Гороскоп на 6 липня

Овен ♈

Близькі зможуть краще зрозуміти, як саме Ви маєте намір втілювати важливий план у життя. Але фінальна стратегія все ж таки належить Вам, і Ви не зобов’язані розкривати всі карти. Будьте впевнені, що стали на шлях до успіху, і що інші вірять у Вашу здатність його досягти. Але поки деталі краще залишити при собі.

Телець ♉

Інші відмовляють від певних дій зі своїх причин. По-перше, вони можуть просто заздрити або боятися, що Ви їх перевершите. По-друге – теж хотіти зробити щось подібне і не наважуватись. Не приймайте чужу пасивну агресію близько до серця. Заздрість може набувати різних форм.

Близнюки ♊

Ви робите те, що робите, з думками про близьку людину. Можливо, має сенс залучити до своїх починань рідних та друзів. Їхня участь наповнить Вас теплом і допоможе впевнено рухатися до успіху. Люди вірять у Ваші здібності – отже, підтримають Вас!

Рак ♋

Ваш погляд спрямується у минуле – професійне минуле. Можливо, треба буде озирнутися на якесь кар’єрне рішення або нагадають про себе люди та події, які колись мали значення для Вас. Все це визначить Ваше рішення – але пам’ятайте, що у Ваших силах залишити минуле у минулому.

Лев ♌

Мати наставника чи зразок для наслідування завжди корисно. Але Ви можете не усвідомлювати того, наскільки інша людина під Вашим впливом, коли Ви всім серцем бажаєте їй удачі в самостійних починаннях. У майбутньому з цього може утворитися сильний союз. Ви надихаєте іншого – і самі виграєте від цього.

Діва ♍

Доведеться постаратися, щоб досягти балансу між чужими бажаннями та своїми потребами. Може з’ясуватись, що Ви надто сильно фокусуєтеся на інших людях. Хороша новина – що вони цілком здатні впоратися самі, а Вам краще зайнятися своїми справами.

Терези ♎

Будьте вибірковими у спілкуванні з людьми і особливо – у спілкуванні відвертому та щирому. “Скажи мені, хто твій друг, і я скажу тобі, хто ти” (Евріпід). Це зовсім не зарозумілість і не дискримінація з Вашого боку. Вибірковість – найкраща стратегія на поточний момент.

Скорпіон ♏

Вам вирішувати, коли і як дозволяти собі веселість та легковажність. Ви чудово розумієте, що дотримуєтеся здорового балансу між обов’язками, амбіціями та відпочинком. Але люди з найкращих спонукань можуть намагатися Вас “розслабити”. Послухайте, що Вам хочуть сказати: дуже можливо, що до цих ідей і порад варто прислухатися.

Стрілець ♐

День сприяє відпочинку, розслабленню, розвагам – і всі ці речі дуже не завадили б у багатьох сферах Вашого життя. Зараз не варто розпочинати розмови на складні теми з близькими людьми. З іншого боку, варто подумати про зміцнення інтелектуального контакту з тими, хто важливий для Вас. Світила допоможуть Вам розслабитися та відкритися.

Козоріг ♑

Відкрившись, Ви нічого не втратите. Більш того – відвертість не зробить Вас такими вже вразливими. Що посієш – те й пожнеш, і день обіцяє спілкування з іншою людиною на новому рівні. Простягнувши руку, Ви здійсните жест, який не пройде непоміченим.

Водолій ♒

Не варто применшувати те, що викликає усмішку на обличчі, змушує серце битися частіше, захоплює уяву. Хтось може і не зрозуміти Ваших нових інтересів, але Ви не зобов’язані нічого нікому пояснювати. Життя для цього занадто коротке. Вам подобається – і цього більш ніж достатньо.

Риби ♓

Ми часто асоціюємо слово “его” з егоїзмом і зарозумілістю. Звичайно, всі люди мають право на самоповагу, але іноді це набуває нездорових форм. Однак Ваша самооцінка зросте без тіні нарцисизму. Жодного “егоцентризму” і “роздутої зарозумілості” – навпаки, все це буде дуже здорово і корисно.