Гороскоп на 13 липня

Овен ♈

Красномовна людина може переконати нас майже будь-чому. Брехня, подана з достатнім рівнем апломбу, може зійти за правду. Дехто щиро вірить у те, що не є правдою – а все тому, що він себе в цьому переконав і тепер думає, що маєте рацію, а Ви – помиляєтеся. Просвітіть бідолаху, адже Ви це можете!

Телець ♉

Ясність завжди потрібна, але часто пов’язана з незручністю та невдоволенням. Те, що Ви зараз побачите з усією ясністю, спочатку радості не викличе. Але придивіться – скільки свободи у Вас з’явилося! Ви маєте всі причини для того, щоб дивитися на зміни – і в майбутнє – з оптимізмом.

Близнюки ♊

Що посієш – те й пожнеш: ось вічна істина. Будьте наскільки можливо щедрі та співчутливі. Безперечно, це робити приємно – але також можна отримати з такої поведінки вигоду. Вирішуючи чужі проблеми, Ви можете вирішити власні.

Рак ♋

Порівняйте свій внесок у спільну справу з чужим, але не переживайте, якщо докладені зусилля нерівні. Дуже швидко цей дисбаланс можна виправити. Неозброєним оком видно, хто як постарався, тому продовжуйте обговорювати та діяти. Це партнерство багато в чому унікальне, його тільки потрібно трохи вирівняти.

Лев ♌

Наші найкращі ідеї спочатку здаються абсурдними, і тому важливо не відкидати відразу божевільні вигадки. Не переживайте, якщо план здається надто сміливим чи надто хорошим, щоб спрацювати. Продовжуйте його обмірковувати. Що далі, то більше впевненості у Вас з’являтиметься.

Діва ♍

Усі по-своєму розуміють заклик “постаратися як слід”. Ми чудово розуміємо, що постійно рвати жили неможливо. Ви правильно замислюєтеся про те, скільки потрібно сил, щоб виконати поточне завдання. Але з іншого боку, нагорода дорівнюватиме прикладеним старанням. Важливо не забувати про це.

Терези ♎

Іноді дуже цікаво буває зосередитись на дрібних деталях чогось. Дрібниці захоплюють. Але уявіть, що хтось годину пояснюватиме, як наклеїти марку на конверт! Адже деякі люди вважають, що це нормальний рівень занурення у тему! Не обтяжуйте співрозмовників зайвими подробицями. Пам’ятайте, що стислість – сестра таланту.

Скорпіон ♏

Ви чудово бачите потенціал спільної мети, але нереалістичний підхід союзників викликає справедливі сумніви. Намагайтеся підвести міцний фундамент під чужі ідеї. Якщо людина будує явні прожекти, проблеми в результаті можуть бути не тільки в неї.

Стрілець ♐

Поспішиш людей насмішиш. Поспішивши, Ви ризикуєте створити собі більше проблем, ніж рішень. Вам потрібно дістатися з точки А до точки Б, але не можна будувати стратегію просування на розпачі. Найкраще зосередьтеся на створенні покрокового плану. Терпіння не терпить поспішності та нерозсудливості.

Козоріг ♑

Ви, як і раніше, спрямовані в майбутнє, але варто все ж таки зробити паузу і озирнутися назад, щоб оцінити пройдений шлях і відчути з цього приводу законну гордість. Повня посилить Вашу подяку за те, де Ви побували, чого досягли, чого навчилися, і за те, куди йдете. Настав Ваш час сяяти!

Водолій ♒

Не те щоб Ви недооцінювали чужий інтелект, але не варто вірити, що ця людина може читати думки. Не чекайте, поки вона сама здогадається, чого Вам треба, а прямо викладіть свою справу чи проблему. Якщо хочете вирішити питання – а Ви, мабуть, хочете – варто проявити ініціативу. Так Ви убережете себе від зайвих розчарувань.

Риби ♓

То що ж зміни, про які Ви думали і які вже навіть заблищали на горизонті? В останні тижні Ви зрозуміли, в якому напрямку рухатись, але стовідсоткової впевненості поки що немає. Поки що рано робити висновки. Не поспішайте події. Незабаром Ви відчуєте впевненість, що все йде своєю чергою.