Гороскоп на 15 листопада

Овен ♈

Поглянути на відносини більш тверезим поглядом і корисно, і неприємно. Але Ви ще раз зрозумієте, як сильно прив’язані до цієї людини, причому, можливо, і самі не помітили, як це сталося. Перший крок до зменшення напруги в цьому зв’язку – потроху розтиснути хватку.

Телець ♉

Прикладіть зусилля – і будете в захваті від результату. Не потрібно справляти враження на окутану владою фігуру – краще зробіть ставку на множення власної гордості за себе. Компліменти на свою адресу Ви все одно почуєте. Але важливо пам’ятати, що в першу чергу Ви робите це заради себе.

Близнюки ♊

Не дозволяйте формальній логіці закрити двері Вашого сприйняття. Коли мова йде про можливе духовне чи філософське одкровення, не варто піднімати руку і обривати іншого на півслові, бо терміново хочеться вставити свої п’ять копійок. Сприяючи плавному перебігу розмови, Ви робите краще своїм мізкам.

Рак ♋

Може згадається стара приказка про те, що ми не можемо вибирати друзів, але не сім’ю. Хтось із близьких викличе у Вас особливо сильне роздратування, але постарайтеся стриматися. Вам вирішувати, реагувати на провокацію або ж пропустити її повз вуха в ім’я загального блага.

Лев ♌

Щоб домогтися прогресу у відносинах, зробіть ставку на взаємну повагу. Звичайної ввічливості тут мало. Повага має бути глибокою і щирою, і її пошуком і зміцненням слід зайнятися всерйоз. Навчіться цінувати один одного.

Діва ♍

Ми всі опинялися в ситуаціях, коли виявляли щось приголомшливе, а потім виливали свої захоплення на кожного зустрічного і поперечного. Але на жаль! Незважаючи на наш ентузіазм, люди не поспішали перейматися захопленням. Пам’ятайте про це, якщо сьогодні Вашу вражаючу розповідь не зустрічають оплесками.

Терези ♎

Зараз збереження миру в обраній галузі, як ніколи, важливо, але Ви просто не в змозі відмовитися від самоствердження. Тільки озвучивши свою думку, Ви зрозумієте, як важко давалося мовчання. Те, що відбувається, безумовно назрівало вже давно.

Скорпіон ♏

Неможливо стриматися, щоб не поділитися з іншими тим, що Вас страшно дратує. Полегшивши душу, Ви відчуєте себе краще, але інший буде правий, якщо скаже, що Ви даремно рухаєте власні рани. Ігнорувати проблему, звичайно, не потрібно. Але навіть негатив можна висловлювати конструктивним чином.

Стрілець ♐

Взявши владу в свої руки, Ви створите порядок з хаосу. Але також Ваше завдання – з конфлікту створити гармонію, і Ви більш ніж здатні це зробити. Ви не просто мінімізуєте шкоди – Ви дійсно можете побудувати нові мости між людьми.

Козоріг ♑

Ви – один з двох благословенних знаків, якими керує владика карми Сатурн, але часом це більше схоже на прокляття. Таке відчуття, що Сатурн платить сторицею всім і кожному, але тільки не Вам. Але тактичні досягнення інших не повинні відволікати Вас від власної майбутньої стратегічної перемоги.

Водолій ♒

Цікаво, чому люди так завзято сперечаються про політику і про те, варити каву з цукром чи класти цукор у вже готову? Часом здається, що вони не хочуть з’ясувати істину, а просто вколоти один одного. Якщо бачите, що такого роду суперечка назріває поруч з Вами, намагайтеся не втягуватися в неї.

Риби ♓

Пора зробити те, що Вас лякає. Звичайно, мова не йде про відверто небезпечну нерозсудливість. Просто є питання, яке Ви ніяк не наважуєтеся зустріти лицем до лиця. Але тільки коли Ви подолаєте страх перед ним, стане ясно, що боятися було нічого.