Гороскоп на 30 листопада

Овен ♈

Ми всі маємо певні очікування щодо своїх близьких. Коли вони поводяться як передбачалося, все в порядку. Але раптові зміни в їхній поведінці викликають у нас зрозумілу тривогу. Якщо зараз Вас лякає щось подібне, важливо зрозуміти, що боятися нічого – і звинувачувати себе нема в чому.

Телець ♉

Не робити з мухи слона – відмінна порада. Іноді треба прийняти як даність, що життя коротке, і не настільки вже багато речей в ньому заслуговують занепокоєння. З іншого боку, взагалі ні про що не переживати теж нерозумно. Постарайтеся досягти золотої середини між занепокоєнням і повним пофігізмом.

Близнюки ♊

У минулому Ви напевно стикалися з ситуаціями, коли щось здавалося нездоланним викликом, але потім ми бралися за справу і все долали. Кажуть, що чим важчий урок, тим він цінніший. Але зараз не варто боятися надмірного дискомфорту.

Рак ♋

Вам, звичайно ж, зовсім не хочеться псувати чуже свято. Якщо людина щаслива і повна оптимізму, нехай такою і залишається. Але не виключено, що Вам треба розповісти цій людині якусь істину, яка поверне її з небес на землю – і вельми неприємним чином. Сьогодні людина, про яку йде мова, може не зрадіти гіркій правді, але незабаром це зміниться.

Лев ♌

Якщо Ви колись купували збірну меблі певних скандинавських брендів, то знаєте, що інструкція до неї часто даремна. Прочитати її неможливо. На щастя, зібрати стіл або шафу можна на чистій логіці і кмітливості. Точно так само логіка сьогодні допоможе Вам створити порядок з хаосу.

Діва ♍

Приходячи в цей світ, чи отримуємо ми купон на безкоштовне щастя? Майже: плата за щастя – просвітлення, але його може досягти кожен. З іншого боку, декому, здається, щастя дістається за десятьох. Але чим більше Ви вірите в своє безумовне право на щастя, тим з більшою ймовірністю Ви його знайдете.

Терези ♎

Тільки дуже особливі люди освоюють складні навички з думкою потім допомогти у їх освоєнні іншим. Бажання полегшити осягнення предмета ближнього – неймовірно благородне прагнення. Ваші знання можуть стати в нагоді людям, і поділившись ними, Ви зможете знайти не тільки законне почуття гордості, але й інші бонуси.

Скорпіон ♏

Кажуть, що помах крила метелика на одній стороні планети викликає ураган на інший. Але навіть якщо це міф, ефект доміно ніхто не відміняв. Щось невелике може породити потужну хвилю змін. Прагніть продумувати наслідки своїх вчинків.

Стрілець ♐

З дитинства нас вчать поводитися з іншими так, як ми хотіли б, щоб вони поводилися з нами. В цілому це правило працює. Але всі ми стикалися з ситуаціями, коли на добро відповідали злом – і навпаки. Зараз Ви бачите, що комусь потрібна допомога, але важливо не нав’язувати її без потреби.

Козоріг ♑

У старі часи В маленьких містечках був всього один цирульник, і люди щиро задавалися питанням: а хто ж стриже його? Навіть професіонали іноді потребують допомоги. Не думайте, що покажете слабкість, якщо попросите про неї. Навпаки – Ви істотно полегшите свою долю.

Водолій ♒

Якби при народженні кожному видавали інструкцію “Як жити це життя”, все було б набагато простіше. Але скількох крутих поворотів і божевільних тріумфів після гірких розчарувань ми тоді не пізнали б! Зараз, зіткнувшись з труднощами, постарайтеся відразу усвідомити, що це – частина плану.

Риби ♓

Чи хоче Всесвіт, щоб ми завжди залишалися убивчо серйозними? Звичайно, ні! Нас прислали на цю планету, щоб ми насолоджувалися життям. З дитинства ми засвоюємо: якщо веселощі не йдуть до нас, ми шукаємо розваги самі. Дуже важливо зараз за купою справ не забути про необхідність відпочивати. Відкрийте двері позитиву.