Не закохуйтеся в цей знак. Він змінить вас докорінно

Закохатися в Близнюків – дуже ризиковано.

Вони навчать вас, що люди – не ті, ким здаються. Близнюки грають у своєму житті дві різні ролі. Вони можуть бути душею вечірки, але, коли вона закінчиться, вони перетворюються в глибоких і емоційних осіб. Вони – одинаки і часто потребують часу для себе, щоб подумати і поміркувати.

Не закохуйтеся в Близнюків, тому що вони будуть любити вас за те, що ви є. Вони не часто закохуються, але, коли це відбувається, вони віддадуть вам всіх себе і ще трохи. Їхній партнер притягує їх, перш за все, ментально. Їм потрібна людина, яка мотивуватиме їх стати кращими.

Не закохуйтеся в Близнюків, тому що вони пробачать вам, що б ви не накоїли. Але навіть коли вони пробачать вам, ви будете боротися з тим, щоб пробачити себе.

Не закохуйтеся в Близнюків, тому що вони знайдуть час, щоб пізнати вас. І будуть намагатися з усіх сил, щоб бути тим, хто вам потрібен.

Вони дізнаються про кожну помилку, яку ви зробили в минулому, але головним для них залишиться те, ким ви є зараз.

Не закохуйтеся в Близнюків, якщо не розумієте, що їм потрібен простір. Вони не будуть розмовляти з вами цілий день і не думатимуть про вас щомиті. Але вони будуть любити вас і виділяти вам решту часу. Близнюки – природжені лідери і трудоголіки, які прагнуть до успіху. Все, що їм потрібно в партнері, – це підтримка і розуміння, а також довгий повідець.

Не закохуйтеся в Близнюків, тому що вони так безтурботно віддадуть вам своє серце, що ви не зможете відмовитися від того, щоб прийняти його і вручити їм своє натомість.

Не закохуйтеся в Близнюків, тому що вони безнадійні романтики, вони запам’ятають всі ваші улюблені пісні і місця.

Не закохуйтеся в Близнюків, тому що, попри те, наскільки вони сильні, вони борються з довірою до людей, і їм дуже складно підпустити когось близько до себе. Але, якщо ви – людина, якій можна довіритися, ви назавжди заслужите їхню відданість.

Не закохуйтеся в Близнюків, тому що ви захочете захистити їх від будь-кого, хто заподіює їм шкоду або використовує їх. Ви будете так піклуватися про цю людину, що її добробут виявиться для вас на першому місці. Вони навчать вас безумовної любові.

Не закохуйтеся в Близнюків, тому що їхня чесність змусить вас ніколи більше не брехати.

Ви несвідомо прошепочете їм «Я люблю тебе», і, коли вони дадуть відповідь вам взаємністю, ви зрозумієте, що вам пощастило, як нікому в житті.

Джерело