Гороскоп на 5 липня

Овен ♈

Висловитися, бути почутим, бути зрозумілим – процес довший, ніж хотілося б. Розчарування веде до агресії, яка ще більше затягує справу. Зараз зробіть ставку на слово “ми” (на противагу “я”). Люди знають, що Ви сповнені ентузіазму, але на тиск відреагують негативно.

Телець ♉

Кажуть, що щастя – це стан душі. Але іноді і цю думку сприймають негативно. Деяким людям здається, що такий підхід робить щастя чимось нереальним. Але правда в тому, що щастя починається саме з настрою. Позитивне ставлення до себе, людей, світу допоможе думкам не розходитися зі словами і вчинками.

Близнюки ♊

Іноді тривога стає подібна павутині. Павук тривоги тільки і чекає, щоб схопити мушку сумніву і вже не випускати її! Звичайно, це тільки образ, але важливо не дозволяти сумнівам застрявати в таких пастках. Взявшись вирішувати питання тут і зараз, Ви не дасте собі зав’язнути в павутині тривоги.

Рак ♋

Коли хочеться ризикнути, мало що може нас зупинити. Ми починаємо діяти з усією рішучістю. Ризик – благородна справа; безвідповідальність збуджує! Часто ризик пов’язаний з тим, щоб закрити очі, відкинути логіку і зробити крок у невідомість. І зараз це здається найправильнішим!

Лев ♌

Чи чекають марафонці моменту, коли дорога піде під гірку? Звичайно, добре, коли сила гравітації працює на тебе. Але всі ми знаємо, що це таке – бігти вниз. Потрібна особлива обережність, щоб не спіткнутися. Точно так само зараз обставини складаються на вашу користь – але щоб витягти з них максимум, слід діяти обережно.

Діва ♍

Чи можна взагалі прийти до стану, коли все добре і краще вже не треба? Кажуть, що чим більше ми маємо – тим більше ми бажаємо. Але корисно буває підійти до всього хорошого, що у нас є, з почуттям вдячності. Радійте стабільності, яка є в Вашому світі. Згадайте, як було всього рік тому!

Терези ♎

Відволікаючі фактори покликані заводити нас в глухий кут. Ми не завжди помічаємо їх в грі або в житті. Потрібен час і уважність, щоб зрозуміти, що ось ця ниточка на ділі веде в глухий кут. Якщо таке відкриття трапиться сьогодні у Вас, порадійте, що зробили його зараз, а не, скажімо, завтра!

Скорпіон ♏

Ви можете стати тим самим якорем, який так потрібен зараз в чийомусь житті. Ви практичні і логічні, але також володієте могутньою інтуїцією, яка і подарує найсильніші відкриття. Поєднання всіх цих каналів інформації допоможе дати найкращу пораду з можливих. Зараз Ви приносите тим більше користі, чим більше віддаєте.

Стрілець ♐

Коли раптово приходить рішення, часто здається, що нам його подарували містичні сили – а значить, воно правильне. Мозок говорить, що ми отримали рівно те, чого потребували, і пора терміново діяти. Але серце може підказувати інше! Спробуйте пропустити “одкровення” через фільтр власної потужної інтуїції.

Козоріг ♑

Ми всі знаємо, яке це – відкусити більше, ніж можна прожувати. Іноді ми відчуваємо прилив упевненості в собі і набираємо додаткових завдань на додачу до тих, які вже маємо. Ніхто не любить зізнаватися, що взяв на себе занадто багато. Але якщо Ви помітите, що надто вже розпилює зусилля, від чогось можна і відмовитися.

Водолій ♒

Чим ділитися з іншими, а чим ні – вирішувати Вам. Люди можуть проявляти гострий інтерес до Ваших особистих справ, вчинків, реакцій. Це ставить Вас перед вибором – розкритися або продовжувати тримати свої козирі при собі. Не поступайтеся тиску. Це рішення – Ваше і тільки Ваше.

Риби ♓

У всіх є мрія, яка однаково хороша і як та, що збулася і як нездійсненна. Те, що вона залишається у сфері умоглядного, – не завжди результат невпевненості в собі. Іноді бачення досить для натхнення. Але уявіть, що сон став би реальністю! Представили? Не забувайте цей образ!