Гороскоп на 9 грудня

Овен ♈

Спробуйте поставити себе на місце іншої людини і побачити ситуацію з чужої точки зору. Ваше робоче навантаження, можливо, зросте внаслідок цього. Але і внесок іншої людини не можна ігнорувати. Потрібно побачити вигоду, яку можна витягти з спільних зусиль – це допоможе вийти на новий, більш міцну траєкторію.

Телець ♉

Поточний план може успішно просуватися вперед. Але перш ніж радіти, прийміть як даність, що доведеться ще чимало попрацювати, перш ніж справа піде як треба. Ці труднощі тимчасові, але без них ніяк. Відкриття, які Ви зробите в процесі, Вас порадують. Не сприймайте складності як невдачу.

Близнюки ♊

Прогрес у певній галузі зажадає від Вас уважно вивчити стратегію когось, хто досяг того ж, чого Ви хочете досягти. У Вашому найближчому оточенні є знаючі і мудрі люди. Навчання на чужому досвіді – це час, витрачений з користю. Якщо початковий план в результаті зміниться, це виявиться мудрим кроком.

Рак ♋

Зона комфорту може стати зовсім не комфортною, якщо залишатися в ній занадто довго. Вас манять нові горизонти. Намагайтеся поки не формувати жорсткого думки про таяться попереду можливості. Пригоди чекають там, куди Ви досі боялись ступити. Пора дозволити духу авантюризму взяти гору над тією частиною Вас, яка прагне дотримуватися второваних шляхів.

Лев ♌

Ваша спостережливість – потужний актив. Але думаючи про те, як виправити робочий процес, не забудьте і про те, чому він спочатку був налагоджений саме так. Звичайно, методи, які віджили себе можна і потрібно викорінювати. Але зараз краще знайти золоту середину між перевіреною схемою і новаторським польотом фантазії.

Діва ♍

Ви можете відчути дисбаланс в плані зусиль, які докладаєте для встановлення зв’язку з іншими. Мова, ймовірно, йде про конкретну людину, спілкування з якою вселяє невпевненість. Попрацюйте ще над знаходженням спільної мови. Контакт обов’язково вдасться налагодити.

Терези ♎

Постарайтеся стримати своє розчарування, якщо Ви та інша людина знову почнете переглядати те, що було погоджено раніше. Можливо, Ваша натхненна ідея має стати ідеєю іншого боку, перш ніж її будуть щиро підтримувати. В кінцевому підсумку ви обидва знайдете спільну мову. Але поки що виявляйте стриманість і будьте терплячі.

Скорпіон ♏

Ви можете вважати, що краще не розкривати свої думки і почуття, поки самі не розберетеся в них. Але процес не повинен бути незручним і сумним. Незрозумілі переживання означають лише, що відбуваються зміни. Радійте цьому! Зміни завжди на краще. Ви станете сильніше духом.

Стрілець ♐

Чому Ви так реагуєте на деякі речі? У Вас з’явиться бажання розібратися у власних мотивах. Будь-яке прагнення до самовдосконалення починається з прийняття і розуміння тих аспектів, які Ви, можливо, раніше не оцінювали або не піддавали сумніву. Звучить як постулат з якоїсь сучасної езотеричної течії, а внутрішня робота і правда відкриває нові можливості.

Козоріг ♑

Вашим спробам переконати в чомусь іншу людину може перешкодити її нездатність побачити загальну картину. Але цей опір – хороший знак. З Вами в кінцевому підсумку будуть співпрацювати, але, можливо, захочуть отримати гарантії. Що ж, заспокойте людини. Це стане першим кроком на шляху до успішної спільної роботи.

Водолій ♒

Вплив Місяця у Вашому знаку може пожвавити Вашу цікавість. Невелике розслідування задовольнить Ваш інтерес. Але не розглядайте відмову ділитися інформацією як доказ того, що комусь є що приховувати. Те, що Ви та інша людина виявите разом, може виявитися корисним для обох сторін.

Риби ♓

Хтось може вважати свої критичні зауваження дуже корисними, а от Ви так не думаєте. Але постарайтеся не обурюватися вторгненням в своє приватне життя, а краще подивіться, скільки в цій людині ентузіазму. Вам знадобився б такий союзник. Вислухайте його. Дуже може бути, що в підсумку Ви порахуєте зауваження цінними.