Ось що говорив Бог кожному знаку Зодіаку!

“… І був ранок, коли стояв Бог перед своїми дванадцятьма дітьми і в кожного з них посадив насіння людського життя. Одна за одною кожна дитина робила крок вперед, щоб отримати свій призначений дар”.

Тобі, Овне,

Я даю перше насіння і честь посадити його. Кожне насіння, яке ви посадите, розмножиться на один мільйон більше у ваших руках. Ви будете першим, хто проникне в уми людей з Моєю Ідеєю. Але не ваша робота живити Ідею і піддавати її сумніву. Ваше життя – це дія, і єдина дія, яку я приписую вам, – це розповідати людям про Мою Творчість. За хорошу роботу я даю вам чесноту Самоповаги.

Тобі, Телець,

Я даю право перетворити насіння на матерію. Ваша робота велика, вимагає терпіння. Ви повинні закінчити все розпочате, інакше насіння буде витрачено даремно на вітер. Ви не повинні ні сумніватися, ні змінювати свою думку на півдорозі, ні залежати від інших. Для цього я даю вам дар Сили. Використовуйте його мудро.

Вам, Близнюки,

Я даю запитання без відповідей. Ви можете принести людям розуміння того, що вони бачать навколо. Ви ніколи не дізнаєтеся, чому люди говорять або слухають, але в прагненні до відповіді, ви знайдете мій дар Знання.

Тобі, Раку,

Я приписую завдання вчити людей емоціям. Моя місія для вас, викликати у людей сміх і сльози, щоб почуття розвивали їх зсередини. Для цього я даю вам дар Сім’ї, завдяки якому ваша повнота може розмножуватися.

Тобі, Леве,

Я даю роботу показувати мою творчість у всьому її блиску світу. Але ви повинні бути обережні з гордістю і завжди пам’ятати, що це Моє Творіння, а не ваше. Бо, якщо ви забудете про це, люди будуть зневажати вас. Робота, яку я даю вам, принесе багато радості, якщо ви будете виконувати її добре. Для цього у вас має бути дар Честі.

Тебе, Діво,

Я прошу дослідити все, що людство зробило з моїм Творінням. Ви маєте ретельно вивчити їхній шлях і вказати їм на помилки, щоб Моє Творіння могло вдосконалюватися. Для цього я даю вам дар Чистоти Помислів.

Вам, Терези,

Я даю місію служіння, щоб люди пам’ятали про свої обов’язки перед іншими. Так вони можуть навчитися співпраці, а також здатності відповідати за свої дії. Я поставлю вас скрізь, де є дисонанс, і за ваші зусилля я даю вам дар Любові.

Тобі, Скорпіоне,

Я даю дуже важке завдання. Ви матимете можливість знати уми інших людей, але я не дозволяю вам говорити про своє знання. Багато разів вам буде боляче від того, що ви бачите. У своєму болю ви відвернетеся від Мене і забудете, що це не я, а перекручення Моєї Ідеї, викликає у вас біль.

Ви будете знати людство так добре, як тварин. Ви будете так боротися з тваринними інстинктами в собі, що втратите свій шлях. Але коли ви, нарешті, повернетеся до Мене, Скорпіон, я маю для вас вищий дар Цілі.

А тебе, Стрілець,

Я прошу змушувати людей сміятися, бо у своєму неправильному розумінні Моєї Ідеї люди стають злісними. Через сміх ви повинні дати людям надію, а через надію повернути їхні очі до Мене. Ви будете доторкатися до багатьох життів, але тільки на мить. Ви будете знати невгамовність у кожному житті, до якого ви доторкнулися.

Вам, Стрілець, я даю дар Достатку, щоб ви змогли дістатися до будь-якого куточка темряви і принести світло.

Тебе, Козоріг,

Я прошу працювати в поті чола, щоб навчити людей працювати. Ваше завдання не з легких, тому що ви будете відчувати всю працю людства на своїх плечах. Але ваш тягар містить Відповідальність за ваших братів і сестер, яку я поклав на вас.

Тобі, Водолій,

Я даю уявлення про майбутнє, щоб люди могли побачити інші можливості. Ви будете відчувати біль самотності, тому що я не дозволяю персоналізувати Мою Любов. Але для того, щоб повертати очі людей до нових можливостей, я даю дар Свободи. У свободі ви зможете продовжувати служити людству там, де це потрібно.

Вам, Риби,

Я даю найважче завдання з усіх. Я прошу вас зібрати всі печалі у світі і повернути їх мені. Ваші сльози мають бути, зрештою, моїми сльозами. Горе, яке ви будете поглинати, – це ефект нерозуміння людьми Моєї Ідеї. Але ви повинні дати їм співчуття, щоб вони могли спробувати знову.

Для цього найважчого завдання, я дам вам найбільший подарунок. Ви будете єдиним із моїх дванадцяти Дітей, хто зрозуміє мене. Цей дар розуміння тільки для вас, Риби. Якщо ви спробуєте передати його людству, вони не послухають.

І Діти пішли, і кожен вирішив зробити свою роботу краще за всіх, щоб отримати свій подарунок.

Але ніхто повністю не розумів своє завдання і свій подарунок. Коли вони повернулися спантеличені, Бог сказав: “Кожен із вас вважає, що інші дари кращі. Тому я дозволю вам торгуватися”.

Усі діти були в піднесеному настрої, оцінивши можливості нової місії. Але Бог посміхнувся і сказав:

“Ви повертатиметеся до мене багато разів і проситимете звільнитися від вашої місії, і щоразу я виконуватиму ваше бажання.

Ви будете йти через незліченні реінкарнації, перш ніж завершите первісну місію, визначену для Вас. Я даю вам незліченний час, щоб зробити це, але тільки тоді, коли місія буде виконана, ви зможете бути зі мною”.

Оригінал