Гороскоп на 6 липня

Овен ♈

Не відмовляйтеся від того, що викликає посмішку на обличчі, змушує серце битися частіше, захоплює уяву. Хтось може і не зрозуміти Ваших нових інтересів – але Ви не зобов’язані нічого нікому пояснювати. Вам подобається – і цього достатньо.

Телець ♉

Ми часто асоціюємо її із зарозумілістю. Всі люди мають самоповагу, але іноді це приймає нездорові форми. Однак Ваша самооцінка виросте без тіні нарцисизму. Світила пропонують Вам вступити в нову еру – без сумнівів і страху.

Близнюки ♊

Близько можуть зрозуміти, як саме Ви збираєтеся втілювати важливий план в життя. Але фінальна стратегія все ж належить Вам, і Ви не зобов’язані розкривати всі карти. Будьте впевнені, що встали на шлях до успіху, і що інші вірять в Вашу здатність його досягти. Але поки що деталі краще залишити при собі.

Рак ♋

Чому люди можуть відмовляти Вас від чогось? По-перше, вони можуть просто заздрити або боятися, що Ви їх перевершите. По-друге – хотіти зробити щось подібне теж і не наважуватися. Не приймайте чужу пасивну агресію близько до серця. Нехай вона буде Вам як з гуся вода.

Лев ♌

Ви завжди думаєте про близьких людей, коли щось робите. Варто привернути до своїх починань рідних і друзів. Їхня участь наповнить Вас теплом і допоможе впевнено рухатися до успіху. Люди вірять в Ваші здібності – а значить, підтримають Вас!

Діва ♍

Вплив Місяця натякає на повернення минулого – професійного минулого. Можливо, треба буде озирнутися на якесь кар’єрне рішення, або нагадають про себе люди і події, які колись мали значення для Вас. Будьте готові мати справу з тим, про що вже й думати забули.

Терези ♎

Мати наставника або приклад завжди корисно. Але навіть якщо Вам хочеться все зробити виключно по-своєму, Ви можете не усвідомлювати того, наскільки інша людина знаходиться під Вашим впливом. Не думайте, що це просто його/її лінь і небажання старатися. Просто Ви – чиясь муза. Так тримати!

Скорпіон ♏

Доведеться постаратися, щоб досягти балансу між чужими бажаннями і своїми потребами. Може з’ясуватися, що Ви занадто сильно фокусуєтесь на інших людях. Хороша новина – що вони цілком здатні впоратися самі, а Вам краще б зайнятися своїми справами.

Стрілець ♐

Будьте вибагливі в спілкуванні з людьми і особливо – в спілкуванні відвертому і щирому. “Скажи мені, хто твій друг, і я скажу тобі, хто ти” (Евріпід). Втім, і в вибірковості важливо не перестаратися. Скоро стане ясно, хто щиро хоче Вас підтримати насправді.

Козоріг ♑

З боку може здатися, що Ви рідко дозволяєте собі веселість і легковажність. Ви ж вважаєте, що дотримуєтеся здорового балансу між обов’язками, амбіціями і відпочинком. Але люди з кращих спонукань можуть намагатися Вас “розслабити”. І дуже може бути, що до їхніх ідей і порад варто прислухатися.

Водолій ♒

Сприятливий вплив Місяця сприяє відпочинку, розслабленню, розвагам – і всі ці речі дуже не завадили б у багатьох областях Вашого життя. Зараз не варто затівати розмови на складні теми з близькими людьми. З іншого боку, варто подумати про зміцнення інтелектуального контакту з тими, хто важливий для Вас.

Риби ♓

Відкрившись, Ви нічого не втратите. Мало того – відвертість не зробить Вас такими вже уразливими. Що посієш – те й пожнеш, і день обіцяє спілкування з іншою людиною на новому рівні. Простягнувши руку, Ви зробите жест, який не пройде непоміченим.