Гороскоп на 15 січня

Овен ♈

По мірі розширення каналів спілкування Ваш графік стане насиченим. Розмови з людьми – приємна річ, але і вони займають час і вимагають сил. З ранку день видасться Вам спокійним, але потім раптом доведеться наздоганяти дедлайни. Вчіться бути обережнішими у контактах. Цінуйте свій час.

Телець ♉

Вплив Місяця додасть Вам сил, і цим треба користуватися. Стабільність і впевненість допоможуть поліпшити грошову ситуацію. Пора віддати належне Вашій самооцінці і самоповазі. Хай ростуть! Хто знає, яких висот Ви можете досягти.

Близнюки ♊

Місяць входить у Ваш знак, і мрійливий настрій змінюється діяльним, енергійним. Нові одкровення закликають Вас переходити від роздумів до вчинків. Рішучий Марс принесе більше енергії у відносини з людьми. Важливо дозволити Місяцю пом’якшити і упокорити Ваше нетерпіння.

Рак ♋

Всесвіт працює за власною програмою і не дуже цікавиться нашою думкою. Беріть з нього приклад. Місяць впливає на сфери турботи про себе і зміщує фокус на Ваші власні потреби. Хтось може думати, що Ви повинні робити те, що він накаже, по клацанню пальців. Що ж, він грубо помиляється.

Лев ♌

Ваш фокус зміститься з професійних справ на соціальні контакти і дружні відносини. Але важливо не пропустити момент, коли обрана тема набридне співрозмовнику. Всі знають, що Вам є що сказати з самих різних приводів, але не забувайте давати і своїй аудиторії шанс висловитися.

Діва ♍

Ви почнете мислити більш сміливо і масштабно в цілому. Місяць зі свого боку закликає Вас звернути цю енергію в сферу кар’єри. Ви отримали знання, які ви можете використовувати у роботі. Як глобальний курс на розвиток може допомогти Вам у професійному сенсі? Пора почати дивитися на речі ширше.

Терези ♎

Місяць дарує натхнення і сприяє зростанню і розвитку. Погляньте на речі ширше і зрозумійте, що світ – Ваша устриця. Пора побачити нові можливості, розширити кругозір, вийти із зони комфорту. Якщо Ваша уява захопить якесь нове заняття, віддавайтеся йому з насолодою. Ви дуже швидко освоїте нове починання.

Скорпіон ♏

День буде гарячим, оскільки Місяць впливає на сферу інтимності. Пора розкрити свій потенціал. Але не дивуйтеся, якщо сексуальність буде міцно пов’язана з інтелектуальністю. Радості розуму підсилюють радості тіла.

Стрілець ♐

Місяць привносить дещицю сентиментальності в партнерські відносини. Любовні зв’язки розквітнуть пишним цвітом. Крім цього, Ви та інші люди побачите один одного в зовсім новому світлі. Альтруїзм і турбота допоможуть сформувати і зміцнити стосунки. Не соромтеся віддавати!

Козоріг ♑

Місяць перемикає фокус з задоволення на ефективність. Робота виявиться в особливому фокусі, і спочатку це може здатися чимось на зразок холодного душу. З іншого боку, Ви щасливі тоді, коли продуктивні. Якщо нудне завдання пило з Вас сили, то тепер вийде взятися за нього з вогником.

Водолій ♒

Місяць докладе всі зусилля, щоб принести у Ваше життя більше радості та позитиву. Легковажність не просто допустимо – зірки його вітають. Творче починання поглине Вас без залишку, а його результат приведе в захват.

Риби ♓

Мабуть, є сенс змістити фокус на емоційні основи і коріння. Мова може йти про таку банальну речі, як прибирання. Але може статися й так, що Ваша увага потрібна близькій людині. Подбайте про свою сім’ю. Рідним, можливо, достатньо буде просто знати, що Ви поруч.