Гороскоп на 23 липня

Овен ♈

Повний місяць спонукає Вас зосередитися на взаємодії з однодумцями і корисних зв’язках. Якщо в останній час дружба пішла нарізно, можливо, пора прощатися. Є всі шанси завести нових союзників. Але вибирайте друзів обачно. “Скажи мені, хто твій друг, і я скажу, хто ти”.

Телець ♉

Кар’єра може рушити з вельми незвичайною траєкторією завдяки впливу повного Місяця. Не дивуйтеся, якщо виникне необхідність освоїти нові технології. З іншого боку, якщо Ви перебуваєте в пошуку роботи, Вас може залучити навколонаукова стезя. Так чи інакше, професійні починання заведуть Вас на незвідану територію.

Близнюки ♊

День може стати випробуванням для Ваших переконань, але не будьте агресивними. У Вас є певне бачення і точка зору, і якщо доносити їх докладно і доброзичливо, до них прислухаються. Мало того, якщо якесь переконання вичерпало себе, розумно дозволити більш актуальним поглядам замістити його.

Рак ♋

Прийміть, що Ви комусь винні, і віддати цей борг: ось що допоможе встати на шлях до кращого майбутнього. Позбувшись від фінансових зобов’язань, Ви опинитеся в більш міцному положенні. Новий рівень винахідливості зробить Ваше життя більш багатим. Сплатіть борги і спіть спокійно!

Лев ♌

Повний місяць впливає на сферу партнерства, так що відносини – особисті чи професійні – можуть підійти до поворотної точки. Ви залишитеся чи рушите далі? Прийняти рішення допоможе інтуїція. Вирішивши залишитися, Ви повинні будете попрацювати над зміною відносин на краще. Втім, вибір і тут за Вами.

Діва ♍

Повний місяць впливає на Ваш спосіб життя і стосунки з людьми, і позбутися шкідливої звички зараз особливо просто. Зміни потребують часу, але саме зараз варто почати запускати їх в життя. День відкриє нову главу з точки зору здоров’я, загального добробуту, зобов’язань перед іншими людьми, включаючи колег.

Терези ♎

Повний місяць спонукає Вас прийняти свою потребу у відпочинку, розвагах, спонтанності, ризику. Творче дозвілля і чуттєві насолоди кличуть – і Вам потрібно відгукнутися на поклик! Робіть те, що підіймає Вам настрій. Якщо випаде шанс досліджувати щось незвичайне і дивне, обов’язково ним скористайтесь.

Скорпіон ♏

Під впливом повні Ваших емоційних основ, дому, сім’ї торкнеться вітер змін – і цих змін Ви будете чекати з захопленням. У Вас є шанси створити такий будинок, який буде приносити Вам радість. Не відчувайте себе винуватим за те, що втілюєте в життя свої мрії, нехай навіть дуже незвичайні й ексцентричні.

Стрілець ♐

Дуже важливо усвідомлювати, що у знаннях є прогалини. Ймовірно, Вам потрібно освоїти якусь нову технологію, а може, у Вас з’явиться інтерес до гуманітарної сфери знань. Так чи інакше, нова інформація піде Вам на користь. Чим більш вона дивовижна і сучасна, тим сильніше вона захопить Вашу уяву.

Козоріг ♑

Пора взяти токсичну ситуацію під контроль. Але спершу важливо досягти повної гармонії з собою і власними почуттями. Зосередьтеся на своїх позитивних якостях і повірте в них, нікому не даючи себе в образу. Навчіться любити і цінувати себе, і тоді хвиля цілющої енергії не змусить себе чекати.

Водолій ♒

Коли на Вас починає впливати повний Місяць, тримати емоції в собі стає неможливо. Пора розповісти світу про те, що у Вас на серці, нехай навіть це може шокувати оточуючих. Але перш за все Ви повинні відкритися для себе і позбавитися від емоційного вантажу минулого.

Риби ♓

Зараз обставини будуть складатися в Вашу користь. Терпіння і труд окупляться, а ще вселять Вам виправдану гордість за себе. Майбутні події допоможуть Вам вийти на територію, де найкращим чином проявиться Ваше творче начало. Ви показали, що багато на що здатні. І в особистому житті, і в кар’єрі принесені жертви окупляться.