Гороскоп на 29 травня

Овен ♈

Уявіть, що мотивацію продавали б в аптеці у вигляді таблеток або сиропу. Втім, дехто вважає, що таке вже є, приводячи в приклад алкоголь, енергетичні напої і заспокійливі засоби. Але тільки уявіть, що Ви раптово знаходили б віру в себе! Саме таку “ін’єкцію” Вам сьогодні робить Всесвіт. Ви раптово зрозумієте, на що здатні, якщо повірите в себе!

Телець ♉

Ми часто не замислюємося про те, що ризик – справа не тільки благородна, але і небезпечна. Часто ми взагалі не думаємо про негативні наслідки, якщо позитив явно переважує. Але між ризиком і безпечністю є різниця. Дуже важливо, щоб Ви і головою, і серцем усвідомлювали необхідність ризику, на який ідете зараз.

Близнюки ♊

Іноді ми дивимося на телевізор або світильник і мріємо, щоб він вимикався силою думки. Але як би не хотілося чогось подібного, доводиться вставати і йти до вимикача. Ви безумовно дуже хочете чогось зараз. Питання лише в тому, щоб зібратися з думками і докласти потрібне зусилля.

Рак ♋

Музику звинувачують у багатьох страшних інцидентах. Але з огляду на те, що більшість пісень – про кохання, як так виходить, що любові не стає більше? На жаль, люди не вірять, що своїми зусиллями можуть щось змінити. Але Ви цілком можете внести свій унікальний внесок там, де без нього не обійтися.

Лев ♌

Вирішуючи якусь проблему, ми часом думаємо – а як би з цим розібрався хтось інший? Навіть якщо конкретної відповіді немає, нас надихає сама думка про те, що хтось здатний впоратися з тим, з чим хочемо впоратися ми. Якщо не можете знайти в собі мотивацію прийняти виклик, чужий приклад може виявитися корисним.

Діва ♍

Ваша правляча планета, Меркурій, до двадцять другого червня залишиться ретроградною, і не відчувати наслідків зворотного руху владики розуму, комунікації та подорожей неможливо. В кар’єрних питаннях ясність змінилася сум’яттям. Але це не означає, що відповіді не можна відшукати. Потрібно просто прикласти трохи більше старання.

Терези ♎

Ми знаємо, що часом правил просто доводиться дотримуватися. Але деякі правила добре виглядають тільки на папері. Їх писала людина, яка мало уявляє собі втілення цих речей на практиці. Вам не те щоб потрібно порушити правило – але трохи прогнути його під себе безумовно не завадить.

Скорпіон ♏

Винороби мають неймовірне терпінням – адже для того, щоб вино дозріло, має пройти час. І хотілося б скоріше відкрити пляшку власного виробництва, але процес ніяк не поквапитеся! Нехай це стане нагадуванням для Вас: гарне трапляється з тими, хто вміє чекати.

Стрілець ♐

У 1997 році Річард Карлсон опублікував книгу під назвою “Не потійте над дурницями”. Саму цю фразу приписують багатьом людям. Здається, що порада приємна, але не дуже практична, але на ділі в цих словах багато правди. Ми й справді надто часто робимо з мухи слона. Спробуйте перестати непокоїтися – і побачите, що вийде.

Козоріг ♑

Досягнення важливої ​​мети – це маршрут від точки А до точки Б. Але, здається, Всесвіт підігнав Вам хороший транспорт! Ви думали, що будете рухатися повільно і сумно, а самі мчимо на всіх парах. Будьте впевнені, що якби Ви не були готові, і час не настав, цього не відбувалося б!

Водолій ♒

Часом важко закривати очі на чужу грубість або егоїзм. На щастя, те, що нас дратує і турбує, швидко закінчується, якщо не брати його близько до серця. Зосередьтеся на іншому, відреагуйте співчутливо, і проблема перетвориться в бонус. Перетворіть негатив в джерело натхнення!

Риби ♓

Рішення, яке підходило Вам в минулому, в сьогоденні не дуже-то працює. Так відбувається, коли ми і наші обставини розвиваємося. Було б зручно, якби рішення, немов старі спортивні штани, розтягувалося разом з нами, але доводиться проявляти рішучість і креативність. Прислухайтеся до своїх інтуїції і уяви – вони підкажуть шлях.