Уся правда про Водоліїв: їхній характер, сумісність з іншими і не тільки

Якщо ваш день народження припадає приблизно на період з 20 січня по 18 лютого, то вітаємо: це означає, що ваш знак Зодіаку – Водолій. Але ви, напевно, вже це знали! Ці неортодоксальні бунтарі є дуже незвичайними особистостями.

Незалежно від того, чи є ви Водолієм або ним є ваш партнер, чи ви просто хочете дізнатися більше про 12 знаків Зодіаку, ось коротка інформація про все, що стосується Водолія.

Факти про знак зодіаку Водолій

  • Сезон Водолія: з 20 січня по 18 лютого;
  • Елемент Водолія: Повітря;
  • Правляча планета: Сатурн і Уран;
  • Правлячий дім Водолія: одинадцятий знак зодіаку, що керує цілями, завданнями, соціальними мережами і спільнотою;
  • Знак Дванадцятого Дому Водолія: Козоріг;
  • Камінь Водолія: аметист – кристал, пов’язаний із внутрішнім світом і духовністю.

Риси характеру Водолія

Правляча планета Водолія – непередбачуваний Уран, який доповнює нетрадиційний спосіб мислення Водоліїв і їхню сильну бунтарську жилку. Однак вони також традиційно управляються Сатурном, який надає їм серйозності, здатності структурувати плани і вродженого почуття відповідальності.

Водолії завжди відкриті для нових ідей. Але вони не просто химерні та креативні. Вони використовують свою об’єктивність для прийняття обдуманих рішень на благо інших. Як далекоглядні мислителі, Водолії зосереджені на майбутньому і не зацікавлені в збереженні старих способів ведення справ тільки заради традиції – вони радше знайдуть свіже рішення проблеми.

Водолії мають схильність кидати виклик існуючому стану справ і готові повставати проти систем, яка утримує людей від вираження їхньої свободи. Виділитися з натовпу і прийняти свою індивідуальність – ось кілька інших рис Водолія.

Сумісні знаки Водолія в дружбі

Близнюки, Терези та Водолії.

Сумісні знаки Водолія в коханні

Близнюки.

Сумісні знаки Водолія в ліжку

Овен і Стрілець.

Водолій на роботі

Водолії – надійні співробітники і колеги, до яких інші звертаються за натхненням і підтримкою. Для Водолія емоційний зв’язок із роботою і почуття мети набагато важливіші, ніж фінансова винагорода або матеріальні блага. Внесок у корисні зміни у своїй галузі мотивує Водоліїв і надихає їх.

Оригінал