Гороскоп на 15 липня

Овен ♈

Кажуть, що найкращий відпочинок – це зміна діяльності. Однак нова діяльність може ой як нервувати! Саме тому так важливо вибирати собі справу з розумом і ретельно оцінювати, чи вона не принесе більше шкоди, ніж користі. Чим плавнішим буде входження в нове, тим менше проблем у Вас виникне.

Телець ♉

Хотілося б, щоб люди підтримували ваші починання, а не критикували їх. Декому дуже важливо висловити свою думку з приводу Ваших останніх починань – і думка ця полягає в тому, що Ви щось зробили не так. Але правда в тому, що просто має пройти час, щоб усе вистояло. Незабаром почне розгортатися інший, більш позитивний сценарій.

Близнюки ♊

Багато людей починають ранок із того, що складають собі список справ на день. І вони вільні розпоряджатися ним як завгодно! Маленький лайфхак: впишіть у такий список кілька справ, які вже зроблено. Ви відчуватимете гордість за себе, а потім прийде і впевненість. Цінуйте свої досягнення!

Рак ♋

Коли ми читаємо захоплюючу книгу або дивимося цікавий фільм, буває спокуса дізнатися, що ж там наприкінці. Але так ми позбавляємо себе радості дізнатися, як події дійшли певного фіналу. Він може здатися нам безглуздим, якщо ми не знаємо, що саме сталося раніше. Пам’ятайте про це, коли йдеться про події у вашому власному житті.

Лев ♌

Стара приказка каже: коли життя закидає лимонами, час робити лимонад. Іншими словами, будь-яку проблему можна перетворити на її протилежність. Світила підтримують звернення негативу до позитиву. Ви більш ніж здатні перетворити проблему на можливість.

Діва ♍

Бувало таке, що Ви робили покупку в інтернеті і відразу отримували купу пропозицій “супутніх товарів”? В інших обставинах Ви, може, й купили б їх, але нав’язування дратує. Зараз оточуючі можуть давити на Вас, намагаючись вибити згоду на щось. Але Ви маєте повне право відмовитись!

Терези ♎

“Гінця не карають за погані звістки”. Людина, яка лише донесла істину, не повинна страждати за це. Але часто люди звинувачують саме ні в чому не винного посланця. Якщо комусь не подобається правда, яку Ви відкриваєте, то це не Ваші проблеми.

Скорпіон ♏

Слова – дивна штука. Вони не можуть нам нашкодити, але те, як ми їх інтерпретуємо, може, ще й як! З іншого боку, слова можуть надати нам оптимізму та посилити впевненість у собі. З третього боку – якщо в когось слово розходиться зі справою, треба вірити справам.

Стрілець ♐

Земля обертається з неймовірною швидкістю, і, здавалося б, ми повинні помічати це. Але нічого такого немає; ми нічого не відчуваємо, хоч це й відбувається. Так само Ви можете не помічати сили назріваючих змін – але це не означає, що їх немає!

Козоріг ♑

У дитинстві ми шукали відповіді у дорослих, а ставши дорослими, зрозуміли, що без власного досвіду нікуди не подітися. Маючи належні досвід і знання, ми можемо майже все! Зараз важливо розуміти, що саме знання та досвід допоможуть вирішити важку проблему.

Водолій ♒

Водолії дуже люблять робити все по-своєму, але не поспішають привертати увагу до власної унікальності та незалежності. Однак, Ваші рішення сильно впливають на світ і людей довкола. Як істинний Водолій, Ви завжди прагнете допомогти іншим.

Риби ♓

Коли щось виходить із першого разу, це здається підозрілим. Так, ми відчуваємо полегшення – але де ж радість справжнього досягнення? Ми часто не знаємо, наскільки близько підійшли до успіху. Всесвіт чекає, що Ви зробите все можливе для досягнення поставленої мети. І тоді успіх буде не випадковим, а цілком заслуженим!