Гороскоп на 30 грудня

Овен ♈

Життя стає цікавішим, коли вплив Місяця посилює зближення. Довірившись інтуїції, Ви заповните прогалини і навчитеся читати між рядків. Якщо щось занадто добре, щоб бути правдою, Вам судити, що про це думати. Вірте у власний здоровий глузд, і все буде добре.

Телець ♉

Зараз варто зосередитися на власних бажаннях. Однак вплив Місяця буде таким, що є ризик переступити межу і втратити почуття міри. Намагайтеся не сходити з розуму, намагаючись зробити бажане реальним. Перш за все просто повірте, що гідні чого завгодно, і навчіться цінувати те, що маєте.

Близнюки ♊

Нерідко Ваші блискучі ідеї випереджають чужий розумовий процес. Зараз, приміром, краще дати новій думці відстоятися, перш ніж вражати нею оточуючих. Підготуйтеся, якщо хочете залучити однодумців. Відшліфуйте ідею, виключивши все, що викликає сумніви у Вас самих.

Рак ♋

Коли у Вас все добре, то і справа йде на лад. А сьогодні власна ефективність здивує навіть Вас самих. Підтримка світил допоможе впоратися з будь-яким нудним завданням. Ви втягнетесь в те, що здавалося нудним, а ще зможете виділити більше часу на спілкування з приємною людиною.

Лев ♌

Де є успіх, гроші не змушують себе довго чекати. Наскільки Вас захоплює те, що Ви робите кожен день? Якщо робота Вам в радість, то день принесе цікавий виклик, який безперечно варто прийняти. Але радість від роботи вимірюється не тільки в грошах. Це Вам зараз теж варто зрозуміти і визнати.

Діва ♍

Варто поділитися з людьми ідеями, які можуть зробити їхню роботу легшою. Але важливо заздалегідь продумати, що і як Ви скажете. Важливо також досягти балансу між критикою небажаних явищ і конструктивними пропозиціями. Висвітлення повної картини – запорука того, що Вас вислухають і зрозуміють.

Терези ♎

Місяць допоможе Вам поглянути на речі свіжим поглядом і збільшити власний дохід. Але поки що всі плани на підвищення прибутку або запуск власної справи слід тримати при собі. Проведіть таємне дослідження, щоб зрозуміти, що приваблює Вас найбільше. Зайнявшись питанням в поодинці, Ви зможете все провернути без зайвих втручань.

Скорпіон ♏

Місяць виведе на перший план Вашу особу і те, в якому вигляді Ви постаєте в очах інших людей. Не дивуйтеся, якщо до Вас прийдуть за порадою. Ви володієте не тільки інтуїтивною мудрістю, яка виявиться дуже до речі, але і легко надихнете людей правильними словами.

Стрілець ♐

Розумно проявити стриманість у вираженні почуттів і думок. Місяць виведе на перший план секрети, приватність, те, що відбувається за лаштунками. Зберігши щось при собі, Ви позбавите себе від зайвої метушні в майбутньому. Якщо хочете знайти собі творчу віддушину або спробувати сили в новій професії, таке починання буде успішним.

Козоріг ♑

Вплив Місяця підсилить Вашу здатність зв’язуватися і знаходити спільну мову з людьми. Ви знайдете однодумців, які поділяють Ваші цілі, але можуть запропонувати свіжий підхід до їхнього досягнення. Якщо Вас запрошують взяти участь у колективному починанні, погоджуйтеся. Творчих ідей буде безодня!

Водолій ♒

Місяць закликає Вас вивчити шляху до успіху. Вибираючи кар’єрну стезю, покладайтеся на інтуїцію. Також величезну роль у досягненні цілей зіграє віра в себе. Важливо, однак, і розуміти, коли варто зробити паузу і підтримати близьких. Не доводьте ситуацію до того, щоб їм довелося звертатися до Вас, просячи уваги і допомоги.

Риби ♓

Місяць розширює кругозір; пригоди кличуть! Дослідження незвіданих територій стимулює сіра речовина у Вашій голові. Довіртеся власній допитливості! Напружена робота інтелекту дасть цілющий стусан уяві, і разом вони складуть непереможний тандем.