Гороскоп на 9 вересня

Овен ♈

Чи це так погано, що все йде не за планом? Відсьогодні і до початку жовтня ретроградний Меркурій закликає Вас заново оцінити відносини, що існують у Вашому житті. І це гарна новина! Ви надто зациклилися на певних бажаннях та рішеннях, але тепер це можна змінити – на краще.

Телець ♉

“Якщо більше інформації, ви що я хочу сказати”. Ви легко заповнили пропуски в цій безглуздій фразі і все зрозуміли, правда? Хоча вправа, звісно, ​​сумнівна. До жовтня ретроградний Меркурій допоможе вам обміркувати своє становище. Повної інформації у Вас поки що немає, але вона з’явиться в процесі.

Близнюки ♊

Нарешті можна не сушити голову над ситуацією, що склалася. Ви розуміли, що становище потрібно якось виправити, але досі не могли придумати, як саме це влаштувати. Проблема полягала в тому, що Ви будували надто складні плани. Тепер стане ясно, що змінити потрібно всього нічого!

Рак ♋

Ви маєте вибір: вдивлятися в тіні або сміливо поглянути на світ. Постійне оглядання в минуле може бути пов’язане з переконаністю, що Ви можете і повинні щось змінити або усвідомити. Але зірки кажуть, що це не так. Щоб здобути впевненість, зруште фокус впливу на те, що змінити у Вашій владі.

Лев ♌

Мало хто прокидається у цілком ясній свідомості та відмінному настрої. Світ одразу після пробудження здається холодним, надто яскравим, надто галасливим, до нього треба звикнути. Так і зі змінами, що відбуваються у Вашому житті. Вони дуже важливі – але щоб усвідомити їх і прийняти, потрібен час.

Діва ♍

Меркурій, Ваша правляча планета, буде ретроградним до жовтня, а Вам варто подумати про шкоду деяких припущень. Два плюс два не дорівнює п’ять, як би нам цього не хотілося. У наступні тижні ретельно фільтруйте будь-яку сумнівну інформацію – і в жодному разі не приймайте неперевірені факти за істину.

Терези ♎

Сьогодні Меркурій стає ретроградним у вашому знаку. Планета мислення, розмов та повідомлень ненадовго відпочине у знаку Діви, а 10 жовтня повернеться до Терезів. Це означає, що Вам потрібно багато чого обдумати у своєму особистому житті. Всі ці роздуми допоможуть Вам знайти рішення, яке зараз Вам не дається.

Скорпіон ♏

Ваші розумові процеси стануть глибшими від сьогоднішнього дня і до початку жовтня. Насамперед Вас будуть цікавити особисті питання, але також Ви думатимете про духовне і сенс життя. Повірте, всі ці дослідження мають ціль! Ви як мінімум зможете зрозуміти, що робить Вас щасливою людиною – а значить, воно вже того варте.

Стрілець ♐

Діти часто вчаться кататися на велосипеді з додатковими колесами. Коли їх знімають, спочатку молодому велосипедисту доводиться нелегко, але потім він виявляє, що добре може утримувати рівновагу і на двох колесах. Страх змінюється захопленням. Така ж історія станеться і у Вас зі свободою, про яку Ви так довго мріяли. Спочатку буде ніяково, але як тільки Ви звикнете, помчите вперед без огляду!

Козоріг ♑

Запасні плани готують багато хто, але коли починає з’являтися запасні плани до запасних планів, це вже перебір. Те саме стосується наших бажань та цілей. Чи потрібна нам підстраховка на випадок, якщо бажання не здійсниться? У її наявності немає проблеми. Але якщо Ви справді докладете всіх зусиль для досягнення мети, підстрахування Вам не знадобиться!

Водолій ♒

Ви маєте благословенну здатність отримувати задоволення від самого процесу навчання. Багато людей поняття не мають, як приємно дізнаватися про нове і творчо застосовувати його на практиці, але Ви – інша справа. Однак Меркурій, який буде ретроградним до жовтня, загрожує певним творчим застоєм. З іншого боку, у Вас з’явиться привід та можливість зрозуміти, що і чому Вас по-справжньому надихає.

Риби ♓

Як би Ви поставилися до турне по своїх найстрашніших секретах? Адже не просто так ми ретельно приховуємо деякі речі! Однак цей досвід може виявитися не лячним, а цікавим. До початку жовтня знайдіть у собі те, на що намагалися не дивитися. Ви зрозумієте, що цей процес самопізнання давно вже мав розпочатися.