До яких хвороб схильні знаки Зодіаку

Хвороби Овнів

Покровитель Овна – Марс, пов’язаний з верхньою частиною голови: лицем (без нижньої щелепи), мозком, гайморовими та лобовими пазухами, очима, зовнішнім і внутрішнім вухом, зубами, носом. Також Марс забезпечує живлення мозку киснем через циркуляцію крові. В астрології Марс надає принцип активності, в організмі – це м’язова активність, яка посилює газовий обмін в організмі. Чим краще працюють м’язи, чим більш фізично активною є людина, тим краще її клітини насичені киснем, тим менше вона хворіє.

Якщо ж енергія Марса не використовується повною мірою – це призводить до різних травм (коли людина чимось незадоволена, вона весь час забивається), запальних захворювань, головних болів, розладу мозкового кровообігу. Якщо у Марса або Овна в гороскопі напружені аспекти, то дуже ймовірні проблеми з циркуляцією крові, збіднення енергії.

Проблемний Марс часто свідчить про сильну дратівливості людини, яка забирає в неї всі сили. Постійні викиди адреналіну призводять до нервового виснаження, а коли організм ослаблений, починає чіпляти різні болячки. «Улюблені» хвороби Овнів – запалення, лихоманки, невралгії. Невикористана енергія Марса обертається проти самого носія і може завдати великої шкоди здоров’ю.

Тому в профілактиці захворювань при ураженому Марсі обов’язкові заняття спортом, який зміцнить здоров’я і зробить людину сильнішою і витривалішою. Крім того, Овнам просто необхідна самостійність, їм потрібно відчувати, що в житті багато чого залежить від них. Оскільки Марс особливо сильний у чоловічих картах, то це твердження особливо справедливо для всіх чоловіків – відчуття себе господарем становища робить чоловіка сильним, впевненим у собі. Однак і жінкам з сильним Марсом протипоказано рабське підпорядкування – інакше все це виллється в агресію і проблеми зі здоров’ям.

Хвороби Тельців

Як правило, Тельці володіють міцним здоров’ям, якщо гороскоп не сильно вражений. У Тельця є велика здатність опору до хвороб, і якщо в його житті все гармонійно (управителька Тельця Венера — богиня краси та гармонії) – то серйозно хворіти не буде.

Але от якщо гармонії немає, то Телець може впасти в депресію, від чого опірність його організму сильно знизиться. Найслабше місце Тельців – горло, тому всі ангіни, фарингіти, ларингіти та інші «горлові» недуги – його вірні супутники. Горло нерідко стає осередком інфекції для всього організму.

Також до хвороб Тельців відноситься зайва вага, цукровий діабет, захворювання щитоподібної залози. Крім того, Тельці схильні до захворювань статевої сфери (з протилежного знаку Скорпіона). Найкращими ліками для цього знака є приємна і високооплачувана робота. Також дуже корисно Тельцю співати – через голосові вібрації стимулюється весь організм. Хорошою розрадою для Тельця є робота в саду, вирощування квітів.

Хвороби Близнюків

Управитель Близнюків – Меркурій відповідає за нервову діяльність, та систему мозку, в якій йдуть розумові процеси. Він відповідає за передачу нервовими імпульсами команд головному мозку, і в цьому виявляється суть Меркурія, як провідника і посередника. Часті хвороби Близнюків – це нервові розлади, безсоння, вегето-судинна дистонія. Також Близнюки відповідають за зір (тому серед представників цього знака чимало короткозорих), мову, дихальну систему, кисті та пальці рук.

У стресових ситуаціях Близнюки можуть цілком реально позбутися дару мови, у них може виникнути утруднення мови, заїкання. Нерідко представники цього знака страждають нервовим кашлем, бронхітами, астмою. Для Близнюків згубна нудьга і нерухомість. Їм потрібно бути в соціумі, спілкуватися, багато рухатися, дізнаватися щось нове – тоді їхній життєвий тонус буде в порядку і хвороба, навіть якщо і з’явиться, швидко пройде. Також близнюкам підійдуть дихальні вправи та спорт на свіжому повітрі.

Хвороби Раків

Господар Раків – Місяць, керує шлунком і стравоходом, а також процесом травлення і засвоєння їжі. Будь-яку інформацію, яка надходить до Рака, він повинен, що називається, переварити. Якщо ж їжа не засвоюється – вона відторгається, – в цьому суть психології Раку.

Також Рак управляє в організмі рідиною, слизовими оболонками, але головне – слизовою оболонкою шлунка. Тому якщо Рак не задоволений життям, якщо у нього постійний стрес – то його переслідують всілякі гастрити, виразки, нетравлення, нудота та інші прояви «шлункових» хвороб.

Якщо Рак незадоволений своїм сімейним життям (а задоволений він буває вкрай рідко), то він впадає в неврастенію, яка знаходить вихід у першу чергу в захворюваннях шлунка. Місяць у жінок пов’язаний також з материнською функцією і грудьми, тому можливі захворювання репродукувальної сфери та молочних залоз (пухлини, мастити).

Для здоров’я Раку необхідний домашній комфорт, своєчасне і правильне харчування, водні процедури, робота, яка приносить задоволення. Не варто забувати Ракам про цикли Місяця, особливо про повноту місяця, на час яких потрібно забезпечити собі максимально щадний режим.

Хвороби Левів

Лев – дуже життєрадісний знак зодіаку, адже управитель його – Сонце – символ самого життя. Лев пов’язаний з творчим розкриттям, творенням, любов’ю, вічним життям, виявляється через народження і виховання дітей. Лев є центральним знаком зодіаку і він керує центральним органом людського тіла – серцем. Якщо у Лева болить серце, значить, він не зміг реалізувати себе, не зміг досягти визнання. Визнання і любов – запорука гарного самопочуття і міцного здоров’я Лева.

Якщо в гороскопі сонячного Лева є напружені аспекти до Сонця – це створить труднощі в реалізації свого «Я». Негативні аспекти до Сонця створюють перешкоди у творчому самовираженні, проблеми в любові, бездітність. В результаті Лев глибоко нещасний, його серце стискається від туги, що є першою ознакою стенокардії.

Лев, який не отримує належної любові сам перестає випромінювати любов, у нього можуть розвинутися серйозні серцеві та судинні захворювання. Запорука здоров’я Лева – це наявність в його житті любові, причому не тільки від оточуючих, але і до самого себе.

Леву потрібно навчитися любити себе, не збирати образи, не озлоблятися, а зберігати великодушність, незважаючи ні на що. Крім того, Леву вкрай важливо знайти в житті справу, яка приносила б йому радість і реалізацію своїх талантів. Тільки тоді Лев розквітне, швидко вибереться з усіх хвороб, і буде радувати оточуючих красою і широтою своєї душі.

Хвороби Дів

Діва в Зодіаку відповідає за здоров’я, вона любить доглядати за своїм тілом. Тому якщо Діва буде виконувати принципи свого знака: піклуватися про своє здоров’я і дотримуватися правил гігієни, то вона може пережити своїх більш міцних однолітків. Діва має двох управителів – Прозерпіну і Меркурій.

Перша планета відповідає за імунну систему, друга – пов’язана з діяльністю лівої півкулі мозку. Слабким місцем Діви є кишківник – багато недуг цього знака починаються з проблем з травленням. Млява перистальтика кишківника послаблює весь організм, печінку, нервову систему.

До Діви починають чіплятися хвороби – які саме – покажуть аспекти цього знака. Крім того, Діва може страждати від перенапруг (адже це найпрацьовитіший знак зодіаку!) аж до нервового виснаження. Оскільки Діва заточена на інтелектуальність, тривале напруження мозку може призвести до сильної психічної втоми та неврозу. Діві потрібно пам’ятати, що її здоров’я тісно пов’язане з її діяльністю.

Робота повинна бути Діві в радість, в ній повинні бути присутніми необхідні для Діви аналіз і синтез. Цьому знаку потрібно ретельно піклуватися про кишківник, не допускати запорів, отруєнь — важливо стежити за якістю спожитої їжі. Потрібно також дотримуватися режиму праці та відпочинку, серйозно ставитися до дієти.

Хвороби Терезів

Покровителем Терезів є Хірон – він відповідає за гармонійні стосунки з суспільством і світом. Тому для Терезів дуже важливо знаходиться серед людей, вони більше, ніж інші знаки мають потребу у суспільстві, в партнері. Пошук ідеального партнера складає сенс життя багатьох представників цього знака. Другий управитель Терезів – Венера дає Терезам чарівність і чуттєвість, спрямованість на добрі відносини. Якщо ж особисте життя або шлюб Терезів не складається, Терези відчувають глибоке розчарування, яке може сильно підірвати здоров’я.

І в першу чергу у Терезів страждають нирки. Іншим слабким місцем цього знака є поперековий відділ хребта і нервова система. Також хвороба може піти по ендокринній системі, яка є найважливішим чинником дотримання гомеостазу в організмі. Порушується гомеостаз, інакше кажучи – гармонія в організмі, і хвороби починають нашаровуватись одна на іншу. Тому якщо Терези довгий час знаходяться в пригніченому стані – це сигнал до того, що потрібно звернути увагу на нирки.

Інакше можуть початися хронічні інфекції, порушитися обмін речовин, захворіти хребет… Головна запорука здоров’я Терезів – психологічна гармонія. Будь-які конфлікти згубні для представників цього знака, для них важливо подобатися всім без винятку. Важливо звертати увагу на зовнішній вигляд, адже внутрішня гармонія починається з гармонії зовнішньої. Треба щадити область попереку і час від часу робити контрольні аналізи сечі.

Хвороби Скорпіонів

Скорпіон – найсильніший і найбільш незвичайний знак зодіаку. Господар Скорпіона — Плутон управляє смертю, сексом, таємницями, глибинною трансформацією, магією, здатність відроджуватися з попелу. Зі Скорпіоном пов’язані всі надприродні здібності людини: вміння виживати в самих важких умовах, долати непереборні труднощі, заглядати в глибини непізнаного… Скорпіон живе, що називається, на межі.

Зовні спокійний і замкнутий, він шукає або створює критичні ситуації – саме в таких ситуаціях він почуває себе повноцінно. Його приваблюють ризик, екстрим, прикордонні стани свідомості, сексуальний екстаз. Якщо Скорпіон не знаходить способу випустити потужну сексуальну енергію, то він стає надзвичайно конфліктним і отруйним – не поздоровиться нікому, хто попався на його шляху, а якщо такого немає, то й самому Скорпіону.

Нереалізована Скорпіонова енергія надзвичайно руйнівна. Це призводить до різних психічних захворювань (фобій, манії), проблемою зі статевою сферою, з органами малого таза (матка, сечовий міхур, пряма кишка), з ендокринною системою. У важких випадках ураження Плутона виникають злоякісні пухлини.

Типовими захворюваннями Скорпіонів є венеричні хвороби, позаматкова вагітність, захворювання прямої кишки. Шлях до здоров’я у Скорпіона лежить через культуру сексуального життя і розвиток здатності йти назустріч партнерові. Якщо Скорпіон зможе відмовитися від своїх пристрастей і жити в ім’я інших – то проживе довге і щасливе життя. Скорпіон може чудесним чином перемагати навіть найстрашніші та невиліковні хвороби – якщо у нього є стимул і не втрачений сенс життя.

Хвороби Стрільців

Управитель Стрільців – Юпітер вважається планетою щастя, удачі, світоглядних пошуків та соціальної справедливості. Від Юпітера Стрільці отримують життєрадісність, енергійність, бажання допомагати та захищати інших, учити всіх життя, прагнути до розширення кордонів своєї свідомості. Стрільці від народження, як правило, наділені хорошим здоров’ям, люблять спорт, подорожі, активний спосіб життя. Оскільки Юпітер – найбільша планета в Сонячній системі, і в усьому, що роблять Стрільці відчувається масштабність.

Розмінюватися на дрібниці вони не люблять, для них головне – це сформулювати ідею, поставити завдання – а як його виконувати, нехай вирішують інші знаки Зодіаку. Один з архетипів Стрільця – Прометей, що приніс людям вогонь, за що був прикутий богами до скелі, куди щоночі прилітав орел і клював його печінку.

Печінка – одне зі слабких місць Стрільця, тому всі печінкові недуги (цирози, холецистити, гепатити) – часті супутники представників цього знака. Крім того, енергія Стрільця пов’язана зі стегнами й тазом. Тому переломи кісток тазу, неврити та защемлення сідничного нерва – також у зоні ризику у Стрільців.

Скутість, неможливість проявити розмах у справах згубні для Стрільця – це кидає його у сильну депресію, а якщо змінити ситуацію не можна, то розчарований Стрілець стає цинічним, «жовчним». Жовчність отруює життя не тільки Стрільцеві, але і його оточенню. Іншими хворобами Стрільців є ожиріння і склеротичні процеси. Склеротичні зміни призводять до спазму судин, що може стати причиною інсультів. Щоб уникнути проблем зі здоров’ям, у Стрільців завжди повинна бути велика мета в житті. Як тільки в нього з’являється нова ідея – хандра злітає з нього відразу. А якщо за щедрою трапезою Стрілець буде згадувати про уразливості печінки – то легко обійде всі недуги.

Хвороби Козорогів

Козороги часто мають в дитинстві слабке здоров’я, але з віком воно зміцнюється. Відбувається це тому, що управитель Козорога – Сатурн має репутацію злобливої планети до тих пір, поки людина не навчиться працювати з її енергією. А для цього потрібні роки та навіть десятиліття. З роками разом із самодисципліною, терпінням, смиренням і аскетизмом поліпшується здоров’я, зростає життєва сила, і Сатурн дає людині надзвичайно цінні якості – мудрість, працьовитість, неординарність мислення. Іноді енергію Сатурна порівнюють з хрестом, що людині треба нести все життя.

Тому самим слабким місцем Козорога є хребет і суглоби: ноша може бути занадто важка… Особливо великим навантаженням у Козерогів піддаються колінні суглоби – є опорними точками всього скелета. Серед частих захворювань Козерогів – артрити, артрози, остеохондрози, склерози, радикуліти, паралічі.

Часто у Козорогів погані зуби та шкіра. Другий управитель — Уран може спровокувати переломи кісток, крововиливи, судоми, розрив жовчного міхура. Тернистий життєвий шлях і непосильне навантаження часто призводить Козорога до надривів, що може спричинити хвороби. Хворіють Козороги довго, повільно одужують і часто кармічний сенс хвороби – це відпочинок, якого Козоріг дуже потребує.

Відпочивати Козорогові просто необхідно. Якщо діяльність цього знака пов’язана з фізичною працею, то показаний пасивний відпочинок: театр, кіно, пляж, ліс або просто вдома з цікавою книгою. Якщо ж робота сидяча, то Козерогам обов’язково потрібно займатися спортом, особливо корисні вправи для хребта, плавання. Також цьому аскетичному психотипу не можна забувати про повноцінне харчування: фрукти, м’ясо, горіхи, обов’язково включати в раціон продукти багаті кальцієм: твердий сир, білий сир, молоко.

Хвороби Водоліїв

Управитель Водолія – Уран дає йому таку потужну «електричну енергію, що не кожен представник цього знака вміє нею керувати. В результаті блискавки, які виникають у мозку Водолія, б’ють його самого. Наприклад, Водолій може так захопитися якоюсь ідеєю, що сильно перевантажити свою нервову систему, якою разом з Меркурієм управляє Уран. Але якщо Меркурій управляє передачею інформації в нервових клітинах, то Уран відповідає за всю нервову тканину і забезпечує вищу нервову діяльність людини.

Під Ураном також знаходяться всі тонкі структури: мозок, очі, слуховий нерв. Тривала і напружена мозкова діяльність призводять Водоліїв до порушень сну, істерик і нервових розладів, які проявляються на соматичному рівні. Виходити на світло це може у вигляді хвороб серця, хвороб жовчного міхура або слабкості в ногах.

Серед типових хвороб Водоліїв – тромбофлебіти, судоми ніг, защемлення сідничного нерва, розтягнення гомілковостопних зв’язок. Також до болячок Водолія можна віднести невралгії, порушення зору, порушення кровообігу (інсульти, інфаркти). Серед Водоліїв часті нещасні випадки з електрикою, блискавкою, радіацією.

Кращими ліками проти хвороб для Водоліїв є підтримка друзів, незвичайні види діяльності (інші світи, таємні знання), різні пригоди. Важливо Водолію освоїти принцип другої планети-управительки знака Сатурна – навчитися самодисципліни та планування, тоді результати ментальної напруги Водолія будуть видні не тільки йому, але й оточуючим, і визнання буде для цього знака бальзамом, що рятує від усіх хвороб.

Хвороби Риб

Управитель Риб – планета Нептун пов’язаний з правою півкулею головного мозку і відповідає за абстрактне мислення, тому Риби частіше за інших знаків живуть у світі мрій і фантазій. Риби неймовірно чутливі, тому недосконалість світу для них практично нестерпно.

У якості захисту Риби використовують самообман і відхід від реальності, звідси випливають такі «Риб’ячі» хвороби, як алкоголізм і наркоманія. На фізичному рівні Риби пов’язані з ендокринною системою (оскільки Нептун відповідає за залізисту тканину), лімфатичною системою, яка, по-перше, очищає організм, а по-друге, є частиною імунної системи.

Поки Риби віддаються мріям і поважно плавають в океані свого придуманого світу – вони здорові та бадьорі. Але як тільки Рибам доводиться зіштовхнутися з суворими реаліями життя і пережити тривалий стрес, в їхньому організмі починає накопичуватися продукти розпаду адреналіну і лімфатична система зашлаковується отрутами.

Засмічення організму токсинами призводить до алергій, різних шкірних захворювань, найпоширеніші з яких – екзема і псоріаз. Якщо у Риб виникла алергія, отже, імунна система дала збій. Крім того, вразливим місцем Риб є психіка. Страхи та переживання ведуть до порушень сну, занепокоєння, нав’язливих станів. Може страждати зір, в тому числі й внутрішній, який в нормальному стані у Риб розвинене неймовірно добре.

З енергією Риб пов’язані стопи, тому це також є слабким місцем цього знака. Риби часто страждають плоскостопістю, деформацією стопи та пальців ніг, грибком стопи. Рибам потрібно ретельно стежити за здоров’ям ніг, робити масаж стоп, що допомагає вивести негативну енергію і відновити рівновагу в організмі. Взагалі оскільки Риби – мутабельний знак, то для них характерні незрозумілі стани і неясні хвороби, що важко піддаються діагностиці та лікуванню. У Риб часто розвивається непереносимість ліків, що ще більше ускладнює процес лікування.

В основному хвороби Риб що називається «від нервів» і хвороба відступає, коли зникає джерело постійного стресу. Але якщо в гороскопі немає негативних аспектів до Нептуна або до Риб, то найчастіше Риби знайдуть спосіб викрутитися з будь-якої неприємної ситуації. Риби не повинні втрачати віру, це їхній тил і їхня опора. Навіть у найважчих ситуаціях щира віра в те, що Бог не залишить нас, творить чудеса.

Оригінал