Гороскоп на 20 травня

Овен ♈

Зробіть те, що хочеться – Вам стане легше. Але потім захочеться ще! Гостре бажання досягти прогресу в обраній сфері може позбавити Вас почуття міри і таким чином дуже зіпсувати настрій. Але якщо Ви стримаєте свої пориви, Ваша талія і банківський рахунок будуть Вам тільки вдячні!

Телець ♉

Постарайтеся не переоцінити значущість схвалення з боку найважливіших для Вас людей. Якщо плануєте сміливий крок, не потрібно чекати дозволу від рідних і друзів. Так, у них є свої міркування і побоювання з цього приводу – але досить буде показати, що Ваша мета – не примха.

Близнюки ♊

Ви правильно думаєте, що пора поставити важливу людину до відома щодо важливої ​​справи. Поки чекаєте відповідного моменту, використовуйте час очікування, щоб чітко вирішити, що саме Ви хочете сказати. Найкраще видавати інформацію поступово, а не всю разом.

Рак ♋

Вас чекає відкриття, може, навіть одкровення. Воно може стати потрясінням – особливо якщо те, що Ви дізнаєтеся, буде сильно відрізнятися від очікуваного. Але в тому, щоб розібратися в ситуації “на березі”, є свої плюси. Знання, як відомо, сила – і ця сила буде Вашою.

Лев ♌

Люди знають, що Ви не досконалі – тому що не досконалий ніхто. Не намагайтеся здаватися невразливими і непотоплюваними – всі і так бачать, що Ви викладаєтеся по максимуму. Якщо Ви зробили все, що могли, – значить, так і є. Не потрібно вивертатися навиворіт, щоб догодити людям, які і так у Вас вірять.

Діва ♍

Говорити людям те, що вони, здається, хочуть почути – не завжди безпрограшна стратегія. Можна робити це з найкращими намірами, але правда все одно вийде назовні. Як би не хотілося прикрасити її, дивіться реальності в очі. Правдивість і чесність – найкраща політика в будь-який час, а сьогодні – особливо.

Терези ♎

Ви сьогодні можете недоречно підвищити градус дискусії. Будьте обережні, якщо розмова стає занадто гострою і агресивною. Втім, зовнішня жорсткість з Вашого боку може виявитися проявом внутрішнього невдоволення, яке виривається назовні в такому вигляді. Знайдіть корінь усіх зол – і вирвіть його!

Скорпіон ♏

Вам сильно захочеться приватності, при тому без жодної видимої причини. Може, занадто вже багато очей стежить за Вашим особистим життям, але навіть якщо це ілюзія, Вам захочеться закритися від усіх. Якщо люди і правда даремно сунуть ніс у Ваші справи, все правильно. Головне – не вважайте щиру турботу нав’язливою цікавістю.

Стрілець ♐

Сьогодні внесіть у своє життя трохи контрольованого хаосу. Нічого безвідповідального в цьому немає! Але Ви цілком можете додати трохи спонтанності у звичну рутину просто заради різноманітності. Порушивши основи звичного і комфортного, Ви відчуєте полегшення. Ви як мінімум згадаєте, що ще можете змінювати власне життя.

Козоріг ♑

Вами будуть володіти мінливі емоції. Плачучи над сентиментальним кіно, Ви одночасно можете боляче ранити своїх близьких. Ваша непередбачуваність не дає нікому розслабитися. Але якщо власні емоції ставлять Вас в глухий кут, поговоріть про них з кимось, хто міг би допомогти.

Водолій ♒

Зламавши емоційний бар’єр, Ви зможете знайти спільну мову з іншою людиною. Відкритися, проявити щирість виявиться набагато легше, ніж зводити стіни. Тим більше що Вам не потрібно демонструвати чудеса відвертості. Просто розповівши про свої почуття іншому, Ви відчуєте себе краще.

Риби ♓

Важливо прагнути до стабільності в житті – але, як і в будь-якій справі, тут важливо не перестаратися і не забути за рухом до прийдешнього про день сьогоднішній. Зараз, мабуть, краще будувати плани, ніж втілювати їх в життя. В результаті у Вас з’явиться більше варіантів, хоча здавалося, що вихід тільки один.