Гороскоп на 31 грудня

Овен ♈

У Вашому світі відбувається щось на зразок гри в “гарячу картоплю”. Будьте обережні! Ви могли відчути, що ледь встигаєте і відчуваєте при цьому сильний тиск. Але факт в тому, що напруга може виходити від іншої людини, з якою просто варто вести себе трохи обережніше. Чим більш чуйними Ви будете, тим швидше досягнете співробітництва.

Телець ♉

“Йди без мене, я тільки сповільню тебе”. Всі ми чули такі слова в багатьох фільмах. Навряд чи Ви скажете щось настільки драматична, але Ви можете недооцінити ту допомогу, яку Вам пропонують. Вам зовсім не потрібно мовчки страждати поодинці – користі від цього не буде нікому.

Близнюки ♊

Список людей, які хотіли б бути схожими на Вас, більше, ніж Ви думаєте. Звичайно, і у Вас є своя частка невпевненості, слабкості і недосконалості, як і у всіх інших. Але є й багато такого, що Ви робите правильно з завидною регулярністю. Не треба вірити на слово! Найближчим часом Ви отримаєте наочні докази цієї істини.

Рак ♋

Під гіпнозом Ви могли б точно сказати, що їли на сніданок у цей день чотири роки тому, а може, навіть слово в слово повторити бесіду за цим сніданком. Сила нашої підсвідомості неймовірна. Тим не менш, ми ставимося до неї як до недоступної містичної сутності. Якщо Ви навчитеся переключати увагу на те, що дійсно позитивно і надихає, це може принести неймовірні результати. Активніше залучати свою підсвідомість в процес.

Лев ♌

Той, хто відступив не перемагає, переможець не відступає. Правда і те, що коли ми ні до чого не прагнемо, то нічого і не отримуємо. Але переможці знають, коли треба відступити; це може бути невід’ємною частиною їхнього успіху. Якщо зараз Ви відчуваєте бажання перейти до чогось нового, то це бажання і своєчасне, і виправдане.

Діва ♍

Незважаючи на великі поради тим, хто набирає або втрачає вагу, загальний принцип простий. Щоб набрати вагу, їжте більше. Щоб схуднути, їжте менше. Щоб нічого не змінювалося, продовжуйте робити те, що робите. Мова, звичайно, не про дієту. Аналогія покликана підкреслити, що зміни навряд чи відбудуться, якщо Ви продовжуєте робити те, що робите, в конкретній області. Прийшов час розірвати це порочне коло.

Терези ♎

Щось захопило Вас з головою, вселяючи найсильнішу пристрасть, але здавалося, що Ви ніяк не можете вразити постійно рухому ціль. Але тепер, коли все, що було нестабільним, стає стабільним і передбачуваним, прийшов час прицілитися і не ризикувати промахнутися.

Скорпіон ♏

“Що тобі втрачати?” “Далі – тільки вгору!” Ці слова мають на увазі, що в нинішніх обставин є значний потенціал для поліпшення. Все, що потрібно, – це віра і трохи ризику. Прикладіть першу і підіть на другий, а якщо сумніваєтеся, уважно прислухайтеся до того, що спонукає Вас зробити Ваше серце.

Стрілець ♐

“Зробленого не повернеш”. Це правда, але разом з тим і ні. Так, що прийняте рішення або вжиті дії запустили процес, який необхідно прийняти. Але нічого ще не закінчено. Це тільки початок! Не вважайте, що від Вас потрібно тільки один ривок, і не поспішайте списувати з рахунків можливості, які Вам ще з’являться.

Козоріг ♑

Стрибки з парашутом – страшна штука, і багато людей відчувають величезне бажання відступити, відмовитись і не стрибати. Але потім цей досвід згадується як захоплююча пригода! Щось подібне станеться зараз з Вами. Щось у Вашому світі вимагає, щоб Ви були відчинені, а не боялися досвіду, який воно в кінцевому підсумку пропонує. Не відмовляйтеся і пройдіть цей шлях до кінця!

Водолій ♒

Як часто ми говоримо, що “гра не варта свічок”? Іноді має сенс змиритися з даремністю старань. Але бувають і інші випадки, коли насправді нам просто лінь старатися. Те, що надихало Вас в минулому, заслуговує тієї ж пристрасної уваги, яку Ви колись були готові приділити йому. Ви все ще можете оживити мрію!

Риби ♓

Уявіть, яким нудним було б життя, якби у Вас були відповіді на всі питання. Не залишилося б місця для навчання. Радості від подолання багатьох проблем не існувало б. Якщо Ви раптом дізналися про важливу відсутньої інформації – це хороша новина. Скоро у Вас з’явиться справжня причина пишатися собою за те, що Ви закрили цей пробіл.