Гороскоп на 29 листопада

Овен ♈

Дуже часто люди, які багато від нас вимагають, роблять це зовсім не від бажання допомогти. Деколи ми чудово бачимо, що нас намагаються використовувати, але по доброті душевній не хочемо конфлікту. Якщо інтуїція підказує, що від Вас вимагають зайвого – прислухайтеся до неї.

Телець ♉

Здається, що всі навколо тільки й роблять, що веселяться, але Ваші обов’язки вимагають уваги. Справі час, потісі годину. В якійсь мірі Вам навіть подобається необхідність роботи. Але інша Ваша частина чекає, коли буде можна струсити справи і від душі повеселитися.

Близнюки ♊

Одна справа – сказати свою думку впевнено, інше – повідомити її з апломбом. Спокійна і виважена мова допоможе розвіяти будь-які непорозуміння. А ось драматичний монолог створить купу труднощів. Тому насамперед тримайте себе в руках.

Рак ♋

Навіть якщо люди запитують, чи не падають на Вас гроші з неба, Ваші фінанси стосуються тільки Вас. Хтось може вирішити, що краще знає, як у Вас справи з грошима. Але якщо Ви ретельно вивчили ситуацію і продумали стратегію, не слухайте нікого.

Лев ♌

Здається, що Ваші обставини унікальні, але може виявитися, що це не зовсім так. Ваш досвід цілком можна порівняти з тим, що недавно сталося з кимось із знайомих. Це означає, що є кому дати Вам пораду. Ваша справа – уважно її вислухати.

Діва ♍

Нептун, впливає на відносини і партнерства, незабаром почне прямий рух після піврічного сну. Поки планета ілюзій і обману була ретроградною, Ви краще зрозуміли зв’язку між людьми. Але вже в середу Нептун прокинеться від сну; бійтеся нового занурення в ілюзії.

Терези ♎

Місяць у Терезах вказує на неприємні переживання, які заподіють Вам певні межі. Ретельно вибираючи людей, яким можна розкритися, Ви відчуєте себе краще. Важливо дотримати баланс між вираженням емоцій і контролем над тими з них, які краще не показувати світові.

Скорпіон ♏

Краще попрацювати в парі або в команді, ніж працювати в поодинці. Одна голова – добре, а дві краще! Вам простіше буде досягти поставленої мети разом. Варто частіше “зустрічатися на середині”.

Стрілець ♐

Прийміть як даність, що відгомони минулого викликають у Вас сильні емоції. Мова йде про переконання, які є у Вас з самого дитинства. Ці емоції можуть повернутися з тієї причини, що настав час їх випустити. Але зміни не означають, що весь цей час Ви були неправі. Просто нарешті встав на своє місце новий шматок головоломки.

Козоріг ♑

Багато хто у Вашому оточенні погодиться, що Ви часто буваєте праві. Деякі, втім, зроблять це неохоче. Але навіть якщо зараз Ви впевнені у своїй правоті, спробуйте прийняти те, що хтось може виявитися більш правим. Слухайте і запам’ятовуйте.

Водолій ♒

Щоб уникнути конфлікту, часом доводиться мовчати або погоджуватися з тим, що нам нав’язують. Маючи справу з відомим скандалістом, іноді ми поступаємося йому заради миру і гармонії. Але чи може бути так, що цій людині треба почути Вашу думку? Може, вона саме цього і домагається?

Риби ♓

Коли ми завжди робимо щось добре, то вже не чуємо похвали на свою адресу. Люди просто знають, що якщо вже Ви взялися, то зробите все по першому розряду. Але так приємно було б отримати трохи визнання! На щастя, найближчим часом це станеться.