Найменш романтичні знаки Зодіаку

Цукерково-букетний період, вечері при свічках і пристрасть – це традиційний початок нових стосунків. Але деякі люди абсолютно не сприймають такої поведінки, вважаючи її дурною і занадто несерйозною. Які ж знаки зодіаку можна назвати сухими реалістами, які марно не будують повітряних замків?

Козоріг

Козороги ніколи не були і не будуть романтиками: вони вважають це занадто дурною тратою часу. Звісно, Козороги можуть відчувати глибокі почуття щодо своєї другої половинки, але виражатимуть це зовсім іншими способами: більш раціональними і логічними, як і самі Козороги. Земляний знак показує своє кохання справами, а не красивими словами і пишними букетами, які, на думку Козорога, не приносять користі: все одно швидко зів’януть.

Діва

Перебуваючи у стосунках, Діви з головою занурюються в критику й аналіз того, що відбувається: їм не до романтики. Діва будує стосунки чітко, ґрунтуючись на сухих фактах, і завжди пропускає романтичні періоди повз себе, вважаючи це чимось дитячим. Діви, завдяки своїй зайвій категоричності, часто не можуть побудувати міцні тривалі стосунки і залишаються в гордій самоті. Представники знака, які зуміли знайти другу половинку, зазвичай вимогливо ставляться до обранця, очікуючи від нього логічно обґрунтованих вчинків, але аж ніяк не легковажних романтичних дурниць.

Водолій

Водолій розвиває стосунки швидко, минаючи стадію цукеркового періоду. Якщо Водолій щиро кохає, то, на його думку, романтика тут ні до чого: варто перевернути гори заради партнера, закріпити кохання штампом у паспорті та народити дітей, решта – зайве. Водолії надто волелюбні, щоб заганяти себе під шаблони суспільства, якими вони і вважають усі романтичні традиції, тому розвивають стосунки так, як самі вважають за потрібне.

Овен

Овни занадто горді, щоб продемонструвати свою пристрасть до романтичних вчинків. Овен зробить усе, щоб підтримати свою репутацію гордої та незалежної людини. Знак вважає романтику слабкою ланкою у стосунках і не може дозволити собі проявити слабкість хоч десь, всіляко зберігаючи вигляд негласного і незламного лідера.

Близнюки

Близнюки живуть, звідусіль чекаючи підступу, тому замість класичного періоду побачень просто неба проходять довгий шлях до довіри свого партнера. Близнюкам зовсім не до романтики, адже вони не впевнені в щирості стосунків, що розвиваються. Якщо обранець пройшов перевірку часом, Близнюки здатні любити його дуже пристрасно, але й тут не буде місця романтиці: повітряний знак висловлює любов по-своєму, уникаючи зайвих романтичних ніжностей.

Оригінал