Де і як краще відпочивати різним знакам Зодіаку

Хтось любить пляжний відпочинок під пальмами і сонцем, що палить, а комусь ближчі гори з неймовірно свіжим повітрям або хвойний ліс з ранковим співом птахів. Астрологи стверджують, що за наші уподобання у відпочинку відповідає знак, під яким народжується людина. Давайте розглянемо докладніше, де краще відпочивати різним знакам зодіаку.

Взагалі типові представники знака зодіаку Овен досить рухливі та енергійні у житті. Для них не важливо, куди їхати відпочивати – у ліс чи на море. Головне для Овнів – це весела компанія та наявність спального місця. Ці веселуни отримають задоволення від відпочинку в будь-якій країні та в будь-яких умовах.

А ось для Тельців відпочинок не виявиться повноцінним, якщо умови не відповідатимуть їхнім очікуванням. Власникам цього знака дуже важливо, щоб відпустка проходила в самому центрі цивілізації у просторих апартаментах з усіма умовами та мальовничими краєвидами. Тельці понад усе цінують комфорт та розкіш.

Чи люблять відпочивати Близнюки? Шалено. Особливо, якщо відпочинок має на увазі відвідування нових країн та приємні знайомства. Близнюкам буде цікавий відпочинок як у диких місцях, так і культурний європейський. Річ у тому, що власники цього знака люблять дізнаватися і пробувати щось нове, тому чим більше пригод приносить відпочинок, тим цікавішим він для них стає.

Раки здебільшого обережні та непрості на підйом. Відпочинок у глибоких джунглях чи пустельній Африці не принесе їм стільки задоволення, скільки вони отримають у сонячній Іспанії чи привітній Грузії. Туристичні подорожі з наметами також не їхня стихія. А ось культурний відпочинок, що поєднує у собі пляжний релакс та пізнавально-освітні екскурсії, безсумнівно, залишать відбиток у пам’яті будь-якого Раку.

Який відпочинок подобається Левам? Як не дивно, будь-який. Незважаючи на свою природну вибірковість та потяг до розкоші, Леви із задоволенням відвідують будь-які куточки світу, починаючи від прогресивної Японії, закінчуючи спекотною та колоритною Бразилією. Оскільки Лев – це все ж таки житель теплих країн, то південні континенти будуть представникам цього знака ближчі і комфортніші. Хоча і до лиж Леви ставляться з повагою. У будь-якому відпочинку для них головне – рух.

А ось Дівам, на відміну від їхніх стихійних побратимів Тельців, зірковість готелю не така вже й важлива. Плануючи свій відпочинок (до речі, його вони завжди продумують до дрібниць), Діви приділяють велику увагу культурній програмі. Вони не дуже люблять ліниво проводити дні з книжкою на березі моря. Відвідування музеїв та знайомство з архітектурними пам’ятниками цікавить Дів набагато більше.

Люди знаку Терези здебільшого віддають перевагу спокійному відпочинку на свіжому повітрі: в лісі або в горах. Єднання з природою допомагає їм відновитися після напружених трудових буднів. Крім цього, Терезам завжди йдуть на користь заміські поїздки в компанії сім’ї та друзів. Там вони швидко абстрагуються від насущних проблем і набутого побуту.

Що люблять Скорпіони? Правильно – драйв та екстрим. Туристичні походи, що включають скелелазіння і катання на байдарках, а також лижні курорти та автобусні тури завжди надають Скорпіонам сил і енергії. Скорпіон, який планує відпочинок в Європі або на узбережжі моря, швидше за все також проведе його активно і цікаво. Лежаки та шезлонги для них нудні.

А ось куди варто вирушити людям знака зодіаку Стрілець, щоб отримати максимальне задоволення? Напевно, кудись у східні чи африканські країни. Стрільці – мандрівники за вдачею, їх завжди цікавлять затишні куточки світу та незвідані стежки. Стрільці люблять куштувати нові кухні і знайомитися з культурою далеких держав.

Козороги – це найчастіше поважні та неквапливі мислителі. Їм не потрібні вихори емоцій та активний відпочинок. Зазвичай Козороги надто багато енергії витрачають на роботу, тому на відпочинку їм просто хочеться лежати та вдихати свіже повітря морського бризу. Козороги люблять і сімейний відпочинок за містом, але, як правило, не часто його влаштовують, тому що весь свій чималий запас енергії спрямовують у бік роботи.

Водолії – це такі собі шукачі пригод. Вони рідко планують відпочинок завчасно. Будь-які їхні поїздки зазвичай спонтанні та наповнені приємних вражень та емоцій. Водоліям, як і Терезам, близький відпочинок на свіжому повітрі. Гори і хвоя завжди цілюще впливають на них і дозволяють максимально розслабитися від мирських турбот.

Куди краще вирушити Рибам? Ну звісно, ​​до моря. Це ж їхня стихія і, перебуваючи в ній, вони почуваються на висоті. Крім відпочинку на узбережжі астрологи рекомендують Рибам розглядати і варіант круїзу. Морські подорожі надають Рибам сил, енергії та впевненості, яких їм так часто не вистачає у повсякденному житті.

Оригінал