Грошовий амулет своїми руками: як розбагатіти знакам Зодіаку

Відчуваєте труднощі в матеріальному плані? У такому випадку вам просто необхідно звернутися до астрології. Ця стародавня наука, якою користувалися правителі різних країн і династій для досягнення власних цілей. Як розбагатіти знакам зодіаку? Досить слідувати деяким радам фахівців і підібрати потрібний амулет!

Як розбагатіти кожному знаку зодіаку по натальній карті?

Що стосується грошового добробуту, тут нам підкаже натальна карта астрологів. Кожен знак зодіаку має особливу характеристику, особливості як фізіологічного, так і психологічного характеру. Щоб простіше було класифікувати знаки зодіаку, вони були розбиті на стихійні групи. Про них знає кожен! Однак ми звернемося до кольорової натальної карти, де є такі підгрупи.

  • Кардинальні знаки – Терези, Овен, Рак, Козоріг.
  • Фіксовані знаки – Скорпіон, Лев, Телець, Водолій.
  • Мутабельні знаки – Діва, Риби, Стрілець, Близнюки.

Ця структура дозволяє точно розподілити відповідні амулети, які несуть в собі енергетику для залучення коштів на основі планетарної складової.

Кардинальні знаки

Талісман багатства кардинальних знаків – це металеві вироби.

Терези

Терезам бракує рішучості і тому їм необхідна ювелірна прикраса. Нехай нею стане кільце з гарним зеленим каменем! Носити на середньому пальці лівої руки.

Овен

Овни вміють заробляти, але не можуть розбагатіти через бездумні витрати. Кращим талісманом стане стара монета. Носити в гаманці в особливому відділенні, куди ви не кладете гроші.

Рак

Раки скуті своїми комплексами і невпевненістю. Придбайте кулон із зображенням вашого знаку зодіаку і носіть його завжди на шиї. Добре, якщо кулон буде виконаний із золота.

Козоріг

Козороги чудово вміють збирати гроші. Для підтримки цієї енергії їм варто завжди в кишені носити металевий ґудзик або надягати одяг з подібним елементом.

Амулет буде наділений енергією тільки тоді, коли ви в нього по-справжньому почнете вірити. До того ж не забудьте усунути вади вашого характеру, які заважають накопиченню грошей.

Фіксовані знаки

Фіксованим знакам необхідно завжди нагадувати про їхню рішучість і наполегливість. Для цього використовується червоний колір.

Скорпіон

Скорпіонам варто відмовитися від їхньої любові до ризикованих фінансових маніпуляцій. В якості талісмана може служити яскраво-червона квітка, яка буде у вас завжди на виду.

Лев

Левам не варто шикувати! Тоді і гроші будуть накопичуватися. Грошовим амулетом може служити будь-який натуральний червоний камінь. Його можна носити з собою або покласти вдома в спальній кімнаті.

Телець

Тельцям потрібно знайти себе в цьому житті. Тому їм необхідний шкіряний браслет червоного кольору. Беріть його у руки завжди, коли приймаєте рішення. Він допоможе вам залучити гроші.

Водолій

Водолії зневажливо ставляться до грошей. Щоб висловити свою повагу, придбайте портмоне чи гаманець червоних відтінків.

Всім знакам з цієї категорії рекомендується дуже дбайливо поводитися з купюрами. Проявляйте повагу до грошей. Рахуйте купюри вранці, акуратно складайте гроші, і зберігайте монети тільки в скарбничках.

Мутабельні знаки

Мутабельні знаки вміють заробляти тільки тоді, коли поруч є живе підживлення.

Діва

Дівам варто іноді просто не розтрачувати свої сили на дрібниці. Тому їм потрібен живий оберіг, який буде допомагати їм концентруватися. Заведіть красиву рибку і прикрасьте акваріум скринькою.

Стрілець

Стрільці дуже волелюбні і не вміють йти на компроміси. Таким людям просто необхідно тримати вдома рудого кота. Надягніть на нього обов’язково червоний нашийник з монеткою.

Риби

Рибам не вистачає ділової хватки. Удома вам варто вирощувати грошове дерево. Кожен місяць на зростаючий місяць прив’язуйте червону нитку і кладіть монетку поруч з рослиною.

Близнюки

Близнюки легковажно ставляться до грошей. Тому їм варто завести скарбничку у вигляді серйозних птахів: сови, орла. Кожен день кладіть туди гідну монету, а раз в місяць купюру з двома нулями.

Пам’ятайте, що амулети будуть покращувати ваше матеріальне становище тільки тоді, коли ви повірите в це! Крім того, не забувайте, що гроші вимагають особливої поваги. Не нехтуйте ними і тоді ви дуже скоро станете забезпеченою людиною.

Оригінал