Гороскоп на 29 грудня

Овен ♈

Ви нарешті отримаєте фінансову та моральну підтримку. Якщо планували якісь зміни в інтер’єрі або ремонт, можете сміливо розраховувати на допомогу. З іншого боку, можливо, це Вам доведеться підставити плече родичу або близькій людині. Так чи інакше, будуть закладені міцні основи майбутнього.

Телець ♉

Місяць запрошує Вас на власному досвіді дізнатися, що одна голова – добре, а дві – краще. Спільна робота з другом або діловим партнером допоможе розділити навантаження на двох і подвоїти шанси на успіх. В майбутньому ця команда також відмінно себе покаже. Не напружуйтеся поодинці там, де можете заручитися підтримкою.

Близнюки ♊

Ви почнете досліджувати кар’єрні можливості, що самим позитивним чином позначиться і на фінансах. Але не хапайтеся за будь-яку пропозицію – шукайте роботу своєї мрії. Не слухайте людей, які вважають, що вибране Вами поле діяльності не може принести хорошого життя. Вірте в поставлену мету, і Ваше бачення стане реальністю.

Рак ♋

День буде напружений. Можливі конфлікти через різниці в думках з людиною, яка не цінує Ваш творчий підхід. Можлива пристрасна дискусія, Вам доведеться захищати свої погляди і таланти. Але не дозволяйте цій метушні похитнути Вашу віру в можливості, які відкриті перед Вами. Вони куди важливіші, ніж все це.

Лев ♌

Під впливом Місяця Вам захочеться прикрасити і зробити комфортнішим своє житло. Коли Ваша фортеця затишна, домогтися успіху в інших сферах життя стає простіше. Всі Ваші думки зараз про будинок, а значить, пора зайнятися ним серйозно і з задоволенням.

Діва ♍

Вас відвідає безліч геніальних ідей. Не ховайте від світу цей золотий потенціал! Але і не дивуйтеся, якщо оточуючі не відразу зрозуміють Вас і доженуть за Вами. Вони будуть настільки вражені почутим, що буде потрібен час, перш ніж вони все усвідомлять.

Терези ♎

Ви зосередитеся на підвищення своїх доходів, оскільки вплив Місяця торкнеться сфери грошей і майна. Може, Ви збираєте на щось, а може, просто хочете отримувати від життя більше, але так чи інакше, до заробляння грошей Ви підійдете з ентузіазмом. Головне – не зациклюватися!

Скорпіон ♏

Опинившись у Вашому знаку, Місяць спонукає Вас залишити позицію пасивного спостерігача і висловити світові свою правду. Також хороший день для творчих починань. Не ховайте свої таланти. Так чи інакше, вплив Місяця змінить Ваш погляд і на себе самих, і на те, як Ви себе презентуєте перед людьми.

Стрілець ♐

Вплив Місяця торкнеться невидимості і ескапізму, так що Ви вирішите зачаїтися. Побувши трохи наодинці з собою, Ви відчуєте, як розквітає уяву і виникає бажання більше дізнатися про чудеса світу. Подумайте про все, сформулюйте свої плани, і майбутнє заграє новими фарбами.

Козоріг ♑

Люди знають, що Ви талановиті і володієте безцінним досвідом. Не дивуйтеся, якщо Вам запропонують навчати інших. Подібна співпраця принесе чудові результати. Це може бути щось професійне або суто особисте, але так чи інакше, Ви зробите крок до мрії.

Водолій ♒

Місяць буде впливати на сферу професійних амбіцій, і разом з тим стане гостріша Ваша інтуїція. Думаєте змінити роботу? Якщо так, пора відправляти резюме, домовлятися про інтерв’ю, брати позики. Ваш гострий інтелект дуже стане в нагоді в пошуку інноваційних рішень для різних задач.

Риби ♓

Духовний прорив буде означати потужні емоції. Місяць впливає на зв’язок з потойбічним і може змінити Ваш погляд на світ. З іншого боку, постояти за свої погляди Вам теж буде легше, ніж зазвичай. Люди просто не встоять перед Вашою переконаністю – і переконливістю!