Дивацтва та забаганки чоловіків різних знаків Зодіаку

Часом ми всі стикаємося з чоловіками, поведінка яких здається нам дивною або недоречною. Астрологи стверджують, що багатьом таким примхам є пояснення. І криється воно в наших знаках зодіаку. Давайте з’ясуємо, хто ж із 12 знаків найбільш непередбачуваний і дивакуватий.

Овен

Чи є у чоловіків знака Овен дивацтва? Безсумнівно. І їх, як виявилося, не так вже й мало. Незважаючи на свою активну життєдіяльність, Овни можуть бути ледачими в дрібницях. Овен несподівано для оточуючих може відмовитися від вечора в компанії друзів на користь перегляду одноразового фільму під поїдання смаколиків. Крім цього, Овни багато в чому не знають міри. Вони можуть, задумавшись, з’їсти зайвого або засидітися на роботі до глибокої ночі, не помітивши, як пролетів час.

Телець

Головною дивиною чоловіків знака Телець є їхнє бажання завжди і в усьому бути правими. Ці чоловіки завжди намагаються бути настільки послідовними і логічними, що іноді самі заплутуються і задаються питанням, а чи логічно жити послідовно. Іноді чоловіки-Тельці надто правильні, що їх хочеться трохи розбуркати. Спонтанність і азарт їм чужі.

Близнюки

Чоловіки-Близнюки – це справжні володарі багажу примх і дивацтв. Їхня поведінка рідко піддається логіці, а вчинки найчастіше необдумані. Чоловік знака зодіаку Близнюки може домовитися про зустріч і не прийти без попередження. Причому не варто чекати пояснень, він напевно переведе тему в інше русло, що ви самі забудете про його промах. Представники цього знака настільки дивні, що можуть під час прогулянки з друзями непомітно загубитися, а потім так само непомітно з’явитися. Вони можуть розповідати вам, що терпіти не можуть оперу, при цьому тримати в руках квитки в театр.

Рак

Чоловіки-Раки – це яскраво виражені представники водної стихії. Їхній настрій, подібно до моря, то спокійний, то несподівано бурхливий. Ці чоловіки можуть змінитися в настрої через погану погоду або почуту краєм вуха новини по телевізору. Але, на щастя, їхній поганий настрій так само швидко змінюється на гарний.

Лев

Леви – це чоловіки емоцій. Вони не сприймають критики на свою адресу і завжди намагаються всім подобатися. Їхня дивина полягає в тому, що незважаючи на свій вогненний темперамент і часто несправедливу різкість, вони притягують до себе людей і завжди мають хорошу репутацію. Є у Левів така химерна особливість – вони часто вважають себе всемогутніми і намагаються допомогти навіть тим, хто їхньої допомоги не потребує.

Діва

Спосіб життя і світогляд Дів багатьом здається химерним, оскільки здебільшого ці чоловіки живуть роботою і домом. У них є свій певний план, за яким вони вибудовують своє життя. З боку здається, ніби чоловіки-Діви – це роботи, які виконують певну, заздалегідь сплановану, програму. Але насправді все не так сумно. Просто Діви приховують від оточуючих свої справжні почуття та емоції.

Терези

Дивина чоловіків знака Терези полягає в тому, що вони завжди справляють враження людей без негативних рис характеру. Вони завжди і до всіх добрі, рідко відгукуються про когось погано, люблять хвалити знайомих і намагаються мирно залагодити будь-яку конфліктну ситуацію. Здається, що вони безневинні. Але насправді, у цих чоловіків є внутрішній стрижень, який не під силу зігнути навіть досвідченим маніпуляторам.

Скорпіон

Життя з чоловіком-Скорпіоном взагалі сповнене несподіванок і примх. Тому перш ніж ви наважитеся зв’язатися з чоловіком цього знака, будьте готові до того, що на вас чекають “американські гірки” у стосунках. Скорпіон патологічно недовірливий і підозрілий. Він може несподівано приревнувати свою половину до касира або охоронця в супермаркеті. А задумливий погляд може сприйняти, як байдужість або презирство.

Стрілець

Чоловіки знака зодіаку Стрілець – це великі діти та фантазери. Коли вони діляться історіями зі свого життя, можете бути впевнені, що більша частина з цих історій – це плоди їхньої багатої уяви. Вони люблять прикрасити будь-яку розповідь для її більшої барвистості. Крім цього, Стрільці мають феноменальну пам’ять. Вони легко можуть згадати, що відбувалося з ними 1 вересня 20 років тому. Ваші промахи вони теж пам’ятають, тож будьте акуратнішими, спілкуючись із цими чоловіками.

Козоріг

Чоловіки-Козороги славляться своєю працьовитістю і напористістю. Але мало хто знає, що їм притаманна одна особливість – вони катастрофічно бояться виявитися неправими. Ці чоловіки здебільшого вважають себе наймудрішими мудрецями, а будь-яка незгода з ними автоматично заносить їхнього опонента в чорний список. Козороги люблять, коли їх слухають і довіряють їм.

Водолій

Водолії часто здаються оточуючим веселунами і душею компанії. Вони люблять нові знайомства й обмін корисною інформацією. Спілкуючись із ними, може здатися, що вони позбавлені будь-яких обов’язків, що життя їхнє складається з розваг і нескінченних веселощів. Але насправді Водолії просто вміють легко абстрагуватися від проблем за допомогою почуття гумору та комунікабельності. Така легка байдужість до нагальних проблем робить їх дивними в очах оточуючих.

Риби

Чоловіки знака Риби ще більш емоційно мінливі, ніж Раки. Вони запросто можуть влаштувати феєричний концерт з криками і відходом з дому тільки тому, що їхнє життя здається їм нудним і позбавленим яскравих фарб. Після цього лють різко змінюється скаргами і голосіннями про те, що світ жорстокий і несправедливий щодо них. Усі ці маніпуляції Риби проводять лише для того, щоб привернути до себе увагу і випустити все, що накопичилося в їхньому багатому внутрішньому світі.

Оригінал