Гороскоп на 30 грудня

Овен ♈

Вплив Місяця у Вашому знаку може проявлятися як обмеження або ж незадоволеність певними межами. Але деяка вибірковість щодо того, кому Ви готові відкритися і довіритися, може допомогти Вам виключити можливі розчарування. Отже, Ваша космічна місія тепер полягає в тому, щоб знайти баланс між вивільненням емоцій і збереженням контролю над тими почуттями, вихід яких матиме деструктивний вплив на Ваше життя.

Телець ♉

Ваші фінансові справи – це Ваша справа, навіть якщо хтось запитає, чи є у Вас де-небудь грошове дерево, яке постійно плодоносить. З якоїсь причини оточуючі люди можуть вважати, що у них є більш точне або реалістичне уявлення про Ваше фінансове становище. Але чого б це не стосувалося, Ви маєте бути впевнені, що обрали правильний шлях, який у підсумку принесе Вам вигоду.

Близнюки ♊

Хоча Ви можете відчувати, що певні обставини, з якими Ви маєте справу, є унікальними, Вам однаково вдасться впоратися з ними, спираючись на мудрість і досвід, отримані раніше, але не обов’язково Вами. Наприклад, можна провести паралелі між тим, що Ви відчуваєте, і тим, із чим хтось мав справу в минулому. Це дасть змогу цій людині дати Вам слушну пораду, тож будьте готові до припливу нових ідей.

Рак ♋

Вам варто розглянути можливість співпраці з якоюсь людиною і вирішити для себе, чи потрібно Вам це, або ж варто грати соло. Утім, є кілька хороших способів, які дозволять вам об’єднатися для досягнення спільних цілей. Щоправда, у вас можуть бути різні уявлення про те, як зробити справу, але це скоріше плюс, ніж мінус. Головне, бути відкритими для діалогу і не забувати про те, що в колективній роботі важливі компроміси.

Лев ♌

Багато людей, яких Ви знаєте, напевно погодяться з тим, що у Вас гарний послужний список щодо Вашої правоти в різних питаннях. Звісно, дехто може робити це вельми неохоче, але суті справи це не змінює, адже Ви знову опинилися праві. Утім, правильно оцінити ситуацію, найімовірніше, вдалося не тільки Вам. Якщо це дійсно так, значить Ви знайшли людину, яка мислить на одній хвилі з Вами, а значить, може стати Вашим однодумцем.

Діва ♍

За кілька днів Нептун, що впливає на ваші партнерські стосунки, рухатиметься вперед після піврічного сну. З пробудженням планети мрій та ілюзій повертається її вплив, що створює розмитість або неясність. Таким чином, ясність, яку Ви, можливо, виявили у стосунках із людьми останнім часом, може трохи зменшитися. Але це не означає, що для Вас кардинально щось зміниться.

Терези ♎

Останнім часом збереження миру у стосунках з якоюсь конкретною людиною могло здаватися Вам вельми привабливим варіантом. Звісно, за наявності вельми напруженого спілкування і виникнення постійних суперечок Вам не хотілося б даремно дражнити її, але, можливо, настав час відкинути свою обережність і прямо висловити все, що Ви про неї думаєте. Зробіть так, якщо Ви цього хочете.

Скорпіон ♏

Люди, які роблять щось передбачувано і незмінно добре, часто не отримують за це жодної вдячності чи похвали. Можливо, це стосується і Вас, адже коли Ви беретеся за справу, всі оточуючі впевнені, що результат буде таким, як вони очікують. Щоправда, це не означає, що Ви не хочете хоч трохи подяки за свою працю. І вона не змусить себе довго чекати.

Стрілець ♐

Можливо, Вам доведеться мати справу з кимось або чимось із Вашого минулого, що викликає у Вас певні емоції. Але подібна реакція може бути пов’язана, наприклад, з Вашим дитинством. Може трапитися так, що проаналізувавши події давно минулих днів, Ви раптом дійдете висновку, що Ваші переконання або погляди щодо чогось були некоректними, і Вам потрібно їх переглянути просто зараз. Таким чином, Ви, найімовірніше, поставите на місце ще одну деталь головоломки, завершення якої суттєво змінить Ваше життя.

Козоріг ♑

Дуже часто хтось, хто змушує вас зробити щось цієї секунди, мало піклується про ваші інтереси. Ви напевно це розумієте, але все одно підкоряєтеся з доброти душевної або просто тому, що не хочете провокувати конфлікт, принаймні, якийсь час. Однак, якщо в якийсь момент Ваша інтуїція скаже Вам, що межа Вашого терпіння вже близько, значить настав час щось міняти і найрадикальнішим чином давати відсіч тій людині, яку цікавлять лише її справи, а до решти їй немає діла.

Водолій ♒

Вам може здатися, що оточуючі чудово проводять час, кричачи і роблячи все, що хочуть. Утім, приєднатися до цього радісного натовпу у Вас, імовірно, не буде можливості, оскільки у Вас є вельми важливі справи, які мають бути в пріоритеті. Можливо, веселощі варто відкласти на завтра, та й то тільки в тому разі, якщо у Вас буде на це настрій.

Риби ♓

Можливо, Вам доведеться нагадати собі про різницю між упевненим висловлюванням своєї думки і тим, щоб робити це надмірно драматично. Спокійний виклад своїх думок або точки зору однозначно допоможе позбутися плутанини. Але якщо Ваші слова стануть занадто гучними або емоційними, це може викликати захисну реакцію у Вашого співрозмовника, і в результаті Вас неправильно зрозуміють або просто проігнорують. Тож зберігайте холоднокровність.