Гороскоп на 1 червня

Овен ♈

Складнощі, з якими зіткнулась інша людина, можуть стати сюрпризом для неї – але не для Вас. Вам вирішувати, чи говорити сакраментальне “а я ж казав(ла)”, але знайте, що користі від цього небагато. Якщо правда хочете допомогти бідоласі, для початку вислухайте.

Телець ♉

Якась рутина в Вашому світі може тривати вічно, якщо тільки не змінити її вольовим зусиллям. Ви володієте повним контролем над ситуацією, і якщо передбачуваність стала приносити дискомфорт, все у Ваших руках. Вам вирішувати.

Близнюки ♊

Іноді варто розглянути і, на перший погляд “другий сорт”. Можливо, ми просто занадто високо поставили планку своїх споконвічних очікувань, і кращого “доступного аналога” вже не знайти. Як не дивно, згода на “майже те ж саме” виявиться найбільш виграшним рішенням.

Рак ♋

“Краще менше, та краще”, свідчить стара приказка. Часом це так, але у випадку зі співчуттям і добротою більше – краще. Поклади цих якостей глибокі і невичерпні. Ви можете змінити відносини з іншою людиною, якщо щедро будете марнувати ці риси.

Лев ♌

У жодного знака Зодіаку немає тієї харизми, якою наділені Ви. Вас важко не помітити, і люди природним чином тягнуться до Вас. Але коли Ви вирішуєте, що пора включити шарм голосніше, відбуваються просто чудеса. Якщо Вам потрібно залучити когось до своїх проєктів і планів, Ваша харизма допоможе легко досягти цієї мети!

Діва ♍

Якщо Ви розумієте, в чому Вам зараз потрібна підтримка, то це вже добре. Значить, Ви в зручному положенні, щоб про неї попросити. Звичайно, простіше було б, якби цього робити не доводилося, але прохання про допомогу і ниття – це все ж таки різні речі. Люди не кидаються на допомогу самі, тому що вірять в Вашу здатність впоратися. Але попросити завжди можна.

Терези ♎

Деякі зустрічі, звичайно ж, зумовлені долею. Не завжди відразу можна сказати, що хтось зіграє важливу роль в нашому житті, і тільки озираючись назад, ми розуміємо, що це було так. Але з важливими і цікавими людьми ми перетинаємося постійно. Зараз у Ваше життя увійде саме така людина.

Скорпіон ♏

Ми ніколи не знаємо з упевненістю, що вклали достатньо зусиль в починання. Здається, що ці речі вирішують якісь незримі сили. Так працює карма. Але інтуїтивно ми відчуваємо, коли виклалися на всі сто. Зараз Ви “віддали належне”, і нагорода, яка буде отримана за працю, воістину заслужена.

Стрілець ♐

Чим менше у Вас упереджень щодо конкретної розмови, тим простіше побачити переваги терпіння. Прагнення перейти до суті спонукає Вас відкинути певні аспекти бесіди, які здаються зайвими, але ці теми повертаються знову і знову. Як би не хотілося пропустити деякі речі, зараз робити цього не слід.

Козоріг ♑

Якщо Ви не відразу дізналися щось цінне і важливе про іншу людину, Вашої вини тут немає. Поки не навчитеся читати думки, траплятимуться подібні сюрпризи. Але не можна і звинувачувати інших, що вони приховали щось цікаве про себе. Ми всі так чинимо. Краще оціните те, що в кінцевому підсумку людина все ж розкрилася.

Водолій ♒

Ми знаємо, що з іскри може розгорітися полум’я, але все одно часто нехтуємо дрібницями, вважаючи їх негідними уваги. Якась ідея заронила в Вас іскру. Зараз Вам тільки потрібно приділити їй достатньо уваги, щоб почалася справжня пожежа!

Риби ♓

Сьогодні люди навколо Вас згадають, наскільки Ви надійні. Але важливо розуміти, що відсутність прогресу в спільній справі – не Ваша провина. Це поза Вашим контролем, і по ідеї інші повинні це розуміти. Втім, краще їм нагадати, щоб в майбутньому не було проблем.