Гороскоп на 5 липня 2023 року

Овен ♈

Посидючість вимагає терпіння, але вона нагородить вас більше, ніж ви можете собі уявити. Зараз Вам потрібно просто продовжувати йти вперед. Дотримуйтеся запланованого, і воно зрештою почне набувати сенсу. Згодом усе, чим Ви займаєтеся, матиме більшу мету та можливість. Навіть те, що раніше збивало Вас з пантелику, почне раптово зовсім по-іншому виглядати – і Вас осяє чудова ідея, про яку ще ніхто не додумався.

Телець ♉

Зараз на Вашому рахунку є трохи зайвих коштів, але не витрачайте їх – краще прибережіть. Не смітіть сьогодні грошима – набагато розумніше тримати себе в руках і зберегти фінанси на “чорний день”, який настане досить скоро. Вам варто виявити обережність у всіх сферах свого життя, включно зі стосунками, що розвиваються. Не квапте події. Ви не можете робити занадто багато припущень про те, що вони до вас відчувають.

Близнюки ♊

Не дозволяйте безглуздій сварці роздуватися до величезних масштабів – мир має бути збережений, незалежно від того, на скільки компромісів Вам доведеться піти заради цього. Якась вороже налаштована людина здіймала занадто багато пилу, але сьогодні вона не буде провокатором. Тому не варто думати, що знаєте, чим усе обернеться. Просто будьте напоготові й уважно спостерігайте за тим, щоб ніхто не почав провокувати невдоволення інших. Вносьте свої пропозиції, і незабаром усі знову будуть щасливі.

Рак ♋

Звісно, тактовність – це прекрасно, але сьогодні Вам не варто контролювати кожне своє слово, особливо у спілкуванні з людьми, які морочать Вам голову. Цим хлопцям потрібно дати зрозуміти, що Ви більше не збираєтеся миритися з їхньою дурістю. Це гарний час, щоб продемонструвати свою силу і зайняти сильнішу позицію. Навколишні стануть сприйнятливішими до Ваших пропозицій і шукатимуть нові ідеї, які у Вас напевно є.

Лев ♌

Незалежно від того, наскільки малоймовірним вам здасться успіх, можуть статися вражаючі речі. Не опускайте руки! Продовжуйте мислити позитивно, тому що в глибині душі Ви знаєте, що гра ще не закінчена, і у Вас ще повно сил, щоб продовжувати йти вперед. Усе, що Вам потрібно, все ще перебуває там, і Вам всього лише потрібно відкритися, щоб це знайти. Та людина, на яку Ви робили ставку, доб’ється успіху, або у Вас з’являться гроші, які Вам були необхідні. Просто продовжуйте сподіватися.

Діва ♍

Якщо Ви перебуваєте в замішанні, то мудрим рішенням буде відволіктися від усіх суперечливих емоцій, які Ви відчуваєте. Розслабтеся і займіться чимось дурним. Коли Ви на кілька годин викинете ці емоції з голови, Ви зможете повернутися до них трохи пізніше з ясним розумом. Ви подивитеся на все з більш логічного погляду, і тоді правильне рішення з’явиться практично відразу.

Терези ♎

Сьогодні хтось виявить до вас величезну доброзичливість, але до цього можуть бути докладені якісь умови. Річ не в тім, що Ви не варті того, щоб до Вас добре ставилися, просто деякі люди сприймають Вас як свій шанс домогтися бажаного. Але чого вони не знають, то це того, що Ви розумніші за середньостатистичну людину, і не дозволите їм обдурити себе. Тому просто підіграйте їм і подивіться, як далеко вони зайдуть – це може бути вельми кумедно.

Скорпіон ♏

Будьте жорсткішими, тому що сьогодні ви почуєте абсолютно неконструктивну критику на свою адресу. На щастя, нічого зі сказаного вам не зачепить ваших почуттів. Навіть якщо щось здасться вам образливим, просто не приймайте це близько до серця. Найімовірніше, ці люди просто відіграються на Вас за свої емоційні проблеми. Постарайтеся не захищатися, тому що суперечка Вас нікуди не приведе.

Стрілець ♐

Сьогодні Ви найкраще порозумієтеся з тими, кого приваблює Ваш аналітичний бік, – з мислителями і планувальниками. З огляду на Ваш психічний стан, у Вас не вистачить терпіння на легковажних хлопців, для яких головне – це почуття та емоції. Ви не захочете підлаштовуватися під людей лише через їхній шарм. Але, можливо, Ви зміните свою думку про щось, якщо Вам нададуть вагомі аргументи.

Козоріг ♑

Відпочиньте сьогодні від серйозних роздумів – настав час трохи знизити темп свого життя і поставити на перше місце сім’ю і друзів. Надішліть листи найдорожчим Вам людям і дайте знати, що у Вас відбувається в житті. У когось із Ваших знайомих з’явилися новини, якими він пристрасно хотів би з Вами поділитися. Ця людина помирає від бажання поставити Вам якесь питання, що хвилює її.

Водолій ♒

Переконайтеся, що Ваша позитивна оцінка чийогось досягнення не перетворюється на заздрість. Трава перед чужим будинком не обов’язково зеленіша, тому перш ніж Ви почнете заздрити тому, що хтось має, нагадайте собі, що те, що добре для цієї людини, не обов’язково підходить Вам. Можливо, Вам складно задовольнятися своїм життям, але Ви маєте хоча б спробувати. Подивіться навколо і порахуйте свої подарунки долі. Їх досить багато.

Риби ♓

Сьогодні Ви вважатимете дуже корисним вивчення якогось нового аспекту культури. Сходіть на концерт, відвідайте музей або виберіть класичний роман, з якого зможете отримати новий досвід і знання. Усе це надихне вас на нові ідеї. До того ж, у Вас з’явиться неймовірне відчуття єдності, коли Ви перебуватимете серед публіки; читатимете книжку, яку багато хто вже читав, або розглядатимете картину, якою інші насолоджувалися багато століть.