Гороскоп на 26 грудня

Овен ♈

Сьогодні комунікація зажадає від Вас особливої обережності. Якщо бачите, що з Вами не горять бажанням спілкуватися, зайва балаканина не допоможе заповнити незручні паузи. Крім того, Ви ризикуєте втратити важливу інформацію, просто не почувши її. Будьте уважні. Менше говоріть і більше слухайте.

Телець ♉

Навіть якщо новорічні розпродажі манять, не варто смітити грошима. Безладні купівлі не заповнять емоційну порожнечу. Кращий спосіб підняти настрій, підвищити лібідо і впевненість у собі – це проводити більше часу з коханою людиною. А нові придбання поліпшать ситуацію хіба що ненадовго.

Близнюки ♊

Останнім часом у Вас було багато роботи; не дивно, що Ви втомилися. Але люди ніби зовсім не бачать того, що Ви зробили, а тільки вказують на незроблене. Важливо не впадати з цього приводу в агресію. Навіть така критика може таїти в собі цікаві пропозиції.

Рак ♋

Якщо щось викликає у Вас невпевненість і тривогу, в цьому питанні дайте волю інтуїції. Прислухайтеся до того, що говорить Вам серце, навіть якщо воно підказує, що щось занадто добре, щоб бути правдою. Перш ніж на щось підписуватися, запитайте у внутрішнього голосу, чи розумний цей крок.

Лев ♌

Не варто дуже переживати про чуже схвалення. Ви контролюєте ситуацію і точно знаєте її в рази краще, ніж хто-небудь зі сторони. Але і тримати людей в невіданні не варто: оскільки вони тільки почнуть виявляти ще більше інтересу. Просто видавайте інформацію в міру потреби і не забудьте нагадати, хто тут головний.

Діва ♍

Так багато запитань – і в сфері особистого життя, і відносно роботи – і так мало відповідей! Але немає потреби розбиратися у всьому поодинці. У Ваших силах принести у своє буття більше гармонії і радості. Запустивши зміни по всіх фронтах, можете розраховувати на підтримку близьких. Не соромтеся попросити про неї.

Терези ♎

Вашому авторитету експерта може бути кинутий виклик, але не ставайте в агресивну позу, а попросіть роз’яснити його точку зору. Якщо в його знаннях і правда є прогалини, вони стануть видні. Крім того, Ви зможете без зайвих слів дати іншому урок.

Скорпіон ♏

Ви відчуєте бажання догоджати іншим, але також важливо не забувати про те, що надихає і мотивує Вас самих. Таким чином, варто задуматися про адекватний розподіл сил. Займаючись тим, що Вам правда по душі, Ви робите своє життя кращим. Турбота про власний добробут допоможе створити необхідний баланс.

Стрілець ♐

Відносини потребують особливої уваги та підкинуть клопоту, але також спонукають Вас задуматися про власний добробут – і це нормально! Але інколи потреба в самоті вимагає особливо вдумливого підходу. Подумайте про те, якими словами Ви просите залишити Вас у спокої. Чи не пора змінити тон?

Козоріг ♑

Недавні події вичавили з Вас сили, а тут ще доброзичливці навперебій дають корисні і ґрунтовні поради. Буває дуже важко не образити близьких людей, коли є потреба побути на самоті. Але тільки Ви знаєте, що для Вас краще, і тільки Ви здатні приборкати власні емоції.

Водолій ♒

Може виникнути потреба бути в багатьох місцях одночасно або заспокоювати купу народу. На жаль, жонглювання купою важливих завдань доводить до вигоряння. Краще подумайте, в якій галузі Ваші зусилля знадобилися б найбільше. Ваші потреби теж не на останньому місці; не бійтеся порадити іншим розібратися з їхніми проблемами самостійно.

Риби ♓

Якщо бачите, що назріває драма, розумно виступити в ролі спостерігача, а інші хай самі вирішують свої проблеми. Чим більше Ви вірите в чужу здатність розібратися самостійно, тим більше ймовірність, що люди самі в неї повірять. Більше користі буде, якщо Ви зосередитеся на своїх потребах, а не будете вкладатися в чуже життя.