Найбільш вірні, ревниві і вітряні знаки Зодіаку

На думку провідних астрологів існують ряд представників знаків зодіаку, які виділяються своїми рисами характеру і внутрішніми якостями. З них були обрані найбільш вірні, ревниві і вітряні. Зараз ми з вами дізнаємося хто ж з усіх представників виходить на першу сходинку за даними якостями і темпераментом.

Найвірніші знаки Зодіаку

Раки вважаються найбільш вірними, оскільки вони однолюби і цінують сімейний затишок і ідилію. Вони віддають всю свою душу любов і ніколи не зраджують. Ще до вірних представників зодіаку можна віднести Водоліїв і Овнів. Відстають за рівнем вірності, але все ж вірні знаки — Козороги і Стрільці.

Найревнивіші знаки Зодіаку

Ревнощі властиві кожній людині, але деякі знаки зодіаку особливо ревниві і часом просто не можуть контролювати свої емоції. До них відносяться Тельці, Раки і Козороги. Особливо Тельці і Раки, оскільки вони справжні власники. Сильно ревнують також і Терези, але зазвичай вони абсолютно не показують виду, а тримають все всередині себе.

Найвітряніші знаки Зодіаку

Скорпіони і Близнюки вибиваються в лідери найбільш вітряних представників знаків зодіаку. Скорпіони хоч і власники, але самі вважають, що можуть собі дозволити розвіятися на стороні. Що ж стосується Близнюків, то тут проблеми вже у власному характері і невизначеності. Близнюків завжди двоє: один хоче бути вірним і хорошим сім’янином, а інший завжди тягне першого на розваги, авантюри і нові екстремальні відчуття.

До вітряних можна також віднести Риб, але вони настільки добре все продумують, що про їхню невірності часом ніхто навіть не підозрює. Діви вітряні до тих пір, поки не зустрінуть справжню любов. Але у свободі вони дуже люблять розваги і змінювати партнерів як рукавички.

Існують також нетипові знаки Зодіаку, до яких не слід відносити дану інформацію. Якщо ви один з них — пишіть у коментарях під постом у ФБ.

Оригінал