Ваша найпривабливіша риса характеру, згідно зі знаком Зодіаку

Ваш знак Зодіаку може розповісти, що робить вас неповторним для оточуючих. Будьте готові пізнати свої сильні сторони.

Зухвалий Овен

Що стосується Овна, це його неймовірно сміливий характер. Знак Овна символізує барана, який надзвичайно яскраво ілюструє якості цього знака. «Овен – мисливець, який не соромиться отримувати те, що хоче!» – пояснює астролог Кеті Біль.

«Самозакоханий, впевнений в собі і, здавалося б, безстрашний, Овен готовий – і буде ризикувати і робити сміливі кроки. Вам не буде з ним нудно, і ви теж станете сміливішими».

Чуттєвий Телець

Телець відомий як матеріаліст, але більш позитивний спосіб описати цей знак – чуттєвий. Тельці хочуть володіти найкращим, і вам буде приємно відчувати себе цінністю. «Заспокійлива музика, смачна їжа і напої, соковиті кольори і приємні на дотик тканини, а також потужна підтримка. І якщо Телець ділиться цим з вами, будьте певні, що ви особливі».

Всякий раз, коли ви поруч з Тельцем, будь це для романтики або чистої дружби, ви обов’язково отримаєте чудовий досвід, який охоплює всі почуття.

Яскраві Близнюки

Близнюки це ціла група друзів в одній людині. «Близнюки – це розважальний центр в людській подобі». Близнюки – найкращий співрозмовник Зодіаку, зі сліпучою дотепністю, дитячою грайливістю і здатністю витягти цікавий факт практично на будь-яку тему.

Вони дивовижні, але їх нелегко завоювати. Будь-який тиск вони сприймають як насильство над собою, і тоді зникають з вашого життя.

Жалісливий Рак

Рак – природний вихователь, який випромінює вібрації «Я подбаю про тебе». Цей знак дуже обережний щодо того, кого він впускає у своє життя, але як тільки ви станете частиною внутрішнього кола Рака, вони зроблять все, щоб ви були щасливими. Ця риса може і не така яскрава, але всі хочуть, щоб хтось їх заспокоїв і послухав. «Вилийте своє горе і Рак відреагує від щирого серця», – каже астролог.

Харизматичний Лев

Лев егоїстичний і жадає уваги. Але це не означає, що всі Леви придурки. «Лео – головний шоумен, – зауважує астролог, – великодушний, сердечний, харизматичний і схильний до широких жестів. Цей знак розглядає світ як ігровий майданчик і запрошує вас в гру, змушуючи вас відчувати себе особливим».

Як і у випадку з Овном, символ цього знака багато говорить про його характер. Лев – красивий король джунглів, і коли ви подивитеся в його очі, ви будете в повному захваті. Точно так само Лев може похвалитися незрівнянною харизмою.

Мудра Діва

Діви відомі як перфекціоністи, але це всього лише побічне явище їхнього неймовірного інтелекту. Діва знає, як бачити крізь вас і по-справжньому розуміти вас. Астролог пояснює: «Діва – це сексуальний інтелект зодіаку. Діва володіє як гострим аналітичним розумом, так і ефективним, безпосереднім ставленням до слів, і шукає сенс у всьому, в тому числі і в вас».

Діви не тільки прагнуть стати кращими, але і підштовхують інших до величі. Діва – це той, хто здатний побачити в вас потенціал.

Віддані Терези

Терези люблять близькість і стають відмінними партнерами, особливо для тих, хто теж цього хоче. Вони зроблять все для тих, кого вони люблять, і зроблять все, щоб стосунки склалися. «Терези – художники любові», – резюмує Біль. «Будівництво мостів – життєва основа Терезів, а традиційні залицяння – це спосіб життя: витончені слова, квіти, прекрасна музика, вітальні листівки та обіди». Коротко кажучи, ви можете довіряти Терезам всім серцем.

Пристрасний Скорпіон

«Його сила часто піддається стереотипам, як сексуальна, – зауважує Біль, – але його здатність до близькості перевищує це. Погляд Скорпіона пронизує таємниці і темряву, не кажучи вже про вашу душу». Безсумнівно, Скорпіон, як відомо, динаміт в ліжку, але він однаково інтенсивний у всіх аспектах своєї особистості.

Це може лякати, але це також може змусити вас почувати себе більш живим, ніж будь-коли. «Додайте непохитну повагу до приватного життя і готовність, що межує з безстрашністю, досліджувати таємниці», – каже астролог, і Скорпіон обов’язково доставить вас у вихор подорожі, яку ви ніколи не забудете.

Сонячний Стрілець

Багато людей вважають, що посмішка є найсексуальнішим атрибутом, який може мати людина. Саме з цієї причини Стрілець може легко завоювати серця людей. «Стрілець знаходить гумор багато в чому і сміється заразливим сміхом».

Створений для пригод, подорожей і навчання, цей вільний дух любить компанію – аудиторію, яка розважається своїми великими враженнями та накопиченою життєвою мудрістю, і йому потрібен компаньйон, щоб ділитися враженнями з поїздок. Його тепло і бажання добре провести час можуть наповнити вас щастям. Тому не дивно, що багато хто тягнеться до цього знаку в пошуках любові.

Надійний Козоріг

Люди часто думають, що бути надійним, це означає бути нудним. Непередбачуваність може бути надзвичайно п’янкою, але ви не отримаєте цього з Козорогом. Проте, Козороги не такі прості. Міцність – їхня найпривабливіша якість, тому що це те, що потрібно кожному з нас.

«Козоріг – це дорослий Зодіак, – каже Біль, – твердий, надійний, постійний. Однак в шлюб Козорогу краще вступати в пізньому віці: тоді він стає розслабленим і більш відкритим для веселощів. Козоріг – це людина, на яку можна покластися. Він зловить вас, якщо ви впадете, і мотивуватиме, якщо ви впали духом».

Інтригуючий Водолій

Найвідомішими зодіакальними рисами Водолія є креативність та схильність до інтелектуальних розмов. Водолій завжди буде тримати вас в тонусі. «Химерний, часто перебуває у своєму власному вільному просторі (і з задоволенням надає його вам), Водолій просто змінює вашу перспективу», – коментує Біль.

«Цей знак – цікавий співрозмовник, який відповідає вашим інтересам зі сліпучою здатністю збирати інформацію з ефіру». Водолій – самодостатня людина, якій немає діла до правил або прецедентів. Вам ніколи не буде нудно з Водолієм.

Романтичні Риби

Що стосується привабливості, буде дуже важко перевершити Риб. У цього знака є повний пакет: вони краще за всіх знають, як будувати стосунки, і готові здійснити ваші найсміливіші мрії. «Риби – це ніжна, мрійлива душа, яка може здатися недоречною в холодному, жорстокому світі», – каже астролог.

«Містичні, поетичні й артистичні, вони нібито знаходяться за межами земного існування. Дуже романтичні Риби надихають і відкриті для фантазії. Надзвичайно співчутливий, цей знак може зрозуміти вас так, як ніхто більше».

Джерело