальність деяких ідей стає зрозумілою лише через роки. Час немов вдихає в них нове життя. Ми отримуємо ідею з архівів нашого розуму і розуміємо, що вона може служити корисної мети, яка раніше не була очевидна. Те, що ідея повертається з далекого минулого саме зараз, не випадково. Настав час розкрити її потенціал.

Стрілець ♐

Проблеми схожі на віруси. Якщо проблема виникла, необхідно негайно вжити заходів, не даючи їй загостритися. Не варто займатися проблемою абияк. Така творча і далекоглядна людина, як Ви, обов’язково придумає найкращу стратегію, а не щось тимчасове. Вам слід знайти творче і ефективне рішення.

Козоріг ♑

Якщо Ви погоджуєтеся з кимось, щоб уникнути конфлікту, подумайте, що Ви таким чином втрачаєте. Вам слід бути чесними з самими собою щодо визначених цінностей, якими Ви ризикуєте поступитися, погодившись на компроміс. Якщо ж Ви відстоюєте свою позицію, то це буде абсолютно чіткий сигнал, і він вплине на Ваше майбутнє.

Водолій ♒

Якщо здається, що Ви десь недопрацьовуєте, зробіть паузу і задумайтеся. Короткий роздум допоможе визначити вірний шлях. Те, що Ви “повинні” – це часто зобов’язання, які Вас не хвилюють і, ймовірно, приносять більше користі іншим, ніж Вам. Краще подумайте про те, що Ви можете робити. Саме тут відкриється щось інтригуюче і надихаюче.

Риби ♓

Атоми не розгледіти неозброєним оком, але скільки ж дало людству це відкриття. Нам розповідають, що диявол ховається в деталях, і, можливо, саме тому ми часто боїмося вийти за межі очевидного. Але в дрібницях таяться і можливості. Якщо Ви будете уважно стежити за деталями в певній галузі, є шанс виявити щось, що захопить Вашу уяву.