Гороскоп на 6 вересня 2023 року

Овен ♈

Сьогодні ви почнете помічати позитивні зміни в якихось проблемних стосунках – і, найімовірніше, зміниться все в абсолютно несподіваному напрямку. На вас чекає ще дуже багато обговорень щодо вашого спільного майбутнього, тому що вже більше не буде так, як ви думали. Вам двом доведеться вибрати маршрут, яким ви просуватиметеся – і що найважливіше, визначитися з тим, яким напрямком ви безумовно не хочете рухатися. Приготуйтеся насолодитися більш приємним і врівноваженим періодом життя.

Телець ♉

Якщо Ви мучилися з організацією якогось заходу або вечірки, зараз вдалий час для того, щоб трохи розслабитися. Зберіть своїх коханих і близьких, щоб вони допомогли Вам і заняття знову стане цікавим. В інших людей є приголомшливі ідеї та підходи до того, що відбувається, і їхня позитивна енергетика допоможе Вам побачити цей проєкт в абсолютно новому світлі. Якщо Ви постійно будете брати на себе відповідальність за все, то не зможете насолодитися урочистостями, що відбуваються.

Близнюки ♊

Ви зараз будете надто чутливими до критики, тому якщо вам потрібне місце, щоб відчути себе безпечно і комфортно, зверніться до членів сім’ї, і вас приймуть таким, яким ви є. Якщо Ви фізично не можете перебувати з ними поруч, зателефонуйте і дізнайтеся, як у них справи. У такі моменти, вони завжди готові сказати Вам те, що Ви хочете почути і допомогти побачити позитивні моменти в тих негативних словах, які Вам говорили.

Рак ♋

У Вас зараз дуже багато справ, але сьогодні ідеальний день для того, щоб розвантажити свій список завдань! Для початку, Вам потрібно доручити якомога більше членам сім’ї, співробітникам або друзям – це не шахрайство, це вміле управління. Потім, попросіть про послугу і подивіться, хто зможе виручити Вас в останню хвилину. Нагадайте їм про те, що вони Вам винні дуже милим і обеззброюючим тоном, як можете тільки Ви. Справи, що залишилися, займуть у Вас не більше половини дня.

Лев ♌

Остерігайтеся сьогодні надто ввічливих і добрих людей – можливо, вони щось викривають і розкриють це, коли буде вже надто пізно. Довіру потрібно заробити, тому не варто зараз кидатися з головою в усе невідоме. І постарайтеся не довіряти свої фінанси нікому. Швидше за все, Вам сказали одне, коли насправді правда зовсім в іншому. Ви ж не хочете прогоріти.

Діва ♍

Похмурі дні на якийсь час залишаться позаду – сьогодні все буде кришталево ясно і просто. У вас буде достатньо часу для того, щоб скласти плани і зв’язатися з тим, з ким ви вже тривалий час не могли зателефонувати. Зателефонуйте їм і приділіть стільки часу, скільки знадобиться для того, щоб увійти в курс справи. Скористайтеся сьогоднішнім днем для того, щоб розставити пріоритети завдань, які на вас звалилися – у вас вийде зробити гарний ривок уперед і продовжити цей приємний період.

Терези ♎

Якщо сьогодні Вам доведеться розповісти комусь погані новини, запросіть цю людину на обід або вечерю, щоб усе обговорити. Не лише гарна їжа допоможе їй легше сприйняти те, що Ви скажете, а й перебування в подібній ситуації сприятиме кращому обговоренню – ніхто не кине недоїдений десерт. Вам двом потрібно все обговорити і з’ясувати, як бути далі. О так, і Вам потрібно буде оплатити рахунок!

Скорпіон ♏

Сьогодні Вам буде кинуто складний виклик, але все складеться добре, якщо Ви просто не будете поспішати. Не думайте про всі дрібниці відразу – Ви лише завантажите себе! І чим би Ви не займалися, не давайте жодних конкретних обіцянок. Останнє, чого Ви зараз захочете, це непотрібні кінцеві терміни, що нависають над Вашою головою. Покажіть людям, що Вам можна довірити виконання цієї роботи. Як? Залишаючись спокійним і впевненим – навіть якщо Ви цього не відчуваєте.

Стрілець ♐

Бути життєрадісним це завжди добре, але сьогодні чийсь оптимізм буде Вас дратувати. Можливо, Ви настільки налаштовані бути похмурим, що не хочете про це навіть думати. Або, можливо, ця безжурна людина в принципі діє Вам на нерви. У будь-якому разі, Вам варто триматися подалі від нього і від його сонячного настрою. Ви непохитні, але він про це не знає – тому він не перестане намагатися Вас розвеселити. Просто відійдіть від нього. Відчувайте те, що хочете відчувати.

Козоріг ♑

Розумною ідеєю сьогодні буде діяти спільно – чим би ви не хотіли зайнятися, ви отримаєте від цього більше задоволення, якщо будете це робити в компанії з кимось. Об’єднувати зусилля – це завжди гарний спосіб швидше чогось досягти і ще й повеселитися в процесі. Якийсь час Ви займалися цим самі і виконали чудову роботу, але зараз слушний час, щоб внести різноманітність і знайти інші способи. Вам потрібен сторонній погляд, щоб скласти план дій.

Водолій ♒

Сьогодні, коли ви опинитеся в положенні, яке зазвичай змушує вас нервувати, виділіть хвилинку, щоб зібрати думки до купи. Постарайтеся розслабитися, і ви відчуєте себе спокійніше – ви побачите, що немає приводу для страху або дискомфорту. Перше враження завжди дуже важливе, але сьогодні особливо. І якщо Ви зможете залишитися байдужим і спокійним, Ви, напевно, змусите оточуючих побачити Вас у зовсім новому світлі. Ви відчуєте неймовірну впевненість у собі для того, щоб ризикнути і скористатися грандіозною можливістю.

Риби ♓

Можливо, це прозвучить нелогічно, але що далі Ви перебуватимете від свого проблемного друга, то здоровішими будуть Ваші з ним стосунки. У його житті зараз складний період, частиною якого Вам бути не варто. Для вас обох зараз буде гарним рішенням триматися одне від одного подалі, щоб кожен із вас міг сміливо займатися своїми справами. Навіть якщо ви удвох легко і швидко знаходите спільну мову, зараз краще дати цьому другу час і можливість самому розібратися зі своїми проблемами.