Гороскоп на 8 лютого

Овен ♈

Кращий відпочинок – це зміна діяльності. Але коли намагаєшся осмислити нове заняття, про відпочинок і думати забуваєш! Також ми добре знаємо, що люди неохоче приймають нові ідеї, які приголомшують звичні основи. Але все-таки не відступайте, якщо зіткнетеся з опором. Він – знак, що Ви на вірному шляху.

Телець ♉

Один з найкращих спонукань закликає Вас озирнутися на неприємний епізод з минулого. Ця людина зовсім не планує псувати Вам настрій або заподіювати біль. Не сприймайте цю поведінку як жорстокість; краще прийміть, що Вам бажають добра – і живіть далі.

Близнюки ♊

Судячи з усього, Вам потрібно переглянути деякі свої переконання і стратегії. На щастя, Ви не самотні в цій задачі. Ваші починання стосуються й інших людей. Вивчення альтернативних точок зору поставить Вас в більш сильну позицію. Зміни необхідні – і Вам слід вітати їх, а не боятися.

Рак ♋

Толіка довіри до іншої людини змінить дуже багато. Вам потрібно розділити свій вантаж – фізичний, емоційний, вантаж відповідальності. Участь іншого, таким чином, абсолютно необхідна – і спершу доведеться поставити цю людину до відома про свої думки і почуття.

Лев ♌

Якась розмова викличе у Вас відчуття дежавю. Так, все це Ви вже чули – і важливо переконатися, що повернення до теми не зайде в глухий кут, як це трапилося в минулий раз. Постарайтеся разом зі співрозмовником поглянути на камінь спотикання з іншої точки зору. Ситуація постане у зовсім новому світлі.

Діва ♍

Результат принесе не стільки зміст, скільки форму. Іншими словами, щоб донести до іншого свою ідею, спробуйте поставити себе на його місце. Порепетируйте трохи – але насамперед запасіться добротою і чуйністю.

Терези ♎

В останні пару років багато говорять про “нову норму”. Ми знаємо, що “норма” означає прийнятий стандарт або спосіб поведінки, з яким погоджується більшість людей. Але ми захоплюємося, або засуджуємо тих, хто вирішує піти “проти норми”. Якщо зараз Ви відчуваєте в собі тягу до бунту, робіть те, що Вам підходить.

Скорпіон ♏

Коли ситуація розвивається комфортно і передбачувано, нас легко може вибити з колії неприємний сюрприз. Але коли ми вважаємо, що обставини занадто гарні, щоб бути правдою, ми самі підливаємо масла у вогонь невпевненості і тривоги. Постарайтеся не розглядати раптові зміни в ситуації, яка здавалася зручною і багатообіцяючою, як привід для занепокоєння. Швидше, це привід для оптимізму!

Стрілець ♐

Ви можете відчувати себе розбитими і розчарованими у світлі недавніх подій. Але також можна розраховувати на розраду і підтримку там, де вони Вам потрібні. Вам, імовірно, доведеться незабаром знову кинутися в бій. Але розуміння того, що у Вас є підтримка (і що бій, можливо, завершальний), дасть імпульс, який Вам потрібен.

Козоріг ♑

Давним-давно британський дослідник капітан Джеймс Кук зіткнувся з цингою, від якої страждала його команда. На кораблі з’явилися великі діжки з квашеною капустою і написом: “Тільки для капітана”. Кук знав, що моряки будуть красти цю їжу. Ви теж можете провернути подібний трюк і змусити інших повірити, що вони самі придумали те, що Ви їм підказали. І у Вас моментально з’являться однодумці!

Водолій ♒

Чиїсь дії гранично ясно показують, що вони думають і як до Вас ставляться? Природною реакцією з Вашої сторони буде зайняти оборонну позицію. Але, як співав Девід Боуї, це все одно, що “гасити пожежу бензином”. Швидше за все, в чужій поведінці є прихований мотив. Якщо Ви запропонуєте у відповідь доброту і розуміння, маєте всі шанси отримати у відповідь те ж саме. Спробуйте. Вам сподобається.

Риби ♓

Нині планета Земля знаходиться під управлінням нових соціальних норм, але ніщо не заважає нашій уяві. Цю свободу у Вас ніхто не відбере. Приплив натхнення може означати, що “червоне світло” з яким Ви змирилися, може нарешті змінитися на зелений.