Як поводяться різні знаки Зодіаку, коли вони відверто не в гуморі

Кожна особистість висловлює емоції по-своєму. У всіх нас є свої звички і механізми, з якими доводиться стикатися, коли справи йдуть погано. Однак чи знаєте ви, що знак Зодіаку може розкрити те, як ви висловлюєте свій смуток? Гортайте далі, щоб дізнатися, що ви можете дізнатися про свої емоції, ґрунтуючись на знаку Зодіаку.

Овен

Коли Овен глибоко засмучений, він прагне помститися іншим. Оскільки у нього жорсткий характер, він може стати дуже злим, коли піддається емоційному тиску. Смуток і майже всі інші негативні емоції виглядають як гнів.

Телець

Тельцям не подобається, коли їх сприймають як особливо вразливих. Коли справа доходить до сильних емоцій, вони бажають ізолювати себе і спробувати пережити це наодинці.

Близнюки

Близнюки швидко охоплюються смутком і захочуть закритися і сховатися від світу. Вони мають тенденцію бути самим по собі й аналізувати, поки не впадуть у глибоку депресію, якщо їх залишити в спокої.

Рак

Більшість Раків сильні і можуть пройти через будь-що, але для цього їм потрібна підтримка і прихильність з боку партнерів і друзів. Коли вони сумують або переживають, їм потрібна ласка.

Лев

Лев може бути королем драми, коли стикається зі смутком або сильними емоціями. Він спробує сховатися в центрі уваги, як би дивно це не звучало.

Діва

Коли вона засмучена, вона не хоче нічого чути. Вона не хоче, щоб її підтримували або допомагали, вона хоче залишатися наодинці з сумом і розчаруванням, поки не вирішить, що готова шукати рішення.

Терези

Терези не люблять, коли їх змушують визнавати правду. Зазвичай вони ігнорують свої емоції, намагаючись зробити вигляд, що все добре. Вони покажуть неправдиву посмішку і зроблять усе можливе, щоб обдурити оточуючих.

Скорпіон

Щойно він досягає певного рівня емоцій, він стає надзвичайно чутливим і почне реагувати на найдрібніші неприємності та слова. Під час піку своїх емоцій цей знак майже не контролює свій стан і розчаровується з будь-якого приводу.

Стрілець

Стрілець повинен подбати про свої емоції, тому що він найбільш схильний до сильної депресії і може опускатися на дно навіть за найменшого поштовху. Коли він відчуває смуток, він захоче піти й сховатися надовго й подалі, але важливо протистояти цьому інстинкту, тому що вихід із цього “надовго й подалі” – довгий і виснажливий процес.

Козоріг

Козоріг – ще один мислитель, настільки, що він може повністю втратити зв’язок з реальністю і почати жити на автопілоті, розмірковуючи про всі негативні аспекти свого життя. Козоріг розумний, але недоліком є те, що в найважчі для себе моменти він схильний бачити склянку наполовину порожньою.

Водолій

Коли Водолій нещасний, він починає турбуватися про всіх, заводить нову дружбу, кар’єру або щось іще, що може відвернути його від почуттів. Часом він зривається на оточуючих, але Водолію варто проаналізувати свої почуття і спробувати їх позбутися.

Риби

Риби однаково реагують на смуток/стрес, перетворюючись на гігантську кулю занепокоєння. Вони можуть бути трохи невротичними. Щоб це не перетворилося на замкнене коло, Рибам потрібно розібратися у власних думках і знаходити щось для себе позитивне, на чому можна зосередитися.

Оригінал