Гороскоп на 4 липня

Овен ♈

Як відомо, критик заднім розумом міцний. Як часто ми шкодуємо про те, що відповідні слова не прийшли нам в голову в потрібний момент – а не потім, коли вже стало пізно! Але, з іншого боку, краще пізно, ніж ніколи. Ідея відповіді, яка прийшла Вам у голову, ще може стати в пригоді.

Телець ♉

Ми часто тремтимо перед незнайомими і непередбаченими подіями. Часто ми самі провокуємо їх, не розпізнавши проблему вчасно, вирішивши, що все просто і зрозуміло. З іншого боку, в незнайомому часто таїться знайоме – і вже переможене в минулому. Саме таке відкриття чекає Вас зараз.

Близнюки ♊

Іноді думка, що щось не вийде, може бути дивно втішною. Є багато причин, за якими так відбувається, але головна з них – те, що відсутність очікувань не загрожує розчаруванням. Але навіть якщо Ви не впевнені в тому, що є приводи для оптимізму, ризикніть проявити його!

Рак ♋

Коли крізь темні хмари проривається промінь сонця, його важко не помітити. Здається, що крихітна іскорка повинна розгорітися ще яскравіше. І ось зараз промінь позитиву осяє і Ваше життя. Не думайте тільки, що це ненадовго – або що світла не стане більше!

Лев ♌

Необхідність чекати – найнеприємніше, що є в процесі, який хотілося б поквапити. Всім нам знайоме відчуття “вимушеного терпіння”. Особливо такі речі дратують енергійних Левів. Але коли процес нарешті починає рухатися, приходить хвиля щастя, і ми розуміємо, що чекали не даремно. Щось подібне чекає зараз і на Вас.

Діва ♍

Зміни – не ворог. Без них наше коротке життя було б до болю нудним та одноманітним. Зміни часто готові співпрацювати з нами. Поки ми приймаємо їх і вітаємо, вони готові підлаштуватися. Пам’ятайте про це, якщо зміни назріли в Вашому житті.

Терези ♎

Неприємно миритися з ситуацією і підлаштовуватися під обставини. Але часом це простіше, ніж запустити зміни, які принесуть хаос, який ще більше все ускладнить. Терези як ніякий інший знак вміють підтримувати мир. Але навіть у Вас є своя межа – і сьогодні Ви до неї підійдете.

Скорпіон ♏

“Тобі це прямо дуже потрібно?” Іноді це питання допомагає нам ще раз оцінити власні пріоритети. Якщо Ви поставили щось на перше місце в списку, це ще не означає, що заслужено. Це питання також може засмутити, адже близьким варто було б знати наші інтереси. Але зараз не варто занадто рахуватися з чужою думкою про те, як Вам потрібно робити свої справи.

Стрілець ♐

Якби люди знали те, що знаєте Ви, вони погодилися б, що Ви маєте потребу в просторі і підтримці. Дуже може бути, що через здатність справлятися зі стресом його валиться на Вас все більше і більше. Іншим від цього тільки легше. А вам? Якщо люди не готові подумати про те, як полегшити Ваше життя, це повинні почати робити Ви самі!

Козоріг ♑

Можливо, одного разу буде створено програму, яка показує, скільки часу ми витрачаємо на тривогу. Але як вона дізнається, коли ми трохи переживаємо, нервуємо середньо, тривожимося в повну силу? Втім, тут і зараз Ви можете дозволити собі розслабитися. Запасний план запущений і працює. Довіртеся йому.

Водолій ♒

Щоб потрапити в рухому мішень, потрібні терпіння і вміння. Важливий елемент вміння – вдалий вибір моменту. Коли ми сповнені енергії і натхнення і готуємося підкорити важливу мету, є всі причини вірити, що момент настав, і пора докласти зусилля. Але ми часто не розраховуємо, що зусилля доведеться прикладати знову і знову! Зараз зробіть ставку на терпіння. Саме воно допоможе не упустити той самий момент.

Риби ♓

“Ви говорите, що я мрійник, але я такий не один”. Джону Леннону було плювати, що його вважають диваком і ідеалістом. Люди можуть “гасити” чужий вогонь з різних причин. Але найкращий спосіб показати, як вони помиляються, – це досягти того, про що Ви мріяли. Здається, сьогодні Ви звернете парочку “невірних” у свою віру!