Зваблювання по знаку Зодіаку: дізнайся, чим ти приваблюєш чоловіків

У кожної з нас є своя родзинка – головне правильно її подати. Кожна з нас по-своєму чарівна: хтось чарівний у своїй скромності, а хтось в непохитній впевненості в собі. Найголовніше – цінувати та розвивати свої особливі «фішки» і не гнатися за тим, що є в інших.

Адже ти народилася під своєю, особливою зіркою! Дізнайся, що подарували тобі зорі! Для цього знайди свій знак Зодіаку в нашому матеріалі та з’ясуй, чим приваблюєш чоловіків саме ти!

Овен

Ти сильна, напориста, замість жіночних спідниць віддаєш перевагу штанам. У любові, як і в роботі, ти бос – впевнена, що знаєш собі ціну. Проте, твоєю магнетичною якістю є м’якість і навіть слабкість, яку ти проявляєш далеко не з усіма. Спробуй більше довіряти своєму партнеру, віддай кермо влади в його руки – так ваші відносини розкриються більш повно.

Телець

Цим знаком управляє Венера, що дає їм надчутливість до всіх аспектів відносин – від ледь помітного флірту до більш глибокої прихильності. Твій козир – чуттєвість, уміння торкатися до чоловіка так, щоб за допомогою рук і губ передавати свої емоції.

Тобі важливо давати партнеру простір і свободу, щоб він міг повною мірою проявити себе, а також забезпечувати домашній затишок – ніхто інший не вміє робити цього так, як це робиш ти.

Близнюки

Твій афродизіак – це гострий розум, його наявність визначає, чи будеш ти зустрічатися з хлопцем більше одного разу. Інтелектуальний виклик, який кидає тебе чоловік, пробуджує в тобі сильний відгук, після чого ти починаєш відкривати йому приховані від сторонніх очей емоції і якості.

В якості головного інструменту спокушання використовуй почуття гумору, а також старайся дотримуватися балансу між голосом розуму і серця, частіше висловлюй свої почуття поглядом, поцілунком або ніжними словами.

Рак

Як і Тельці, дівчата-Раки гарні в створенні тихої гавані, любовного гніздечка і домашнього затишку. Як тільки ти відчуваєш себе в безпеці поряд з чоловіком, починаєш віддавати йому всю себе. Найважливіше для твого знака – це глибокий емоційний зв’язок, заради якого ти готова на багато що.

Щоб спокусити хлопця мрії, навчися слухати та розпізнавати його справжні потреби – оскільки ти відчуваєш все особливо тонко, це не складе для тебе особливих зусиль.

Лев

Левами править Сонце, яке і визначає їхні сильні сторони – впевненість, харизматичність, вміння бути в центрі уваги та отримувати від цього задоволення. У любові ти віддана і щедра, але вимагаєш того ж натомість. Характерні помилки цього знака в любові – бажання все і завжди контролювати, а також ревнощі. Важливо вміти вчасно «послабити хватку» і показати партнеру, що ти вмієш і можеш насолоджуватися життям і на самоті – тоді він двічі подумає, перш ніж залишити тебе хоча б на хвилину.

Діва

Ти відданий і вірний партнер для свого обранця, але тільки в тому випадку, якщо він повністю поділяє твої цінності та переконання. Любиш старомодні, класичні жести залицяння на кшталт пікніків, величезних букетів польових квітів і пісень під гітару.

Ти, як жоден інший знак, уособлюєш чистоту і красу любові, на що чоловіки відразу ж реагують. Щоб стати для хлопця єдиною і найбажанішою, дотримуйся своїх принципів, не квап події та дозволь йому завойовувати тебе поступово, як героїню класичних любовних романів.

Терези

Твій головний козир в спокушанні чоловіків – вміння змусити його відчути себе особливим. Для цього в хід йдуть компліменти, романтична атмосфера на побаченнях (свічки, музика, вишукана вечеря), важкі погляди та багато іншого. Крім цього, важливо працювати над власною самооцінкою – чим більше ти будеш цінувати та поважати себе за відданість, ґрунтовність і любов до прекрасного, тим більше це в тобі стане помічати партнер.

Скорпіон

Любов для тебе, як правило, це «все або нічого». Ти однолюб і якщо вибираєш чоловіка, то готова багато йому пробачити. Скорпіон – знак води, а значить, вкрай емоційна та інтуїтивна особистість. Тобі важливо, щоб над відносинами партнери працювали нарівні – якщо розумієш, що вкладаєш більше, ніж отримуєш, краще розлучитися. Твоя головна зброя – природна сексуальність, яка відчувається буквально у всьому, а ще відданість, на яку здатні далеко не всі знаки.

Стрілець

Стрільці цінують свободу і терпіти не можуть, коли цю свободу обмежують або надмірно тебе контролюють. Ідеальний для тебе партнер – любитель пригод, готовий підтримати тебе в будь-який авантюрі. Твій головний талант в спокушанні чоловіків – здатність надихати та «запалювати» їх на найсміливіші ідеї!

Козоріг

Пряма, чесна, елегантна – так коротко можна описати дівчину-Козорога. Ти не станеш витрачати свій час на хлопця, якщо не побачиш в ньому потенційного партнера для серйозних, тривалих відносин. Як правило, твою увагу привертають так само амбітні чоловіки, як і ти сама. Сильні сторони – здатність зберігати автономність навіть будучи заміжньою, зберігати свіжість відносин, будучи внутрішньо вільною і незалежною.

Водолій

До любовних стосунків ти підходиш креативно: все звичне, нормальне, традиційне наганяє на тебе нудьгу. Тобі важливо, щоб чоловік поруч поділяв твої захоплення, був твоїм кращим другом і володів почуттям гумору. На відміну від Козорогів, ти схильна швидко прив’язуватися до партнера, що не завжди позитивно відбивається на відносинах. Чоловіки поруч з тобою відчувають себе господарями Всесвіту – навчися злегка абстрагуватися і можеш сміливо претендувати на звання ідеальної партнерки.

Риби

Цей знак відомий своєю чутливістю і здатністю розчинятися в стосунках без залишку. Ти перш за все цінуєш не кількість, а якість проведеного з партнером часу – тому часто опиняєшся втягнутою в стосунки на відстані.

Сильні сторони в спокушанні – чесність, вміння приймати чоловіка в будь-якому його стані та співпереживати йому. По суті, ці якості в житті взагалі рідкість – бережи їх в собі та дуже пишайся!

Оригінал