Як повернути втрачену енергію знакам Зодіаку

Доля людини насичена різними подіями позитивного та негативного спрямування. І якщо щось завдає людині негативних емоцій, то віднімаються сили та енергія. Якщо хочете повернути свою втрачену енергію та відновити баланс життєвих сил, слід довіритись астрології. Вона допоможе розібратися за кожним знаком Зодіаку, чому сталося порушення енергетичного рівня, і що потрібно для цього зробити, щоб повернути втрачені сили.

Овен

Відчувати душевне спустошення це не для них. Їхня енергетика здатна самостійно працювати на відновлення. Якщо вони відчувають деяку тривожність, її намагаються придушити спілкуванням з близьким оточенням. Цікаве змагання чи суперництво поверне знаку втрачену енергію лише в тому випадку, якщо перемога буде на їхньому боці.

Телець

Після закінчення робочого тижня ці знаки постійно відчувають занепад сил. Щоб прийти у звичний для них стан, їм потрібно вдатися до пасивного відпочинку — вирушити в ліс або полежати на пляжі. Підкріпити їхній енергетичний рівень допоможе пікнік у компанії хороших людей або прогулянка містом із коханою людиною.

Близнюки

Порушити їхній енергетичний баланс здатні лише зневіра та самобутність. Підняти настрій їм допоможе заняття улюбленим хобі. Важливо знайти таке захоплення, яке пов’язане з творчим процесом, створенням шедевра чи моделюванням якихось предметів.

Рак

Їхній енергетичний потенціал безпосередньо пов’язаний з їхнім настроєм, і чим уразливіша енергетика, тим гірше представники себе почувають. Щоб підвищити до комфортного рівня свій енергетичний потенціал, слід зайнятися практикою духовного рівня. Допоможе зберегти енергію талісман у вигляді прикрас зі срібла або місячного каменю.

Лев

Їм без проблем швидко відновлювати свої сили. Головне для них – отримати порцію заряду позитивних емоцій. Відновити їхню енергію та втрачені сили допоможе придбана річ, участь у цікавому заході, відвідування вогняного шоу. Також відмінним рішенням для їхньої персони буде прогулянка мальовничими місцями свого міста.

Діва

Якщо ці знаки відчувають у собі занепад сил, вони намагаються знайти місце усамітнення. Найкращим засобом для відновлення їхньої втраченої енергії є оздоровчі процедури, гімнастика або піша прогулянка. І що більше часу вони проведуть у безлюдних місцях, то швидше вони зрівняють свій життєвий баланс. Тиша та спокій — найкращий засіб для відновлення.

Терези

Повернути свій душевний спокій знаки зможуть у разі, якщо візьмуть за джерело свого натхнення музику чи літературу. Підживлювати їхню енергетику зможе гармонія та краса у всіх її проявах. По-справжньому відновлять сили лікувальні процедури, масаж та прийняття ванн з ароматичними травами.

Скорпіон

Цей знак вже є найенергетичнішим. Але часом і таким особам потрібно додаткове відновлення. Прийти у спокійне становище їм допоможе перебування поблизу водного ресурсу. І їм необов’язково плавати у воді чи пірнати. Достатньо розглядати красу акваріума або слухати шум фонтану, як їхній потік енергії подарує їм бадьорість і відновить силу, що втратили.

Стрілець

Відібрати силу та енергетику у цього знака здатна лише одноманітна робота. Але їхня здатність радіти всьому навколишньому світу, не дає відчути морального виснаження. Іноді їм потрібне перезавантаження, і це можна здійснити за допомогою подорожі. Відстань не має значення, адже важливо змінити обстановку, щоб підживлюватись новими силами та враженнями.

Козоріг

Що знаків небосхилу може призвести до хронічного виснаження, то це їхній трудоголізм. Для гарту їхнього втомленого організму їм краще завжди бути на природі, отримувати задоволення від співу птахів та відпочинку на зеленій зоні. Привести їх до тями допоможе лінивий вид спорту — риболовля в компанії їхніх однодумців. Приємне спілкування та улюблене заняття швидко відновить їхню енергію.

Водолій

Їхній енергетичний потенціал знаходиться на найвищому рівні, але вони погано розуміють сутність його правильного застосування. Збалансувати їхній стан допоможе заняття йогою чи дихальною гімнастикою. У критичні моменти вони потребують підтримки близького оточення.

Риби

У цього знака дуже добре розвинена інтуїція, тому вони відчувають, що їм наразі підходить. Часто вони відчувають перепади настрою, які можуть висмикнути зі звичного стану. Щоб їхнє емоційне виснаження не досягло критичної точки, слід зайнятися медитацією, більше спілкуватися з тваринами та зайнятися мистецтвом. З таким корисним арсеналом вони швидко повертають втрачену енергію.

Оригінал