Ці знаки Зодіаку швидко зцілюють розбите серце

Деякі люди безуспішно намагаються оговтатися після болісного розставання, а інші швидко відпускають минуле і рухаються далі. Ось 4 знаки Зодіаку, які швидко зцілюють розбите серце.

Овен

Щоб полюбити когось, Овну потрібно не дуже багато часу. Тому відпустити партнера йому досить легко. Таким людям більше до вподоби не результат, а сам процес його досягнення, тому початок нового полювання викликає в них лише позитивні почуття. Овни борються з гіркотою втрати за допомогою задоволення від нових знайомств.

Стрілець

Народжені під цим знаком є закоренілими оптимістами, тож після болісного розставання ви навряд чи застанете Стрільця із заплаканими очима. Він миттєво переключиться на щось інше. Так, спочатку він напевно відвідає спортзал і приведе думки до ладу.

Як правило, розрив стосунків майже у 100% випадків закінчується тим, що Стрільці починають слідкувати за собою та за своїм здоров’ям. А це призводить до повного перетворення як їхнього розуму, так і тіла.

Лев

Лев безумовно відчуває біль розбитого серця, і його страждання можуть тривати якийсь час. Проте процес його відновлення починається майже миттєво.

Леви не відірвані від реальності, а тому не зациклюються на тому, що не вийшло, і зосереджуються на майбутньому. Вони не витрачають свої сили на ворожіння, як і чому сталося саме так. Ні, вони фокусують усю свою увагу на цілі, що стоять перед ними, і просто йдуть уперед.

Водолій

Завдяки своєму розвиненому інтелекту, Водолії багато чого ігнорують, що часом приносить їм репутацію холоднокровних особистостей. І розбите серце тут не виняток – Водолії дуже швидко відновлюються. Як правило, вони завжди перебувають у пошуках чогось нового у всіх сферах свого життя.

У тому, що стосується романтичних стосунків, представники цього сузір’я воліють рухатися вперед, досліджуючи нові можливості.

Оригінал