Гороскоп на 7 вересня

Овен ♈

Сьогодні Ви всерйоз ставитимете собі запитання про своє місце під сонцем – або хоча б у певній групі. Також може йтися про певні стосунки. Під впливом Місяця Ваше місце в чужих планах на майбутнє буде дуже Вас цікавити. Але інші залежать від Вас не менше, ніж Ви від них – і незабаром це стане зрозуміло.

Телець ♉

Деякі люди впевнені, якщо проблеми не чіпати, вони якось вирішать себе самі. Звичайно ж, будь-яка проблема скінченна, як і саме життя. Але щоб дістатися з точки А в точку Б – де Ви реально хочете опинитися – потрібно докласти зусилля. Можна чекати з моря погоди хоч до посиніння. Але справжній результат принесе поєднання впевненості, сміливості та дії.

Близнюки ♊

“Потрібно дивитися у майбутнє”. “Ставте перед собою великі цілі!” Часом ця порада, звичайно, неймовірно важлива. Ви посіяли багато насіння, але важливо не зводити очей із майбутньої нагороди. Правильно розраховані і докладені зусилля – ось що наблизить очікуваний результат.

Рак ♋

Ми схильні недооцінювати важливість компромісів та їхню життєстійкість. Прагнучи ефектних рішень, ми вважаємо, що повинні докласти надзусилля. Але якщо прийняти, що Вам потрібно А, а іншому – В можна запросто зійтися на Б! Не варто занадто упиратися там, де можна добре зустрітися посередині.

Лев ♌

“Багаті теж плачуть”. Вважається, що нерідко люди, розбагатівши, вже не можуть ставити перед собою правильні цілі та обирати партнерів, які підтримають, а не додадуть проблем. Успіх має власну ціну. Але якщо ваше життя спирається на правильні основи, все спрямується туди, куди треба.

Діва ♍

Якби в дитинстві наша самооцінка не отримала пару-трійку болючих ударів, ми б, можливо, інакше сприймали себе. Віра і впевненість грають величезну роль успіху. Спочатку треба повірити, що ми маємо право на те, про що мріємо. Сьогодні всесвіт додасть Вам впевненості у собі.

Терези ♎

Сьогодні не опускайте рук, навіть якщо проблема видається непіднімною. Дозвольте собі засумніватися в її початковій оцінці. Вивчивши ситуацію уважніше, Ви зрозумієте, що все дуже просто та зрозуміло. Зважена оцінка допоможе не витрачати сили марно.

Скорпіон ♏

Важливо провести межу між чуттям та емоціями. Емоції можуть бути дуже неспокійними та дуже ірраціональними. Сьогодні важливо переконатись, що Ви не реагуєте емоційно там, де потрібно реагувати інстинктивно. Якщо емоції виникли, можливо, треба дати пристрастям влягтися, перш ніж приймати рішення.

Стрілець ♐

Правильні слова, сказані дуже впевнено, мають властивості негайно привертати увагу навіть дуже зайнятих людей. Приємно буває дізнатися, що не доведеться докладати таких великих зусиль, як ми боялися, саме тому нам так подобаються чіткі інструкції. Може здатися, що інша людина надто активно нав’язує Вам свій погляд на речі. Але якщо ви прислухаєтеся і вникнете, то зрозумієте, що ваші інтереси теж враховані.

Козоріг ♑

Ви налаштовані вчинити справедливо, навіть якщо це не принесе Вам популярності і піде всупереч з політикою групи. Але так чи інакше, Ви в змозі відстояти свою думку. Світила вказують на важливість принципів. Якщо вірите у свою правоту – маєте повне право не поступатися.

Водолій ♒

Якщо чекати “з моря погоди”, можна чекати вічність. Крім того, пасивне очікування позбавляє Вас щастя зробити власне відкриття! Все стане ще цікавіше, коли Ви зрозумієте, що відкрили дуже кмітливе рішення. Творча ініціатива обіцяє багато чудового!

Риби ♓

Навіть подивившись фільм удесятеро, при новому перегляді ми помічаємо нові деталі. Дві чи півтори години візуальних вражень – величезний масив! Ось тому розглянути відразу всі деталі не виходить. Може здатися, що Ви сто разів вивчили ситуацію і все вже зрозуміло. Однак, новий погляд на проблему обіцяє всі шанси зробити корисне відкриття сьогодні!