Вразливі місця жінок різних знаків Зодіаку

Усі ми добрі, білі й пухнасті до пори до часу. Але варто тільки зачепити за живе і вмить ситуація змінюється і не в найкращий бік.

У кожної дівчини є своя больова точка, на яку варто злегка натиснути, і все! Ви станете її найлютішим ворогом, а вона потоне в морі сліз. Причому, стверджують астрологи, ефект залежить від знака Зодіаку.

Овен

Дівчину-Овна дуже важко вивести з себе. Але можна. Її просто розірве від злості, коли ви станете робити їй щось на зло, і при цьому ви будете немов ні до чого. Але гарненько подумайте, чи треба вам це? Інакше наслідків потім не розгребете.

Телець

Найболючіше місце у дівчини-Тельця – це ігнор. Якщо ви в цьому не професіонал, почніть просто односкладово відповідати на її запитання: “Так”, “Ні”, “Не знаю”. Особливо просунуті можуть у розмові з Тельцем позіхати і страдницьки закочувати очі. Усе, дівчина буде на взводі, заплаче і образиться на вас назавжди.

Близнюки

Близнюки – неймовірно образливі панянки. Здається, що їх зачіпає все і вся. Але по-справжньому чутлива точка у них одна – це докори. Якщо у вас мета – якнайсильніше зачепити Близнюків, то почніть дорікати дівчині в тому, що вона сама в усьому винна. Результат не змусить себе довго чекати. А наприкінці можете зазирнути їй в очі і співчутливо сказати: “Як мені тебе шкода…”

Рак

Дівчина-Рак – це одна велика больова точка. З цією панянкою слід бути дуже акуратним. Досить “не тим тоном” побажати їй доброго ранку, і все, вселенська образа у ваш бік гарантована. Але не забувайте, що багато емоцій Рак тримає в собі, тому дівчина може довго вдавати, що все добре. І в найбільш невідповідний момент вивалить усі свої образи на вас. І ви ж залишитеся винні.

Лев

Образити Левицю особливих труднощів не складе. Досить замість 51 троянди подарувати їй 45. Так, Левиця показово постраждає, але швидко викреслить негідника зі списку своїх знайомих. Якщо ж потрібно образити Левицю навічно, то досить при людях засумніватися в її можливостях або зовнішніх даних. Вона цього точно не витримає.

Діва

Словами Діву не зачепити. Тут знадобиться важча артилерія – дії. Якщо дізнатися про поточні мрії, цілі та прагнення Діви і домогтися їх раніше, ніж вона, то вважайте, що вона викреслила вас зі списку своїх знайомих. Бач який, конкурувати надумав!

Терези

Терези – повітряні натури, серце яких зайняте чимось миленьким, гарненьким і цікавеньким. Там просто немає місця для образ. Чого Терези не виносять категорично, – це хамства. Якщо у вас мета – змусити дівчину страждати, хаміть їй, як хамлять у чергах у магазині, поліклініці тощо. Терези цього не винесуть, і ви уславитеся хамом року.

Скорпіон

Багато хто думає, що Скорпіонів не зачепити. Ніяк. Але це не так. Однак їхня больова точка розташована на найвиднішому місці. Досить їм у чомусь відмовити, і ви біля мети! Можете на її пропозицію відповісти в дусі: “Не сьогодні, мила, я трохи зайнятий, та й голова болить”. Усе, ви досягли мети.

Стрілець

Дівчат-Стрільців з-поміж інших знаків вигідно виділяє легке ставлення до життя та самоіронія. Здається, що ніщо не здатне їх образити. Але це не так. Якщо ви почнете сприймати їхні дії та жарти серйозно, особливо на людях, то Стрілець одразу образиться на вас і піде страждати. Страждати через серйозність цього грубого світу.

Козоріг

Дівчата-Козороги болісно реагують на будь-яку відмову. Але найбільше їх “доб’є” розставання з нею за вашою ініціативою. Без пояснень і з’ясування стосунків. Вона щиро дивуватиметься, як такий хам міг кинути справжній скарб?

Водолій

Водолій образиться на вас з усією серйозністю, якщо відчує, що її товариство з нею вас обтяжує. Вона тут же уявить, що вона сумна, нав’язлива і “задушлива” жінка, яка нікому не дає проходу. Та ще й нудна. Цим ви образите її смертельно, але є шанс, що вона вас пробачить.

Риби

Рибка смертельно ображається, коли їй кажуть слова на кшталт: “Все, люба, далі сама”. Як сама? А хто буде їй допомагати? Хто водитиме за ручку, а то й зовсім робитиме якісь речі за неї? Звісно, потім вона зрозуміє, що й сама може про себе подбати. Але як же боляче чути це противне: “САМА”.

Оригінал