Гороскоп на 1 грудня

Овен ♈

У Вас виникнуть сумніви щодо правильності власних вчинків. Чесний погляд на речі покаже, що так і треба було вчинити: припинити щось в зародку. Але не картайте себе за зроблені помилки. Навіть якщо Ви промахнулися, Ви хоча б отримали безцінний досвід і зробили висновки.

Телець ♉

Всім є що запропонувати світові, навіть якщо і виникають якісь сумніви. Якщо Ви десь промахнетеся, інші підхоплять. Але останнім часом Ви стали краще усвідомлювати власну цінність і те, наскільки корисний внесок у навколишній світ, Ви можете зробити.

Близнюки ♊

Звичне – значить передбачуване? Але насправді навіть у звичному є елемент непередбачуваності. Іншими словами, Ви знаєте, що і як має статися і які аспекти відволікають Вас від обраного шляху. Але незабаром Ви зможете змінити існуючу систему, додавши до неї нові елементи.

Рак ♋

Ви правильно намагаєтеся уникнути негативу, але, наприклад, в бойових мистецтвах негативна енергія може бути чинником удосконалення. Важливо спрямувати її в правильне русло. Вам вирішувати, як вчинити з власним трохи деструктивним настроєм. Невелике зусилля допоможе зробити з чогось поганого щось дуже хороше.

Лев ♌

Ми не проти сюрпризів, якщо ці сюрпризи працюють на нас. Іноді зруйновані плани відкривають зовсім нові можливості. Ось чому завжди краще не протистояти змінам, а пристосовуватися до них. Погляньте на речі оптимістично; все тече, все змінюється.

Діва ♍

Всі ми свого часу вчимося керувати своєю уявою і довіряти їй. Вчителі і батьки заохочують дітей мріяти, але при цьому твердо стояти на землі. Творіння нашого розуму можуть змінити нашу долю. Дайте волю уяві – це буде перший крок до великих звершень.

Терези ♎

Варто вказати іншому на його неправоту або помилки. Але якщо Ви зробите це неправильно, може спалахнути конфлікт. Також мало вказувати на проблеми – потрібно ще і пропонувати рішення. Краща стратегія – наступна: похваліть те, що вдається іншому добре, а потім запропонуйте кроки, які допоможуть зробити його роботу ще краще.

Скорпіон ♏

Інтуїція допоможе зрозуміти, що саме від Вас хочуть почути. Важливо не намагатися сказати “правду” – у знаходженні спільної мови це Вам не допоможе. Спробуйте вгадати, чого від Вас чекають. Так розмова, якої Ви прагнете, зможе початися.

Стрілець ♐

Як приємно буває почути, що підмога вже близько! З наших плечей буквально падає важкий вантаж. Якщо Ви вже втомилися тягнути на собі якесь завдання поодинці, знайте, що допомога не за горами.

Козоріг ♑

Не бійтеся відрізнятися від натовпу – навпаки, зараз до цього варто прагнути. Ваші цілі буквально вимагають оригінального підходу. З іншого боку, надмірні старання і тим більше страждання тут виразно не потрібні. Достатньо просто підійти до звичних речей трохи інакше.

Водолій ♒

Є відмінний метод проведення зборів: люди передають один одному якийсь предмет, і поки хтось тримає його у себе, він говорить, а інші не перебивають. Спробуйте цей варіант, якщо Вам потрібно висловитися. Решта спочатку можуть здивуватися, але незабаром оцінять зручність такого підходу.

Риби ♓

“З глузду з’їхав?” Таке питання можуть задати людині, чиї слова або дії здаються нелогічними. Цікаво, що вона повинна відповісти? “Так, у мене шарики за ролики заскочили”? Звичайно, ні. І якщо зараз у Вашій системі вистачає божевілля, то тільки на погляд людей, які не розуміють, що Ви робите. Що ж, головне, що Ви самі це розумієте.