Гороскоп на 3 червня

Овен ♈

Нарешті хаос позаду, і все складається передбачувано і зручно. Ви відчуєте нову цілеспрямованість. Не гнівайтесь, якщо щось вимагає уваги і часу. Обставини працюють на Вас, і Ви можете спокійно рухатися до обраної мети, навіть не особливо напружуючись.

Телець ♉

Якщо Ви звикли поставати перед різними людьми в різному світлі, це може сильно втомити. Виникне відчуття, що зовнішня поведінка не відповідає Вашим внутрішнім самовідчуттям. Добре, що у Ваш знак увійде Венера. Вона принесе любов, мир, захват, але головне – нарешті зможе проявитися Ваше справжнє, прекрасне “я”!

Близнюки ♊

Спокуса створити структуру в обраній галузі велика, але жага хаосу – не менша. Звичайно, про необдуманий ризик мови не йде. Всі ми часом любимо зміни більше, ніж підтримку норми. Але поспішати зовсім не обов’язково. Нехай зміни будуть поступовими.

Рак ♋

Ви глибоко віддані цілі і трудитеся на совість, це правда, – але і веселитися в такому випадку варто від душі. Доведеться проявити спритність, щоб впоратися з усіма зобов’язаннями, які ніяк не відкласти. Але якщо Ви зможете підійти до особистого так само відповідально, як професійного, є всі шанси отримати приголомшливий результат.

Лев ♌

Конкуренція – благородна справа, але як же дратує, коли ми так старалися, стільки вкладали, а тут звідкись з’являється суперник! Але як сказав Оскар Уайльд, “Наслідування – найщиріша форма лестощів, яку посередність платить геніальності”. Ви показали потужний приклад. Варто продовжувати в тому ж дусі.

Діва ♍

Ви згадайте про те, як старанно забезпечуєте потреби інших і усвідомлюєте, що необхідно більше уваги приділяти собі. Дехто може вважати Вашу відмову забезпечувати підтримку, яка стала звичною, проявом егоїзму, але це не Ваші проблеми. Ваш перший обов’язок – перед собою.

Терези ♎

Не потрібно виходити на стежку війни, якщо відчуваєте зростаючу напругу в стосунках з іншою людиною. Навіть якщо інша сторона готова прийняти виклик, Ви не зобов’язані заковтувати наживку. Відійдіть в сторону і не витрачайте сили на конфлікт. Повернутися до проблеми пізніше в більш спокійному стані: ось вірний вихід.

Скорпіон ♏

Навіть якщо бажання Вашого серця кристально ясні, можливо, треба набратися терпіння. Є структура, яку Вам потрібно створити або підтримувати, зобов’язання, які потрібно виконувати, і тут потрібна дисципліна і стриманість. Продовжуйте працювати на совість. Результат варто очікування.

Стрілець ♐

Ви можете опинитися в абсурдному положенні, коли стримувати емоції більше не можна – але якщо випустити їх, проблем тільки додасться. Якщо є щось, що Ви хочете сказати конкретній людині, емоції допоможуть зробити це дуже щиро – але важливо витримати баланс і дозволити іншому висловитися теж.

Козоріг ♑

Як же важко буває, коли наші думки і настрої змінюються щомиті! Тільки що Ви підписалися під однією точкою зору, а от вже з усією щирістю підтримуєте іншу. Можливо, тут і зараз Вам потрібно просто краще розібратися у своїх думках і тільки потім приймати рішення. Не поспішайте.

Водолій ♒

Деколи ідеї, що здаються нам зрозумілими і прекрасними, у людей викликають подив і опір. Витративши час на пояснення і переконання, ми можемо перетворити деяких скептиків у союзників. Одна справа – намагатися прояснити свою точку зору. Інша – йти на конфлікт. Зараз стане зрозуміло, хто у Вашому оточенні в якому таборі.

Риби ♓

І знову у Вашому житті запанує атмосфера загадковості. Є відчуття, що Ви рухаєтеся в певному напрямку – але якому? Щоб розібратися, просувайтеся вперед маленькими кроками в комфортному для Вас темпі. Невизначеність лякає, але віра у власні здібності і чужа віра в Вас – стане відмінним джерелом мотивації.