Гороскоп на 5 листопада

Овен ♈

Укладений сьогодні союз може виявитися більш перспективним, ніж здається. Приємний новий знайомий принесе у загальну справу куди більше, ніж Ви думали. Дуже може бути, що у нього великі зв’язки саме в тій галузі, яка Вас цікавить.

Телець ♉

Ви відчуєте більше впевненості, коли усвідомлюєте свою важливість для інших людей, зокрема, у професійному плані. Що стосується відносин, Ви станете для когось ковтком свіжого повітря і каталізатором змін. Завдяки всьому цьому почуття непотрібності як рукою зніме.

Близнюки ♊

Незважаючи на явну спорідненість душ, Вам важко відкритися навіть близьким людям. З сьогоднішнього дня і до початку березня Венера буде допомагати Вам в цій складній справі. Досить ходити навколо. Говоріть прямо. Пора поглянути на таку тему тверезим поглядом.

Рак ♋

Починаючи з сьогоднішнього дня, Венера довго і міцно впливає на сферу відносин і партнерств. Ситуація може стати дуже серйозною, але це тільки етап на шляху до стабілізації. Можуть змінитися “правила”, за якими відбуваються якісь відносини. Але Ви можете розраховувати на велику чесність і відкритість там, де це важливо.

Лев ♌

Починаючи з сьогоднішнього дня і до березня багато що проясниться у професійних питаннях. Щоб домогтися прогресу на цьому терені, Вам доведеться проявляти більше щирості і відкритості. Крім того, Ви почнете отримувати більше задоволення від того, що робите кожен день. Це – ключ до щастя.

Діва ♍

Починаючи з сьогоднішнього дня і до березня Вам буде легше ділитися своїми потаємними переживаннями. Якщо останнім часом намітився роздав між головою, серцем і промовою, це зміниться. Щире самовираження прийме більш структуровані форми. Ви будете говорити рівно те, що хочете сказати, не залишаючи місця для сумнівів.

Терези ♎

Починаючи з сьогоднішнього дня і до березня Венера управляє Вашими емоційними основами і корінням, спонукаючи приділяти більше уваги дому та сім’ї. Наведення затишку стане Вашим пріоритетом. Ви будете відчувати особливе тепло зі сторони близьких. Якщо потрібно помиритися з кимось із рідних, прийшов час це зробити.

Скорпіон ♏

Починаючи з сьогоднішнього дня і до березня спілкування з людьми стане особливо приємним. Справа в тому, що Венера буде впливати на Ваші мислення і самовираження. У будь-яку розмову Ви принесете нотки гармонії, і навіть саму важку тему вийде обговорювати в мирному ключі.

Стрілець ♐

Починаючи з сьогоднішнього дня і до березня Вас благословляє своєю присутністю Венера, яка допоможе Вам зміцнити власне фінансове становище. Але шлях до більш здорового матеріального становища передбачає стриманість у витратах. Пора уважно вивчити, на що Ви витрачаєте гроші. Ви будете раді, що взялися за це питання.

Козоріг ♑

Починаючи з сьогоднішнього дня і до березня Венера обіцяє Вам свою підтримку в плані зовнішності, романтики, фінансів, творчості. Ви побачите плюси нещодавно вивчених важких уроків. Новий зв’язок з внутрішньою дитиною допоможе Вам проявити себе в очах оточуючих. Користуйтеся будь-яким шансом проявити ці якості!

Водолій ♒

Вплив Венери торкнеться невидимості, відсторонення і зцілення, а також все, що Ви хочете зберегти в таємниці. Творча віддушина допоможе вилікувати давню душевну рану. Навіть якщо Ви розповісте про свої переживання всього декільком довіреним людям, Вам, напевне, стане легше.

Риби ♓

Починаючи з сьогоднішнього дня і до березня дружба буде дарувати Вам тепло і заспокоєння. Навіть якщо Ви повністю звиклися з самоізоляцією, зараз соціальне життя поманить Вас за собою. Близькі стосунки з платонічних можуть стати палкими, давня дружба відкриє нову грань. У Вас з’явиться привід поглянути на давню мрію з новим оптимізмом.