Гороскоп на 6 листопада

Овен ♈

Наскільки близько до серця приймати ситуацію – вирішувати Вам. Якщо зосередитися на поганому і незручному, це може стати перешкодою на шляху до успіху і приємних подій. Тільки Ви регулюєте масштаб проблеми – і у Вашій владі не роздувати її до жахливих масштабів.

Телець ♉

Треба показати комусь, що він не правий? Чи зобов’язані Ви це робити? Людина, можливо, взагалі не розуміє, що когось чимось злить. Але якщо вказати їй на проблему, це може спровокувати конфлікт. Проявіть належну чуйність, щоб Вас почули і зрозуміли правильно.

Близнюки ♊

Пам’ятаєте казку про хлопчика, який кричав “вовки”? Посіяти паніку – справа нехитра; мас-медіа роблять це дуже добре. Похмурі історії бувають такими переконливими, що ми приймаємо їх на віру, хоча це повна нісенітниця. Коли всі навколо носяться з якоюсь дикою байкою, зберігайте голову на плечах.

Рак ♋

Деякі рецепти вимагають від нас суворого дотримання зазначених заходів. Додавши не ту кількість якогось інгредієнта, ми ризикуємо отримати зовсім іншу страву. Проте в решті життя імпровізація потрібна і важлива. Відступивши зараз від суворих приписів, Ви можете отримати результат, який ідеально підходить саме Вам.

Лев ♌

Багато чого нас вчили в школі, увійшло в одне вухо і вийшло з іншого. Щоб по-справжньому щось зрозуміти і запам’ятати, потрібно бажання. Можна до посиніння слухати лекцію і не засвоїти нічого. Зараз ситуація пропонує Вам цінний урок. Навіть якщо спочатку Ви не відчуваєте інтересу, спробуйте поглянути на речі ширше.

Діва ♍

Завжди страшно, коли персонажі хоррора спускаються в підвал, хоча монстри можуть бути зовсім не там. Навпаки, там героїв може чекати корисне відкриття. Так і у Вашому житті щось важливе може лежати в тій області, яка вселяє Вам найсильніший страх. Залишається тільки переселити його.

Терези ♎

Що відбувається з мріями, від яких ми відмовляємося, визнавши недосяжними? Часом вони залишаються жити десь у далекому куточку свідомості. Вони не зникають, не вмирають, не залишають нас, а терпляче чекають, поки ми про них згадаємо. Що ж, зробіть це! Те, що захоплювало Вас в минулому, може знову здатися цінним.

Скорпіон ♏

Обережність і страх – різні речі. Наявність вогнегасника не означає, що люди в будинку з хвилини на хвилину чекають пожежі. Передбачливість – це мудрість, а ось безпідставні страхи – річ непотрібна і шкідлива. Зараз Вам потрібно чітко розділити одне і інше.

Стрілець ♐

Щоб побудувати Рим, знадобилося 1229 років. Напевно, в процесі не раз вибивалися і з графіка, і з бюджету. Але ніхто й не обіцяв, що велике місто буде побудований відразу! Так і Вам варто реально поглянути на часові рамки певного проєкту. Навіть якщо є відчуття, що треба розібратися з ним терміново, краще сповільнитися і нікуди не поспішати.

Козоріг ♑

Ви володієте стриманістю і дисциплінованістю на заздрість багатьом. Але це не означає, що Вам чужі нетерпіння і спонтанність. Іноді всім нам потрібен певний імпульсивний поштовх. Головне – потім розпорядитися цим імпульсом мудро.

Водолій ♒

Що спільного у моряків і марафонців? І ті, і інші знають важливість правильного імпульсу. Всі ми чули вислів “попутний вітер”. Як радісно буває, коли він дув нам в обличчя – і раптом почав дути в спину! У сфері, де Ви відчували труднощі, вітер нарешті зміниться.

Риби ♓

“О ні, тільки не це”. Ці слова легко прочитати “тим самим тоном”. Прямо бачиш, як закочує очі той, хто це промовляє! Але часом проблема повертається раз за разом саме через такий наш настрій. У Вашій владі уникнути повторення неприємної ситуації, вживши необхідних заходів.